Skoči na vsebino

MK Orel Slovenija obvesca


.T.

Priporočene objave

Moj prijatelj Zorko, predsednik MK Orel Slovenija, me je prosil naj v njegovem imenu objavim sledece:

Med motoristi, se je pojavila novica, da bo konec marca v Zelenem gaju pri Novi Gorici moto zurka.

Ker MK Orel Slovenija tradicionalno prireja tam srecanja motoristov, je prislo do zmotnega misljenja, da tudi to motoristicno zurko organizira MK Orel Slovenija.

Predsednik MK Orel Slovenija sporoca, da on ne organizira te zurke!

Zurka MK Orel Slovenija bo na tradicionalen datum, se pravi v mesecu avgustu.

Zorko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu sm plakat ja v Zelenem Gaju. Nič ne piše kdo organizira... piše samo "Motoristična Žurka".. kar sm si še uspel zapomnit je "za hrani in pijačo poskrbljeno", četudi sem skorej vsak dan v tem baru. Js bom tam.. Prireditev (muzika bo tudi) se začne ob 10 zjutro. Vabljeni!!

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To to to :) Ce bom pa tle manjku k je tko blizu se bom pa obesu ;) V zelenem gaju bi znala bit kar postena zurka!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To z žurko v Zelenem gaju je pa res smešno. Gospod Zorko pa še toliko bolj. Kaj ga je pri žurki najbolj motilo???? Sigurno ne to, da organizatorji KAO niso znani. Konec koncev je bil tudi on povabljen, na vabilu pa sta lepo napisani tel. številki kontaktnih oseb. Pa se še pritožuje, da so njega spraševali o žurki :)))))). Tudi če bi ga (pa ga gotovo niso), v čem je problem????? No, verjetno je problem v tem, da se je gospod Z. počutil ogroženega. Saj vsi vemo, da so tisti zbori ki jih on poleti organizira v Zelenem gaju (ki je zares dober plac!!!!) kaj malo omembe vredni. Pa kljub vsem plakatom širom po Sloveniji, ki lahko povejo le to, da gospod Z.&Co razpolaga z velikimi sredstvi, smisla pa ne premore :)))))) Lanskoletni prvi zbor V Rihenberku npr. ga je popolnoma zasenčil!!!Kaj pomeni dobra organizacija, pa predvsem srčnost tistih, ki nekaj organizirajo. Bogi gospod Z. Se šušlja, da se bo žurka v Gaju ponovila. In tokrat bomo organizatojem pomagali!!!!!!Tudi preko neta!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To z žurko v Zelenem gaju je pa res smešno. Gospod Zorko pa še toliko bolj. Kaj ga je pri žurki najbolj motilo???? Sigurno ne to, da organizatorji KAO niso znani. Konec koncev je bil tudi on povabljen, na vabilu pa sta lepo napisani tel. številki kontaktnih oseb. Pa se še pritožuje, da so njega spraševali o žurki :)))))). Tudi če bi ga (pa ga gotovo niso), v čem je problem????? No, verjetno je problem v tem, da se je gospod Z. počutil ogroženega. Saj vsi vemo, da so tisti zbori ki jih on poleti organizira v Zelenem gaju (ki je zares dober plac!!!!) kaj malo omembe vredni. Pa kljub vsem plakatom širom po Sloveniji, ki lahko povejo le to, da gospod Z.&Co razpolaga z velikimi sredstvi, smisla pa ne premore :)))))) Lanskoletni prvi zbor V Rihenberku npr. ga je popolnoma zasenčil!!!Kaj pomeni dobra organizacija, pa predvsem srčnost tistih, ki nekaj organizirajo. Bogi gospod Z. Se šušlja, da se bo žurka v Gaju ponovila. In tokrat bomo organizatojem pomagali!!!!!!Tudi preko neta!!!!!

uh,uh,uh ...mačka , bolj počasi (beri nežno).....

človek je samo prosil, da objavijo njegovo izjavo, ki pa je nekatere očitno zelo prizadela........

....(pa pravijo, da so motoristke strpne,pa nežne,pa ljubeče).....

vsekakor se mi pa ne zdi pošteno človeka napadati, če se nima prilike braniti,pa četudi samo po net-u.Kolikor vem, se na spletni strani www.motosvet.com taki napadi ne dogajajo saj smo tukaj sami motoristi z veliko mero tolerance (beri:zanimajo nas samo motorji in ne kdo je kakšen,koliko je trdosrčen,itd...........),zato pliiiizzzzzzz,ne počni več tega.

pa brez zamere..........

lp.,

bmw

P.S.: raje me povabi na kavo....................

