Skoči na vsebino

motoizlet za majske praznike


bormat

Priporočene objave

Uau. Super ste se morali imeti. Kaj pa tista prva slika cerkve je morda tudi v Ohridu? :?

Ta cerkev je nad OHRIDOM,od tu je prelep razgled na mesto in del jezera :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Boste še kdaj ponovili to smer?

¸>>to pa ne vem,vleče nas proti Turčiji, ampak zaenkrat so še samo sanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Fantje, sorry za zamudo... Malo sem moral noter spravit.... Evo, sem na razpolago... Jupiter... slikano na stari cesti iz Cetinja proti Kotorju - vidi se Kotor. Cesta je ludnica - na srečo sem jo prevozil že prej. Če imaš čas in srečo z vremenom, se splača iti prej na vrh Lovćena obiskat Njegoša in se spustit proti večeru, uživat v zatonu sonca v zaliv Boke, potem pa še počakat, da se lučke prižgejo (če se znajdeš in počivaš v Njeguših ob njeguškem pršutu in siru, toliko bolje...). Motor? Ja, na žalost so me na prejšnjem malce zmleli... Dve leti pavze in nazaj na novega ljubljenčka.. Adrenalin šprica.... Še kakšna slika Kotorja (po vseh Dubrovnikih, Trogirjih še vedno noro lepa zadeva) .) .Pero58!!!!!!! Slišal sem, da ste ˝odpelani do konca˝. Zdaj mi je še bolj žal, da ni šlo skupaj. Obenem pa motivacija za vnaprej. Mogoče poleti?

post-4994-1115842042_thumb.jpg

post-4994-1115842058_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.slika:Budva

2.slika:center Ohrida

3.slika:Čiflik, kjer smo prvič prespali

4.slika:Ohridsko jezero z Galičice

5.slika:kanjon Nišave

6.slika:ko bi mi imeli tako veliko morje;)

:hmm: Pjer58.......brez zamere....... prva slika klasični Du!!!!!???????? Budva (če nisi preveč len kot jaz prvič in se ne zaustaviš pred obzidjem) je znotraj presenetljivo zanimiva, ampak ..... Sorry. No, nekaj Budve...

post-4994-1115842697_thumb.jpg

post-4994-1115842716_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pjer58.......brez zamere....... prva slika klasični Du!!!!!???????? Budva (če nisi preveč len kot jaz prvič in se ne zaustaviš pred obzidjem) je znotraj presenetljivo zanimiva, ampak ..... Sorry. No, nekaj Budve...

>>Saj vidiš da je bila pomota,sem popravil :BUA: V Budvi pa letujem zadnja 4 leta, če ti to kaj pove :hmm: Ja škoda da se nismo mogli dobit na turi pa saj je še čas ali ne :slap: to je pa OHRID Ali si si ogledal manastir OSTROG :?

post-2665-1115875795_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POleti kdaj? Se lahko pridružim? :? Če lahko, bi moral vedeti, zaradi planiranja dopusta, če bi mi ratalo. Ti kraji morajo bit super.Pridete morda kaj na Internautico v MArino Portorož v soboto ali pa na tortico v Palace hotel v Portorož? Če je kdo namenjen sem je na enem od prejšnjih mojih odgovoroc moj mobi pa pokličte.

Lep pozdrav Bormat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Saj vidiš da je bila pomota,sem popravil :BUA: V Budvi pa letujem zadnja 4 leta,  če ti to kaj pove :hmm: Ja škoda da se nismo mogli dobit na turi pa saj je še čas ali ne :slap: to je pa OHRID Ali si si ogledal manastir OSTROG :?

Ups... videl prepozno.... :( Sorry... :huh: nisem videl še nič Makedonije, ne samo Ostroga .... :( :( Časa je sicer še, ampak ˝boljše prej kot prepozno˝. Če vam gre kaj ven v avgustu, javi.... :kva2: Baj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pegula, dobrodošli doma!!! Matr samo zavidam vam lahko. Ma verjamem, da enkrat pride tud meni ta čas, za tako turo, resnično verjamem. Upam, da poletje kaj prnese.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups... videl prepozno.... :(  Sorry...  :huh:    nisem videl še nič Makedonije, ne samo Ostroga .... :(  :(  Časa je sicer še, ampak ˝boljše prej kot prepozno˝. Če vam gre kaj ven v avgustu, javi.... :kva2:  Baj

