Skoči na vsebino

V sredo ukinejo nalepko


safrane

Priporočene objave

nope. Po birokratskih jebah končno uspel v petek registrirat. in niti za pol procenta mi ni prišlo na misel, da bi čakal do srede. :grrr jebeš tistega jurja pa pol al kolko - to je nič v primerjavi s tem, da bi moral še dodatnih pet dni brez legalno voznega mopeda bit. :grim

Drugač pa dosti sreče v sredo - baje pričakujejo prilično gužvo. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem mislil, da je samo moj sosed tak fukjen, da čaka na to ukinitev nalepke :slap: ...da bo le prišparal 2 ali 3 jurje al kolk že :D

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem mislil, da je samo moj sosed tak fukjen, da čaka na to ukinitev nalepke  :slap: ...da bo le prišparal 2 ali 3 jurje al kolk že :D

Ne vem če bomo vsi, ki čakamo z registracijo do ukinitve nalepke kej dost pršparal - itak bodo s tem, ko se ukinejo nalepke, nove prometne, ki tut nekaj stanejo .)

Jst osebno cakam zato, ker je tista nalepka preprosto nagravzna in mi gre na zivce ze odkar so ju uvedli :SS

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gre na zivce ze odkar so ju uvedli  :SS

......ne bo preteklo dost cajta ko si bodo še kako bolj nagravžno reč zmislili :hmm: ........vse za dobrobit naroda.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak si skoz nekaj samo zmišljujejo,po 1.1. je pametno sam da ko prepis delas ne placas vec 10%,pa da ne rabis it z 12 let starim motorjem/avtom vsakih 6 mescov na tehnicniga,pa nalepka,mogoc bi se se kaj najdlo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res da jih ukinejo,....ampak sm slišal, da tiste kar jih še imajo bodo "ponucali" (beri prodali taprvim),......tko da en nasvet.......dejte še kakšen mesec počakat vsi tisti ki še niste registrirali.....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa mislim da če prenehajo veljati ti ne morejo še uturiti zalogo ji bodo morali pač vreči stran jaz mam odjavljen motor zato čakam da ukinejo nalepko če ne bom moral drugo leto zopet plačat novo prometno sicer pa je vreme itak slabo l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res da jih ukinejo,....ampak sm slišal, da tiste kar jih še imajo bodo "ponucali" (beri prodali taprvim),......tko da en nasvet.......dejte še kakšen mesec počakat vsi tisti ki še niste registrirali.....

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Najbols, ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam še nekaj žaganja in švasanja na sporedu pred resgistracijo :(

Če mi bo do petka ratalo, bom zelo vesel... :OK:

Nalepke pa moj motor ne bo (upam nikoli) več videl! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke so v uporabi izključno do 19.4.

20.4. se NE SME izdati nobena nalepka več. Uporablja se le vpise na hrbtno stran prom. dovoljenja (pod opombe), razen v primeru, ko je zadaj "vse polno" ali v primeru novega vozila, ko je prom. dov. novo.

lp

TSC LABA d.o.o. - oddelek TEHNIČNI PREGLEDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej danes je praznik. :afro1: nasvidenje nalepke...dobrodošlo kako zahrtbno povečanje cene drugih reči... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj registrirala motor... nemam nalepke zdej :OK: , imam pa prometno dovoljenje za rit obristat, tolk je veliko :devil: (no pretiravam, tako je kot vozniška).

Morem rečt, da gužve ni bilo nobene, res pa je, da sem zadeve opravljala en majčkeno pred tretjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejeno.. registirano... brez nagravzne nalepke  :OK:

Me too, me too, me too :kva2: zdej pa :bounce: z dogodka na dogodek :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me too, me too, me too  :kva2: zdej pa  :bounce: z dogodka na dogodek  :OK:  :OK:

Jst sm govoril o avtu .)

Motor pa cez kake 3 tedne, potem se ti pa pridruzim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!