Popravil/a - bmw dne 26/03/2002 ob 00:33:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

To z ľurko v Zelenem gaju je pa res smeąno. Gospod Zorko pa ąe toliko bolj. Kaj ga je pri ľurki najbolj motilo???? Sigurno ne to, da organizatorji KAO niso znani. Konec koncev je bil tudi on povabljen, na vabilu pa sta lepo napisani tel. ątevilki kontaktnih oseb. Pa se ąe pritoľuje, da so njega spraąevali o ľurki :)))))). Tudi če bi ga (pa ga gotovo niso), v čem je problem????? No, verjetno je problem v tem, da se je gospod Z. počutil ogroľenega. Saj vsi vemo, da so tisti zbori ki jih on poleti organizira v Zelenem gaju (ki je zares dober plac!!!!) kaj malo omembe vredni. Pa kljub vsem plakatom ąirom po Sloveniji, ki lahko povejo le to, da gospod Z.&Co razpolaga z velikimi sredstvi, smisla pa ne premore :)))))) Lanskoletni prvi zbor V Rihenberku npr. ga je popolnoma zasenčil!!!Kaj pomeni dobra organizacija, pa predvsem srčnost tistih, ki nekaj organizirajo. Bogi gospod Z. Se ąuąlja, da se bo ľurka v Gaju ponovila. In tokrat bomo organizatojem pomagali!!!!!!Tudi preko neta!!!!!

Kot prvo si izpolni svoj profil, da se bo vedelo s kom se sploh pogovarjamo!

Ker sta bili na vabilu samo dve telefonski stevilki, ne pa tudi ime organizatorja, je velika vecina mislila, da zurko organizira MK Orel (tam so naredili zbor ze trikrat) je Zorku res telefon zvonil cele dneve, zato me je tudi poprosil, da sem objavil, da oni nimajo nic s tem. A si ti mogoce jasnovidka, da ves, da Zorka ni nihce klical v zvezi z Zurko?

Kako ves, da se Zorko pocuti ogrozenega? A delas na UDBI al kaj?

In nehaj groziti, da boste poreko neta pomagali, da bo zbor Orlov propadel in da boste vi k temu pripomogli. Dej napisi, kdo ste to vi!

Bil sem trikrat na zoru MK Orel in bom se sel. Poglej po starih temah, kaj se je pisalo o Orlovih zborih.

Orli lepijo svoje plakate po seli Sloveniji zato, ker imajo tudi clane iz cele Slovenije. Vabljeni so pa vsi motoristi, prav tako iz cele Slovenije!

Mk orel bo naredil letos svoj zbor drugje, nekje ob Soči. Bo večdnevni zbor, z moľnostjo raftinga, skakanja z jadralnim padalom, z dobrimi skupinami,....

Drugic, ko bos vse povprek pluvala po drugih pisi v pri osebi ednine in ne posploąuj zadev,

Ce pa se nisi kapirala, je Motosvet nastal zato, da se druzimo enako misleci in ne zato, da bomo pluvali eden cez drugega! KAPIRAS?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ko bi se vsi vpleteni v skrajno neproduktivno debato dobili na eni domači detelji pa si razložili, da se mate radi, potem pa hodili na zbore ali pa ne kakor komu paše?

Sploh pa komu je ker zbor všeč in komu ne je itaQ brez veze razkladat, ker smo itak vsi poudarjeni individualisti in se sami odločamo kam iti in kam ne!

In ja Motoristka1, ne trudi se pluvat po necem kar ne poznaš, ker verjemi da cca 400 članov foruma (od individualcev, do članov raznih klubov) lahko enega anonimneža zje-- precej bolj kot en 400 komadov, ki imajo samo eno v glavi, ...biti motorist(ka)!

Sicer pa če ti uspe umiriti hormone si more than Wellcome!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja Motoristka1, ne trudi se pluvat po necem kar ne poznaš, ker verjemi da cca 400 članov foruma (od individualcev, do članov raznih klubov) lahko enega anonimneža zje-- precej bolj kot en 400 komadov, ki imajo samo eno v glavi, ...biti motorist(ka)!

Sicer pa če ti uspe umiriti hormone si more than Wellcome!

se strinjam z ZOOLOJEM

HOWG!

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če je MOTORISTKA1 ena od tistih osebkov, zaradi katerih se je nekaj ljudi odločilo, da ustanovijo MK OREL. Tadej, ti boš že vedel, koga imam v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa, če je MOTORISTKA1 ena od tistih osebkov, zaradi katerih se je nekaj ljudi odločilo, da ustanovijo MK OREL. Tadej, ti boš že vedel, koga imam v mislih.

Saj tudi drugi, ki smo kaj forum brali, vemo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa, če je MOTORISTKA1 ena od tistih osebkov, zaradi katerih se je nekaj ljudi odločilo, da ustanovijo MK OREL. Tadej, ti boš že vedel, koga imam v mislih.

Zakaj sem jaz to najprej pomislil................a sem že jasnoviden postal.......tak sistem izražabnja sem nekoč,nkeje že zasledil......da o ignoranci in ostalem ne zgubljam besed!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ku lepo, da se mate motoristi tko radi med sabo! Gospodu Z. želim veliko uspehov pri organiziranju nadaljnih zborov, čimvečjo udeležbo ter zavidljiv dobiček! Kaj pa jaz vem, kaj je pravi motoristični duh???

