Skoči na vsebino

MK Orel Slovenija obvesca


.T.

Priporočene objave

No ... če še jaz dodam nekaj na to temo ... ŽAAAAAAALOSTNA!!!!!!! KOk je zagnojilo vreme žurko v Gaju ... popldan je pihalo (sicer je bil sonček .. pa vseeno) ... zvečer pa mraz. Čez dan je bilo kakih 20 motoristov vse skupaj tam ... zvečer ko sem uletela tja pa ... TEEEEEEEEEEEMA!!!!!! Groza!!!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da pokukam, če se je situacija že kaj umirila. Zadnjič se takole priklikam do foruma, v naivnem pričakovanju kake spodbudne misli ali prijazne face, pa se mi iz monitorja vsujejo grozeče horde raznih Ostrogotov, Vizigotov, Herulov, Skitov, Hunov, da Hazarov in ostale druščine barbarov sploh ne omenjam. Pa sem se na hitro odklikal nazaj na varno. Da je prihodnost človeštva komunizem ali barbarstvo, je trdil že rajnki Marx. Karl, da se razumemo. Tisti, ki je zdaj v raju telefonist. Po cele dneve dviguje slušalko in ljudem razlaga, da Boga ni. Enoličen biznis, ampak kaj ko drugega ne zna.

In tako me spomini ponesejo nazaj v daljno leto 1990, ko sem v gluhi tišini aprilske noči v 6. nadstropju Kliničnega centra skušal odložiti enega svojih številnih problemov v bleščeče belo keramično školjko saj veste katere sobice, ne da bi mi pri tem počila kaka žilica v sveže operiranem očesu. Če domnevate, da je to enostavno opravilo, ga neizmerno biksate. Ampak sestre zjutraj redno zahtevajo poročilo o tem, če ste šli na blato in moja natura mi pač ne dopušča, da bi jih puščal nezadovoljene, čeprav tega njihovega čudnega nagnjenja ne razumem popolnoma. No, na koncu je vendarle nekaj malega ratalo in nekako potolažen sem začel razmišljati, da bi preostanek predolge noči kazalo prebiti v prekratki postelji, ko sem opazil, da je moj predhodnik ali bolje predsednik porabil prav vse lističe toaletnega papirja in da se mu ni zdelo potrebno, da bi na to opozoril strežnico. Tako je naneslo, da se je izid Karlove hipoteze hipoma razkril pred mojim edinim zdravim očesom na povsem nedostojnem mestu, v povsem nedostojnem položaju, s hlačami pod koleni:

PRIHODNOST ČLOVEŠTVA JE NEIZPODBITNO BARBARSTVO

in kar je še huje:

TA PRIHODNOST JE ŽE TU!!!!!

Vas lepo pozdravlja vaš vdani,

kdo pa sami uganite

(križ božji, ali to sploh spada v ta topic??????)

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!