Skoči na vsebino

Darovanje organov po smrti


Stric Burek

Priporočene objave

Meni je vseeno kaj počnejo z mano, ko se stegnem. Če komu pride kaj prav pa še toliko bolje. Morm si it enkrat uredit to zadevo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je že zaj vseeno....ve kdo kolko je kaj vredna ledvica na črnem trgu, rabim zaj neke nujno pa bi prodal eno, ker telo itak funkcionira nespremenjeno z eno samo ledvico (bad je edino ko ti še ta crkne), ampak dobro to se bom pol sekiral, zaj pač nujno rabim denar, pa če ene neom mel, sn se pozanimal, mi še telo čisto normalno in nespremenjeno funkcionira z drugo... tak, da če ve kdo kak so kaj cene, naj mi na pm javi, aja pa tudi, če pozna kakšnega mojstra ki bi mi to na hitro in s čim manj muke izrezal... :yes:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko, se mi zdi da si že mal v delirij padu odkar se je sezona več ali manj zaključla zato pa zdej tukaj bedarije pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko, se mi zdi da si že mal v delirij padu odkar se je sezona več ali manj zaključla zato pa zdej tukaj bedarije pišeš.

še včeraj sem se naganjal z motorom, tak da problem ne tiči tukaj, je bolj globlje narave :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še, bo treba še diplomo spisat. :doze:

A ti tudi kaj v tej smeri študiraš?

Babištvo, ampak trenutno "abstiniram". Je bla prehuda - preveč izpitov,prakse, vsega. Počasi...pa bo ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vseeno kaj počnejo z mano, ko se stegnem. Če komu pride kaj prav pa še toliko bolje. Morm si it enkrat uredit to zadevo...

Jaz tudi. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je že zaj vseeno....ve kdo kolko je kaj vredna ledvica na črnem trgu, rabim zaj neke nujno pa bi prodal eno, ker telo itak funkcionira nespremenjeno z eno samo ledvico (bad je edino ko ti še ta crkne), ampak dobro to se bom pol sekiral, zaj pač nujno rabim denar, pa če ene neom mel, sn se pozanimal, mi še telo čisto normalno in nespremenjeno funkcionira z drugo... tak, da če ve kdo kak so kaj cene, naj mi na pm javi, aja pa tudi, če pozna kakšnega mojstra ki bi mi to na hitro in s čim manj muke izrezal... :yes:

:lol1:

Če si taprave krvne skupine dobiš tut novo ninjo 600. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!