Skoči na vsebino

MK Orel Slovenija obvesca


.T.

Priporočene objave

Ahh dejte ga srat no.. važn je, da se mamo fajn, pa ni važno kdo kej organizira... kot bi rekla roni... PARTY TIIIIMMEEEEEE....

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Zarad mene lahko dodajo še kotalkanje , plezanje po drevesih, streljanje glinastih golobov, streljanje kozlov, prevračanje kozolcev ......

Mi smo zmeraj ZA, anede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Motoristka

aha, ooo jaa, motosvetovcem se bo prav gotovo dalo!!! ... rafting, bungee jumping, canyoning, kayak, hydrospeed ... tak sportni dan je ze v letosnjem planu - v kombinaciji s FS ali kaksnim zborom - saj je vseeno.

Motoristka, vabljena, da se pridruzis.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka gre samo tja, kjer se kakšen luškan krokarček prkaže.

Ma me prou zanima, kako BMW zgleda. Se mi tak nežen zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma me prou zanima, kako BMW zgleda. Se mi tak nežen zdi.

Sem prepričan, da se ga da najti v kakšni galeriji na motosvetu...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ta tema sploh ni bila za brati, same strele so švigale sem in tja.

Ker pa se vsaka juhica ohladi, se je tudi ta.

Pridni

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ąe nekaj, tko dobronamerno: a se vam zdi, da se bo dalo motoristom poleg zbora tut raftat pa s padali skakat?

Ravno zato, ker bo toliko dogajanja bom sel na ta zbor. Lepo postavis sotor v borov gozdicek (brezplacno!)in dva dni uzivas v lepotah Soce in Tolminke. Cez dan gres raftat, pa na panoramsko voznjo s postanki. Zvecer pa koncert kake dobre skupine.

Motoriska 1 gre verjetno na zbor samo zato, da se ga naseka ko opica in to je tudi vse. Verjetno ji je res brez veze kako drugace izkoristiti cas, se posebno, ce je to zadnji vikend v avgustu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj ti Tadej si spet strašansko nesramen! Evo porcijo nazaj.

Če se samo taki nesramneži udeležujejo zborov v naravi - HVALA LEPA!

In naj te obvestim, da motoristke1 (mene) ne vidiš pijane. Nikoli!Kakorkoli že: pravijo in vino veritas. Zate to prav sigurno ne velja, saj moraš bit za takega hinavca prekleto trezen!!! No, zdaj pa mi je marsikaj jasno! Še naprej se uspešno naprezaj za številčnost na adrenalinskem zboru :). Pa na treznost ne pozabi, še posebej če se boš s padalom metal v globine.

čaučau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Veą kaj ti Tadej si spet straąansko nesramen! Evo porcijo nazaj.

Če se samo taki nesramneľi udeleľujejo zborov v naravi - HVALA LEPA!

In naj te obvestim, da motoristke1 (mene) ne vidią pijane. Nikoli!Kakorkoli ľe: pravijo in vino veritas. Zate to prav sigurno ne velja, saj moraą bit za takega hinavca prekleto trezen!!! No, zdaj pa mi je marsikaj jasno! ©e naprej se uspeąno naprezaj za ątevilčnost na adrenalinskem zboru :). Pa na treznost ne pozabi, ąe posebej če se boą s padalom metal v globine.

čaučau

Uf zdej sem nesramen, pa hinavec, mogoce se kej? Aja pa ful se naprezam za stevilcnost na zboru, no naj ti priznam, za vsakega motorista, ki bo prisel na Orlov zbor, mi bo dal Zorko 2 Eura. Zdej si mi pa fous!

Hinavska si ti, kar poglej se, pises (blatis)samo v ta topic in v noben drug. Ce si res motoristka, raje pisi v kake druge topice in povej kaksen dober nasvet za nas motoriste. Kapiras kaj ti hocem povedati?

Hinavski Tadej

Popravil/a - Tadej dne 28/03/2002 ob 15:39:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, tokrat pa stricek Zoolo ne bo v fightu udeležen, to je ratalo pa UP-CLOSE-AND-PERSONAL.

Children pick up your weapons, and let the games begin!

P.S.: MA kje so casi 70-ih ko smo po parkih ležal, pa no ja uživali v dobrotah narave, ...pa ... ahhh ne to ni za ta forum, ... V glavnem mejte se radi!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne kapiram te! S takimi ljudmi ponavadi nimam opravka. No, prav nič ti nism fouš; kar misli si, kar te je volja. Pa ne več Zorkota v to mešat, zdej je stvar samo med mano in tabo! Zmerjat kar tako se ne pustim!

Jaz uporabljam za argumente dejstva, ti pa si očitno tako navajen hinavsko postopati, da mi gre na bruhanje. Vedno znova to dokažeš.In pravijo, da pametni neha. No, jaz sem tukaj pametna; to danes in sedaj je moj zadnji odgovor na tvoje nesmiselno blebetanje in govorjenje v imenu drugih.

Svoje frustracije pa ti svetujem, da sproščaš nad kom drugim, saj nisem ponosna na to, da sem te strani spremenila v bojno polje.Očitno sem zadela v žulj, ki zelo skeli.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne kapiram te!

I FEEL SORRY 4 U!

S takimi ljudmi ponavadi nimam opravka.

OHOHO PA PROV BOLI ME K.

No, prav nič ti nism fouš

ZAKAJ BI MIBLA PA FOVS?

kar misli si, kar te je volja.

SEJ MENDA SI LAHKO, SEJ JE MOJA VOLJA!

Pa ne več Zorkota v to mešat,

SEJ SI GA TI ZACELA!

zdej je stvar samo med mano in tabo!

