Skoči na vsebino

Blagoslov 2005 VASKI BOYSI


MotoBoy

Udelezitev blagoslova  

44 članov je glasovalo

  1. 1. Udelezitev blagoslova

    • udelezil sem se lanskoleto super
      10
    • udelezil sem se lanskoleto in ni bilo super
      0
    • udelezil se bom tudi letos ker bo super
      17
    • nisem in nebom se udelezeval blagoslovov MK Vaskih Boysov
      17


Priporočene objave

Ta hrabri :whistle: ( :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: ), se tud lani nismo skrili pred tistimi pa :yea2: :yea2: rimi kapljicami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........ŠE ...........EN..........DAN..............

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Sedaj se gre pa zares :hmm: Vreme nam bo menda naklonjeno , tako , da vsi privrženci motociklizma , motoristi in motoristke , vljudno vabljeni na naš drugi blagoslov in zbor motoristov v Domžale ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm glih iz Domžal sm mal pošpegu na plac Vaških in povem Vam vse OK. Šotori postavljeni,roštilji tud,golaž se pripravla,baje bodo pa tud mel kamion k bo pišance peku,pa tud dva šanka z pirom že stojita in ohoho delata :D Upam,da se še tazgorni postavi na stran motoristov in nam nakloni vreme brez dežja pa se bomo super imel.Tko če nauste se oglasil boste neki zamudil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: ewo slepec samo zatebe:

9.30 - zbor pred Domžalsko cerkvijo

10.00-sveta maša

12.00-blagoslov v Domžalah

13.00-panoramska vožnja

14.00-zabava z rock bandom xXx :yea2: :yea2: :yea2:

:yea2: :yea2: jutri vabljeni vsi motoristi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Šanki so , šotori so , za pijačo in jedačo je tud poskrbljeno ,muzika je tko al tko kul , samo še vreme je treba gor držat , pa bo ! :OK:

post-5346-1115493501_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahvalu bi se vsem ki ste bili danes v naši družbi in ste preživeli današen dan z nami klub slabem vremenu lahko rećem da nas je obiskalo lepo število motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slepec a si biu dons na blagoslovu???

Jaaaaaaa :OK:

Pa je župnik rekel ,da ne bo vseh motorjev pošprical,je vedel ,da nas bo kasneje pralo :lol: :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je odlično, bil tam od 11 do 8 zvečer (vmes skočil na kosilo). Videl po dolgem času nekaj starih kkolegov.

Glede obnašanja voznikov pa: nekateri so bili preveč pomembni, kar se je kar nekajkrat pokazalo na nadvozu (videl 3x) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Vse se je na koncu dobro izteklo in uspelo nam je postaviti pod streho blagoslov , z nekaj malega dežja in veliko sonca :OK:

:worship: Vsem , ki ste nas počastili s svojo prisotnostjo , iskrena hvala :worship:

post-5346-1115625194_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil kar nekaj časa,pol sem se pa spomnu,pa sem na vhodu pobiral po 10 sit za xxx bend,nabral sem cca 1500 sit sm mislu da nav noben nč dav :OK: :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil kar nekaj časa,pol sem se pa spomnu,pa sem na vhodu pobiral po 10 sit za xxx bend,nabral sem cca 1500 sit sm mislu da nav noben nč dav :OK:  :OK:  :lol1:

:nono: Tole pobiranje denarja pri vhodu ni bilo v interesu kluba Vaški Boysi , tako , da nebi prišlo do napačnega razmišljanja :hmm: (pa čeprav samo 10 sit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil kar nekaj časa,pol sem se pa spomnu,pa sem na vhodu pobiral po 10 sit za xxx bend,nabral sem cca 1500 sit sm mislu da nav noben nč dav :OK:  :OK:  :lol1:

Ej, pol pa vrni 10 sit, ker sem dal 20. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pol pa vrni 10 sit, ker sem dal 20.  .)

uuu, menjaš religijo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!