Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Rada bi napisala se mojo izkusnjo.

Na Maksijevi delavnici sem bila prvic. Malo sem zamudila, bila pa blago receno sokirana nad stevilom udelezencev :eek: . Sama se nimam za nevem kako dobro motoristko, zato sem imela kar nekaj treme pred voznjo. (Da o izgovorih, zakaj ne bom vozila sploh ne zgubljam besed). Vsi, ki so vozili, so se mi zdeli za nekaj razredov boljsi vozniki kot jaz. Pa sem vseeno zbrala ves svoj pogum in zapeljala na poligon. Prvic je slo zelo slabo :SS , drugic malo manj slabo :cry: , tretjic pa nekako :( . Ampak nic hudega. Bolje da se blamiram na delavnici, kot da se mi zgodi kaj neprijetnega na cesti.

Rada bi pohvalila organizatorje - zadeva je bila odlicno organizirana :yea2: . Predvsem pa bi se rada zahvalila instruktorjem, ki so znali v kriticnih trenutkih dvigovati moralo in morajo imeti jeklene zivce, da so preziveli tako osebo, kot sem jaz :worship: .

Na naslednji delavnici se sigurno vidimo (upam, da bom imela kaj manj treme).

LP - MDR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Bolje da se blamiram na delavnici, kot da se mi zgodi kaj neprijetnega na cesti.

:hmm: Zelo pametno razmišljanje :worship:

:yes: Vaja dela mojstra in mojstri se kalijo z vajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ves svoj pogum in zapeljala na poligon.

Prvic je slo zelo slabo :SS , drugic malo manj slabo :cry: , tretjic pa nekako...

...Bolje da se blamiram na delavnici, kot da se mi zgodi kaj neprijetnega na cesti.

Predvsem pa bi se rada zahvalila instruktorjem... in imeti jeklene zivce, da so preziveli tako osebo, kot sem jaz...

LP - MDR

*********

MDR!

ČESTITKE ZA POGUM IN ZGLED OSTALIM !!!

Prepričan sem, da boš nekoč še dobra voznica motocikla! Kar tako naprej. Tvoje razmišljanje je pravilno in zagotavljam Ti še lepo motoristično prihodnost!!!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
a se kar velja to nedeljo ob stirih ?

mam novo gumo....therefore, I will be there :>

Ob 15.30

drugače pa tule :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!