Skoči na vsebino

Mrtvo morje - zadnjo soboto


bondi78

Priporočene objave

Pozdravljen,

Dobre dve slike, dej se mal slik ce mas, pa mal opis pot, kolk km je blo vse skupi, kok dni ste se vozil pa tko, mal opisa :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko dni??? :D Zivim v Ashkelonu (IZRAEL) startali smo ob 9:00 zjutraj in okrog 15:00 sem ze bil pod tusom (doma)...

Pot je bila 400km, Ashkelon, Kiryat-Gat, Beit-Shemesh, Jeruzalem, spustili smo se do mrtvrga morja - malo pijace in nazaj skozi Arad- Sderot- Ashkelon.

Ne vem ce ti imena krajev kaj pomenijo- lahko pa najdes mapo Izraela in pogledas...

Izvolite se malo slikc... (ni bilo casa za prevec slikanje- raje smo furali po poscavi 250 km/h!!! :kva2: )

post-418-1113830894_thumb.jpg

post-418-1113830935_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bondi kako je pa kaj dol pri vas julija/avgusta? Se sploh da pelat ali je prevroče ?

Lep pozdrav, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svicas veliko- zato zmeraj startamo zgodaj --> 06:00 si ze na cesti- ob 11:00 pod tusom...

Ni prevroce ko se vozis- problem je ko se zavstavis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš, če iz Izraela vozi kak trajekt v Evropo ( Italija, Grčija )?

Se da vstopiti v Izrael npr iz Jordanije, Sirije ali Libanona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš, če iz Izraela vozi kak trajekt v Evropo ( Italija, Grčija )?

Se da vstopiti v Izrael npr iz Jordanije, Sirije ali Libanona?

Vem da so obstajali trjekti iz Grcije (do Grcije pa lahko iz Italije- mogoce tudi iz SLO)- Ce pa hoces pa vztopit v Izreal iz arabske drzave pa lahko samo iz Egipta ali Joradnijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivim tukaj (od devetega leta).

Pozdravljen,

zato upam, da ti ne bo pretežko preverit kako je s trajekti iz Haife proti Europi (Grčiji ali Italiji). Ostala vprašanja pa kdaj drugič.

Prosim.

p.s.

Se ne mudi !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Motorist_!

Se sicer vmešavam v Bondijevo temo, ampak edina varianta, na katero sem jaz naletel, je ro-ro iz Ashdoda v Monfalcone za astronomske denarje. Morda bo Bondi kaj več izbrskal, a kolikor sem jaz obveščen, so bile leta 2001/02 vse trajektne povezave med Izraelom in Evropo prekinjene. :(

Pa še eno težavo povzroča vstop preko Izraela: nimaš več vstopa v Sirijo, Libijo in pogojno Sudan. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa še eno težavo povzroča vstop preko Izraela: nimaš več vstopa v Sirijo, Libijo in pogojno Sudan.  :angry:

Pa še kam drugam ( načeloma skoraj vse Arabske države ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!