Pa še nekaj: sigurno me nihče od osebkov tle gor ne pozna!!! Se ne gibljem v vaših krogih, rada pa na kak zbor tu pa tam pokukam :)))In če sem koga pljuvala mi je res žal. Vsekakor pa ja bila tista objava v imenu gospoda Zorkota smešna. Meni kot laiku v tem motorističnem svetu vsekakor. Pa saj sem že razložila zakaj!

NO, IMEJTE SE ŠE NAPREJ TKO GROZNO RADI !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi grozno, nam ORGAZMIČNO, ...sej zato si pa outsider, ...sorry babe!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zavidljiv dobiček!

Zorko dela zbor zato, da je zurka in ne zato, da bo imel dobicek! Ce mislis, da z zborom kaj zasluzi se motis! Ravno toliko zasluzi, da se mu pokrijejo stroski oz. ima na koncu zbora pozitivno niclo.

No pa dej dopoloni svoj profil, da vidim.

Poznam kar nekaj motoristov iz tvojega konca (Dario - Ninja 9, Peter - Ducati 916)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ku lepo, da se mate motoristi tko radi med sabo!

tu si pa zadela žebljiček na glaviček -RES SE IMAMO.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka 1

mam občutek,da imata s Pupo neki skupnaega...ona včasih ni vedela , kaj je to orgazem......ti pa še danes ne veš......a se motim????????

Sorry sam drgač si tvoje zatrtosti ne znam predstavljati.

BTW....mamo se radi.......pravzaprav se že kar platonsko ljubimo!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kaj ce bi vsi previli kaseto na zacetek in zaceli znova, bolj pocasi in bolj prijazno?

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka 1

Zorko ni hotel nobenemu skodovati, le bilo je neprijetno, da mu skozi zvoni telefon.

Ja vem, da so bili vabljeni vsi motoristi, tako klubski kot neklubski oz. solo riderji.

Zorko je bil na vasi zurki in ni imel nobenih pripomb. Ce bi bilo topleje, bi tudi sam uletu.

Drugace imamo pa Motsvetovci kar naprej zurke oz. vsake dva meseca. Pridi enkrat na kako in se prepricaj.

Pa dopolni svoj profil!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote - ta žurka ni prav nč moja. Se mi je sam zdelo prav, da uletim pa povem stvari z malo bolj nevtralne pozicije. Se še kaj beremo. Pa-pa, pa fajn bodte vsi skup - s Tadejem na čelu. Pa še nekaj, tko dobronamerno: a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da ne bo pomote - ta žurka ni prav nč moja. Se mi je sam zdelo prav, da uletim pa povem stvari z malo bolj nevtralne pozicije. Se še kaj beremo. Pa-pa, pa fajn bodte vsi skup - s Tadejem na čelu. Pa še nekaj, tko dobronamerno: a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Ja, motoristka (če si seveda res brez jajc), zdi se nam, da imamo na teh zborih vsi preveč šankov in pijače. Zakaj pa ne bi motoristom ponudili nekaj novega adrenalina? Pa navsezadnje tudi lep zadnji vikend v avgustu, ki bi ga preživeli "brez skrbi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Da ne bo pomote - ta žurka ni prav nč moja. Se mi je sam zdelo prav, da uletim pa povem stvari z malo bolj nevtralne pozicije. Se še kaj beremo. Pa-pa, pa fajn bodte vsi skup - s Tadejem na čelu. Pa še nekaj, tko dobronamerno: a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Ja, motoristka (če si seveda res brez jajc), zdi se nam, da imamo na teh zborih vsi preveč šankov in pijače. Zakaj pa ne bi motoristom ponudili nekaj novega adrenalina? Pa navsezadnje tudi lep zadnji vikend v avgustu, ki bi ga preživeli "brez skrbi".

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, motoristka (če si seveda res brez jajc), zdi se nam, da imamo na teh zborih vsi preveč šankov in pijače. Zakaj pa ne bi motoristom ponudili nekaj novega adrenalina? Pa navsezadnje tudi lep zadnji vikend v avgustu, ki bi ga preživeli "brez skrbi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Kaj ce bi vsi previli kaseto na zacetek in zaceli znova, bolj pocasi in bolj prijazno?

LP suzuki

uspeva,.........uspeva...........

zgleda , da bojo le zakopali bojno sekiro..........

mater,ste planil po njej,kot jaz po kremšniti, ali suzuki po motosvetovi torti na motobumu.

nežno z njo prosim.konec koncev je jasno povedala, da nima jajc, pa še blond je povrhu.mogoče pa sploh ni napačna punca.........

lp.,

bmw

P.S.: delno ji je že uspelo dopolniti profil,torej se trudi.....

Popravil/a - bmw dne 27/03/2002 ob 00:09:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, sej za "bjondo", nikoli nihče ni reku da je napačna, ... zmotu nas je samo ton, ... potem se pa usuje in.... no ja pejmo na pir pa na deteljo pa da se spoznamo.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!