OK! DAS, NE DAS?

Zmerjat kar tako se ne pustim!

BRIKE STE ZNANE PO TEM.

Jaz uporabljam za argumente dejstva

A RES?

ti pa si očitno tako navajen hinavsko postopati

JA RES JA, TO MI VSI KAR NAPREJ GOVORIJO.

bruhanje

DOBER TEK!

In pravijo, da pametni neha.

SE NEUMNEJSI PA SPLOH ZACNE! btw KDO NEKI SE JE SPOMNIL NA FORUMU DREKATI?

No, jaz sem tukaj pametna;

HO, HO, HO, HA, HA, HA. DA NISI TI UNA, K JE SKOZ NA TELEVIZIJI? ZDEJ SEM SE TE SPOMNU! TI SI UNA, K JE LANSKO LETO DOBILA NOBELOVO NAGRADO ZA DOSEZKE IZ ATOMSKE FIZIKE!

to danes in sedaj je moj zadnji odgovor na tvoje nesmiselno blebetanje

in govorjenje v imenu drugih

A DEJ NEHI NO ZDEJ ZE BLEBETAM?

Svoje frustracije pa ti svetujem, da sproščaš nad kom drugim,

DA GOSPA PSIHOLOGINJA, RAZUMEM!

saj nisem ponosna na to, da sem te strani spremenila v bojno polje.

SRAM TE BODI!

Očitno sem zadela v žulj, ki zelo skeli.

UF VES DA FUL SKELI. JOOOOJ!!!

___________________________________________________________

No zdej pa potegnemo crto in vidimo, da me brez veze zalis na forumu. Zmerjas, da sem hinavski, fustriran, da blebetam.

Pa punca pa kaj ti spolh hoces doseci?

Tadej

Ps: Pravis, da je bila to tvoja zadnja objava. Bolj natancno beri moje poste! Pridruzi se nam v kakih drugih temah, pomagaj s kakim nasvetom. Sej motoristi moramo skupaj drzat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, Tadej mam občutek da tudi ti pretiravaš. Ne vzet osebno.

A res ne bo več zbora Orlov v Gaju? tam je res pravi plac za zbore.

Pa še zelo blizu sm doma, tako da bom res nekej pogrešal konc Avgusta v gaju.

Zdej se bo pa kmali odprl Disco u gaji! 1 maja! Komi čakam.

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

UAUUUuu, kaj ste luštni. Ta dva sta že zrela da se začopata.

Ja, tudi tako se izkazuje simpatija.

lp RAN

jep........... pravijo da so prvi znaki ljubezni vedno grobi........

.........pa brez zamere,ampak a se vama slučajno ne zdi bolje, da bi raje vsi skupaj kakšno rundo spili in prijetno klepetali, kot pa se obkladali za raznimi "olepševalnicami" na net-u?V končni fazi nikogar ne zanima, kdo je lepši,pametnejši,kdo je prvi začel,komu je ušlo,itd.......vsakega pa pritegne dobra družba in prijeten klepet ob pijači.

pa brez zamere.

lp.,

bmw

P.S.:če se pa slučajno odločita za pijačo pa častim rundo,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, pa kaj si se razpištolil potem, ko smo se s 1.motoristko ravno nekako pobotali in na spoštljivo raven komunikacije spravili.

Ti pa hop, odpreš kanister bencina in ga zliješ na žerjavico, ki je že pokrita z ohlajeno belo prevleko.

Dobro, punca je štartala malo grobo, vsak ima pač svoj slog prihoda na oder, da pa začneš kar tako na suho s pijanimi opicami, pa tudi ne gre.

To lahko napišeš meni ali pa jaz tebi, ker sva se že videla in poznava drug drugega faci, za novince pa le priporočam malo orokavičenja, dokler jih dovolj ne spoznamo preko prispevkov ali pa na kakšnem FS.

No, toliko iz tabora malo starejših letnikov.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se tadej en "atta boy" dobi,bi lahko motoristka(?!) tudi malo drugace zaznamovala zacetek svoje prisotnosti na forumu,se vam ne zdi?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice prevod tvojega prejšnjega posta prosim?!

Mazed&Confused

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ehh, Tadej mam občutek da tudi ti pretiravaą. Ne vzet osebno.

A res ne bo več zbora Orlov v Gaju? tam je res pravi plac za zbore.

Pa ąe zelo blizu sm doma, tako da bom res nekej pogreąal konc Avgusta v gaju.

Zdej se bo pa kmali odprl Disco u gaji! 1 maja! Komi čakam.

NoFear

Bos pa uletu na sotocje Tolminke in Soce!

Tadej

Popravil/a - Tadej dne 29/03/2002 ob 09:19:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

da se tadej en "atta boy" dobi,bi lahko motoristka(?!) tudi malo drugace zaznamovala zacetek svoje prisotnosti na forumu,se vam ne zdi?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

No tako! To ni noben nacin, da se pride na forum samo zato, da se nekoga blati, tako kot je to storila Motoristka 1.

Na forumu smo prijatelji motoristi. Med seboj debatiramo, si svetujemo, se udelezujemo forumskih srecanj.

Ko bo Motoriska 1 zacela sodelovati se v drugih topicih, je bomo lahko vzeli za svojo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice prevod tvojega prejšnjega posta prosim?!

Mazed&Confused

"atta boy" je v anglescini izraz za pohvalo.nekaj v smislu "well done","good job" ipd.nanasa se pa na dosedanje izrazanje in obnasanje tadeja do ostalih motoristov na forumu.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledeni, ThanX!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!