Skoči na vsebino

Blagoslov 2005 VASKI BOYSI


MotoBoy

Udelezitev blagoslova  

44 članov je glasovalo

  1. 1. Udelezitev blagoslova

    • udelezil sem se lanskoleto super
      10
    • udelezil sem se lanskoleto in ni bilo super
      0
    • udelezil se bom tudi letos ker bo super
      17
    • nisem in nebom se udelezeval blagoslovov MK Vaskih Boysov
      17


Priporočene objave

Res ne vem v čem je fora te ankete. Če bi radi vedeli ali se Vam izplača prirejat blagoslov, boste to itak izvedeli po odzivnosti motoristov .)

Drugače, pa sem se lani prvič udeležil blagoslova, in to v Novi Štifti in spoznal patra Nikota, tako, da se ga bom letos spet. Vsak si pač enga izbere, nekateri pa celo nobenega, ker se marsikomu to zdi neumnost.

Drugače, pa ko izdeluješ anketo, predvidevaj malo več možnih odgovorov, kajti, jaz se Vašega blagoslova še nisem udeležil in se ga letos tudi ne bom, kar pa ne pomeni, da se ga ne bom drugo leto .) Te možnosti pa v tvoji anketi, ki se mi že tako zdi brezvezna, ni. Pa brez zamere. Vsak ima pravico do svojega mnenja .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa kva se razburjate pa un pa tret :blush:

pa sam tko mal za foro sm dau to anketo

:D

VASKI BOYSI ------->>>>>>rulzz

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so sicer fajn.

Osebno pa so mi "blagoslovi" ogabna ideja, da bi se ga udelezil.

Ne vidim smisla - krscanstvo mesat z motorizmom, je zame definicija liberalnosti in svobode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej kokr za kerga vecini se jim to ne zdi ogabna ideja,kajti lansko leto na prvem blagoslovu MK Vaski Boysi sej je zbralo preko 500 motoristov!!!

:?

O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so sicer fajn.

Osebno pa so mi "blagoslovi" ogabna ideja, da bi se ga udelezil.

Ne vidim smisla - krscanstvo mesat z motorizmom, je zame definicija liberalnosti in svobode...

:hmm: Saj ni smisel blagoslova , da bi se tam klečalo pa molilo . :worship: Če komu ni za v cerkev , pač ne gre. Bistvo blagoslova je , da se blagoslovi motorje za srečo motoristov in konec koncev je to srečanje oz. motozbor , to pa je druženje in spoznavanje ljudi , ki se ga udeležujejo, tako , da nekakšen smisel že ima . :?

:winkiss: Kdor pa tega ne želi , se ga pa tudi ne sili v to :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo semamiz !!! morm pa povedat Einherjarju da je lansko leto prsu tud en moj prjatu k je musliman tko da ti to powe da ni to sam molitev in krsčanstvo!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo semamiz !!! morm pa povedat Einherjarju da je lansko leto prsu tud en moj prjatu k je musliman tko da ti to powe da ni to sam molitev in krsčanstvo!!!!!! :worship:  :worship:  :worship:

Vem, da to ni verska prireditev. Meni je samo odvec, da bi sploh "podpiral" karkoli, kar ima pridih po tem zahrbtnem organiziranem kriminalu (krscanstvo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vzpostaviti stik z mlajšo in srednjo generacijo in ji posredno predstaviti (vsiliti) "vrednote krščanstva" ? :hmm:

kako spraviti v hrame ali pa vsaj na dvorišče, vse tiste dedce ki ob nedeljah taxirajo do cerkve in obstanejo v bližnji gostilni ? :hmm:

gospod že vejo !

jaz pa tudi, čemu se je treba izogibat ! :P :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, že spet o kršanstvu in podobnih transcendencah :zzz: Kot da že tisti topic o papanu ni dovolj... :glare:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot da avtošole in šole dobre vožnje in delavnice spretnostne vožnje in predavanja o prvi pomoči in sejmi rabljene opreme niso dovolj.

Je treba še vodo po zraku metat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: No ja , tako je to , eni so za , eni so proti , kot za vse stvari na tem svetu.

.) Sto ljudi sto čudi :?

:nono: Eni so žaljivi , drugi se vzdržijo pa molčijo :xx: , tretji pa uživajo in gredo naprej :yea1:

:D Jast pa pravim , da palica ima zmeraj dva konca :hmm:

:naughty: Če kova udariš , se ti udarec lahko hitro vrne :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa so ti Vaski pubeci? Od kod?

No, kar se tiče žegnanja pa se mi to zdi čisto cool zadeva in v tem ne vidim prav nič slabega. Pač vsak bik ima svoj štrik, oziroma kot pravi naš kolega Keki, 100 žena 200 sisa!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ime mate boysi kar zanimivo in vsekakor izvirno :OK:

kar se pa tiče blagoslova al žegnanja je pač tako kot z jolando čeplak...joli čokolada, joli pijača, joli kondom (zanimiv bi bil... :kva2: ) itd....vsi bi radi meli zdaj joli, ker se dobro prodaja :lol: .

sicer pa vso srečo in da bi se udeležilo čim več motoristov, saj konec koncev gre za družabni dogodek...pač zamižiš na eno oko ko pride župnik mimo al pa obesiš tablico spred na motor: NE ŽEGNAJ, NE BLAGOSLAVLJAJ :afro1: pa je zadeva rešena, če ti ne paše.

pokorco (žganje z zdravilnimi zelišči) pa bi z veseljem spil :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komur je odveč blagoslov mu je pač od več gre se za eno družabno srečanje in pač je to blagoslov motorjev in motoristov kerega pa to moti pa naj pride po 12h ko je panoramska vožnja in zabava z rock bandom xXxnaj pa povem da je tudi župnik motorist in vozi R1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa treba je se to pavedat da je janez[župnik] prej vodil blagoslove u mirni peči tko da tale nš župnik je kr LeGeNdA!!!!

:afro1: B) B) :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lanskoleto (ker se s fanti osebno poznam, drugače se ne udeležujem blagoslovov).

Bilo je dobro do določene ure

Od določene ure, dalje pa je bilo super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam letos ne bo tega

........ edin če mi kdo posodi svoj moped.......

Zanimivo bi blo slišat kakega zlatokrilaša al pa dragstarja v rdečem polju oz. koliko zemlje sta sposobna izpodrinit z zadnje gume :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzzy kako to da nimas motorja???

a si se razletu?

pa a veste da obstajajo sam dve vrsti motoristov:

-tisti k so padl in tisti ki še bojo :eek: :P :eek: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!