>>Manastir OSTROG je v SCG :nono: Evo ti slika :004 Kam pa misliš avgusta :? Ali že imaš kakšno idejo :? :?

post-2665-1115961587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POleti kdaj? Se lahko pridružim? :? Če lahko, bi moral vedeti, zaradi planiranja dopusta, če bi mi ratalo. Ti kraji morajo bit super.Pridete morda kaj na Internautico v MArino Portorož v soboto  ali pa na tortico v Palace hotel v Portorož? Če je kdo namenjen sem je na enem od prejšnjih mojih odgovoroc moj mobi pa pokličte.

Lep pozdrav Bormat :OK:

Veš BORMAT,takih krajev se raje ogibamo,ker drugače ni denarja za potovanja :beer2: Ker si iz primorske si verjetno že prevozil DOLOMITE? :OK:

Jaz bi to rad naredil letos,upam da mi bo uspelo :P Naslednji teden bom verjetno potoval čez tvoj kraj,te pokličem,da rečeva kakšno pametno :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš BORMAT,takih krajev se raje ogibamo,ker drugače ni denarja za potovanja :beer2: Ker si iz primorske si verjetno že prevozil DOLOMITE? :OK:

Jaz bi to rad naredil letos,upam da mi bo uspelo :P Naslednji teden bom verjetno potoval čez tvoj kraj,te pokličem,da rečeva kakšno pametno :love1:

Nisem bil še v Dolomitih in če je to predlog, zakaj ne. Z veseljem pričakujem tvoj obisk. Če boš med tednom tukaj, naj ti povem, da v torek popoldan ne bom mogel, za druge dneve pa zaenkrat nimam nič predvidenega. Če boš pa med vikendom prišel, pa ni problem. Samo sporoči mi pravočasno po mailu ali pa na mobi: o41/784-703. srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: PERO58 :naughty: . ... Nameraval sem čez spodnji del ITA + Monaco + Monte Carlo potem pa gor v Fra - dolina Loare do Pariza.... Spet imam blesavo fiksiran termin avgusta (kadarkoli) zaradi moje boljše polovice. nekje za 14 dni, odvisno od financ še kakšen dan več... Kaj pa vi? Že sortirate ideje ali še kapajo? Najdimo neko skupno varianto..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: PERO58 :naughty: . ... Nameraval sem čez spodnji del ITA + Monaco + Monte Carlo potem pa gor v Fra - dolina Loare do Pariza.... Spet imam blesavo fiksiran termin avgusta (kadarkoli) zaradi moje boljše polovice. nekje za 14 dni, odvisno od financ še kakšen dan več... Kaj pa vi? Že sortirate ideje ali še kapajo? Najdimo neko skupno varianto..... :yea2:

>>Avgust ti ni najboljša odločitev,ker takrat imajo Italijani dopust,pa je baje taka gužva ,da ti :eek: Tudi cene so še bolj zasoljene,če sploh dobiš prostor za spat :? Mi se še zaenkrat samo pogovarjamo in iščemo informacije :hmm: Dobrodošla vsaka info.in namig :naughty: Če se boš kaj vozil po Sav. dolini se javi ,da kako rečeva :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Avgust ti ni najboljša odločitev,ker takrat imajo Italijani dopust,pa je baje taka gužva ,da ti :eek: Tudi cene so še bolj zasoljene,če sploh dobiš prostor za spat :? Mi se še zaenkrat samo pogovarjamo in iščemo informacije :hmm: Dobrodošla vsaka info.in namig :naughty: Če se boš kaj vozil po Sav. dolini se javi ,da kako rečeva :drunk:

Na

http://foto.slovenija.net/index.php?album=%2FDolomiti_May05

Je nekaj slikic (na zacetku pa zemljevid s trackom poti).

V Caprilu so mi rekli da junij/julij ni problematicen, da pa so za avgust

potrebne rezervacije. Cena sobe/zajtrk je bila v 3* nivoju 29Eur po osebi (sem bil sam, ne vem kako je ce sta 2 v sobi). (http://www.hotelmontanina.com/homepageenglish.htm).

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Kaj pa če bi šli dvakrat in sicer enkrat konec junija in drugič začetek septembra' :? Takrat ni gužve , kopaš se lahko sončiš tudi, toplo je itd.? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!