Skoči na vsebino

suicide menjalnik


Dr_Jakob

Priporočene objave

Zadnjic sem gledal na discovery channelu World Biker Buildoff :eek: pa mi je v uc padu en super mototcek od EXILE :naughty: .... ciste linije, nikjer nobene vidne zice, nobenih rock in ostale "navlake" :wub:

tip je full faca k je reku, da svoje motorje farba v vse mogoce barve, sam da so crni :kva2: . :) prisega ciste linije, nikjer nobene zice, nobene navlake kot zmigavci :xx: ... pa na kickstart, na nozno sklopko pa na suicide menjalnik.. ce kdo ne ve kaj je to, je to tist k mas menjalnik na roko poleg motorja tko k starodobniki. :yea2:

zdej me pa zanima kolk je to kej pr nas dovoljeno. za menjalnik t.j. za starodobnike vem, da je, ampak starodobniki so posebna kategorija.. kaj pa nov motor? se to sploh sme? sicer ce je uporabno :oops: je itak vprasanje ampak vseen hudoooo....hudooo... :yea2: sicer ne vem, ce uhka, ampak kle mate link:

http://www.exilecycles.com/ :yea2: :yea2: :yea2: :yea1:

pa pocakejte samo na zacetni strani.. zadeva ima rdeca kolesa in je popolnoma crn :wub: :wub: :worship: .

lep podav

p.s. se fredy bi bil ponosen ce bi mel tako masino! :fredy: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem to že videl pri nas (Klemenčič) predvidevam da je dovoljeno, sicer pa sem gledal to oddajo. meni je bil najbolj všeč tisti ameriški. super linije, ampak tekmovali so pe 3 čisto različni stili <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suicide clutch oz. shifter se imenuje zaradi tendence nevajenih se razlilmati pri speljevanju ali zaviranju s tem sistemom. potrebno je bilo kar nekaj obcutka. novejsi sistemi imajo zaradi tega tudi nastavljivo sklopko, tako da vsaj s speljevanjem ni vec toliko problemov.

koliko je to prakticno ali ne naj vsak presodi sam. meni se zdi vsaj nesmiselno menjavati nazaj na "staro tehniko".

ker je v nemciji dovoljeno in se dobijo kiti za predelavo na tak sistem mislim, da tudi v sloveniji ne bi smel biti problem.

bi pa rad videl faco tipa na tehnicnem. :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bil tud tale motor najhujši,res frajerski... amerkianci in avstralci so za moje čoperdistične okuse preveč kičasti,sploh amerišk. so pa majstri,ni kej- :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja :hmm: ... k da bi mu dal da se gor vsede :slap: .. njet wazmozny!

Sam od dalec bi lahk ga gledal.. nc dotikat, matr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!