Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Yo, Banda, ... čestitke in pohvale organizatorjem in inštruktorjem! :OK: :yea2:

Zoolo

P.S.: Nisem mogu, da ne bi javno pohvalil, čeprav se ne sklada z mojim večnim godrnjanjem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je izvrstno organizirano. Bladzotu kot instruktorju :worship: pa tudi Suzukiju, Luckyju, Marauderju itd vse pohvale za profesionalnost.

Nova lokacija se zdi za poligon boljša, lažje je najti...

Naslednjič bom pa naredil enih 10 ponovitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi se pa rad Marauderju zahvalu.........mi je prihranil kar lep kupček korakov!!!!!!!!!

Pa BMW-ji.....da je peljal :OK:

Pa Sym-mu.....da je delček svoje "bikovske" moči potrošil za reševanje prijatelja v stiski :OK: :OK:

In seveda Jagru......ki se je javil.....da iz muzejskega primerka,ki ne dela,naredi muzejski primerek ki DELA!!!!!!!!! :004

BTW........TAGLAVNI STE.....vsaj Lidija tko prav....in je prepričana,da bo sedaj v ovivnke pelala vsaj 40km/h!!!!!! :blush: :blush: :blush: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

JOKE.....tok je že prej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani pohvala organizatorjem za izvrstno delo.

Moram priznat, da sem tudi kaj novega slišal in potem preizkusil na poligonu.

Ni mi pa jasno, kako da toliko ljudi pride poslušat, vozit se pa ne gre :hmm:

Nekateri motosvetovci pa samo pridejo in tudi ne poslušajo predavanj pred vožnjo in imajo motosvetovsko srečanje :rolleyes: Seveda jih potem malo zebe :whistle:

Vem, da se še kdaj pripeljem na MAKSI delavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi pa jasno, kako da toliko ljudi pride poslušat, vozit se pa ne gre  :hmm:

Nekateri motosvetovci pa samo pridejo in tudi ne poslušajo predavanj pred vožnjo in imajo motosvetovsko srečanje  :rolleyes:  Seveda jih potem malo zebe  :whistle:

a po tanovem se morajo tisti, ki stojijo ob strani opravicit pisno in predlozit dokaze da so med tednom dovolj delali za maksi, da bojo lahko v nedeljo stali ob strani?

al se sploh ne sme hodit ne delavnice ce nimas namena vozit? :angry2: .....

cela gora voznikov ali bivsih voznikov hodi na delavnice in zbira pogum......in ga enkrat koncno zbere in gre pelat... :angry2: ......

ampak najboljs da ga grejo zbirat nekam v lokal a ne? da ne bodo motli na poligonu :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na delavnicah je dobrodošel kdorkoli, ali je motorist ali ni, z motorjem ali brez. Namen poligona ni samo delavnica, pač pa da se tam dobivajo ljudje, ki jih povezuje motorizem in ki lahko s svojimi izkušnjami in znanjem širijo motoristični evangelij. :ninja: S tem pridobivajo vsi, tudi tisti, ki se zadržujejo ob poligonu. Sej če nam bo šlo vse po načrtih, bomo v prihodnosti ponudili tudi ob-delavniške izobraževalne dejavnosti in dogajanja, ki bodo popestrila nedeljske popoldneve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani čestitke in pohvale organizatorjem... fotke še sledijo, veliko novega izvedela in celo motor vozila  :yea1:  :yea1:

:hmm: Ne vem , čakamo na fotke :? A bojo , al ne bojo :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez kreganja, prosim :)

Vse bomo uredili, tudi ogrevanje :smoke: ... am...hocem rect... mogoce bi zaceli razmisljati o otroskem varstvu :P

Da ne bi bilo kaksnih izgovorov, da kdo ne more priti, pa tiste, ki so ob poligonu bi malo zaposlili...

Takorekoc, delavnice za motoriste in za (bodoce) starse...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri motosvetovci pa samo pridejo in tudi ne poslušajo predavanj pred vožnjo in imajo motosvetovsko srečanje   :rolleyes:  Seveda jih potem malo zebe  :whistle:

.... in potem sva se z mojo drago :inlove: na motorju stiskala in nama je bilo spet toplo.

Nagayo pa je zeblo, ker je nihče ne upa objemat :unsure: . Navsezadnje, kdo pa si upa borbenega petelinčka cartat. :evilgrin:

lp DTW B)

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagayo pa je zeblo, ker je nihče ne upa objemat  :unsure: . Navsezadnje, kdo pa si upa borbenega petelinčka cartat.  :evilgrin: 

lp DTW B)

...kompenziram....za vse "copate" ...da je ta svet vsaj malo uravnotežen :doze:

vsekakor so izjave kot je bla:

Nekateri motosvetovci pa samo pridejo in tudi ne poslušajo predavanj pred vožnjo in imajo motosvetovsko srečanje    Seveda jih potem malo zebe 
...

....za katero ne vem a je bla sam slaba šala, al nekdo ni premislil kaj je napisal ali pa je bla cista otroška provokacija....čist in povsem neumestna. :slap: ..zakaj, pa je pa na bolj uglajen način povedal tudi stric Lucky :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kompenziram....za vse "copate" ...da je ta svet vsaj malo uravnotežen :doze:

vsekakor so izjave kot je bla:

...

....za katero ne vem a je bla sam slaba šala, al nekdo ni premislil kaj je napisal ali pa je bla cista otroška provokacija....čist in povsem neumestna. :slap: ..zakaj, pa je pa na bolj uglajen način povedal tudi stric Lucky :photo:

čeprav, če se mene vpraša, je to letelo na tiste, ki so prišli z motorjem tja in ne na "pešce"..... po drugi strani pa spet... če se ne motim, si bila ti peška, ne? :hmm: :hmm:

sicer pa res nikjer ne piše, da moraš voziti, če si tam.........

in kakor je Cveto rekel........ a se mora to prepucavanje in jebanje v glavo res dogajati čisto v vseh temah na MS-ju?? :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje (in punce) hvala za priložnost za malo aerobike po dolgi zimi. Takšni dogodki so za motorizem v SLO samo pozitivni. Nekaterih norcev, ki so najboljši na cesti :SS , tam sicer nikoli ne bomo videli... :BUA:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja delavnica bo 15.5.2005. Vabljeni vsi! (gledalci, vozniki,.... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednja delavnica bo 15.5.2005. Vabljeni vsi! (gledalci, vozniki,.... )

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!