Skoči na vsebino

1000 STK FIM Cup


nussy

Priporočene objave

:oops: Zdj mi je pa nerodn. Pač ženske lohk včasih tut mal mem ustrelimo. Sej mislla sem prov, napisala pa drgač. Lahko so le poliestrski in ne iz drugih kompozitnih materialov.

Upam, da ste ostali zastopl, kaj sem mislila. .)

P.S.; Čez 50 min bo Marko peljal prvi nemerjeni trening!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi nemerjeni trening v Silverstonu je končan in morm rečt da je kr veselje pogledat na razpredelnico z rezultati, saj je Marko uvrščen na 17.mesto med 31 vozniki. :OK:

Sicer pa so časi dirkačev tako pred njim kot za njim zelo zelo izenačeni, kar pomeni, da se nam obeta res zanimiv vikend, predvsem pa dirka. .)

Res je, da je bil to šele nemerjeni trening, ampak mislim da se bo Marko na pisti kar dobro znašel.

Prvi merjeni trening je danes ob 15.30 (16.30 po našem času).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je čas 'on-line', slej ko prej pa potem tudi 'on-phone'. Slej ko prej pride do mene. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi treningi + warm up + dirka so z rezultati v živo na www.worldsbk.com.

Naslednjič spet danes ob 16.30 po našem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nussy.....kaj pa je dovoljeno na mašini in v njejspreminjat, če je kaj!??????Airbox, brušenje glave,......!??

samo to me zanima :)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ok, sem mislu, da si spustila oz pozabla napisat :)

hvala še enkrat!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi merjeni trening je končan, Marko je uvrščen na 19.mesto, z 2,2 sek. zaostanka za prvouvrščenim Van Keymeulenom na Yamahi. Ta trening je šlo zopet zelo na tesno, saj ima Marko za sedmouvrščenim le sekundo zaostanka! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne, ker tudi superbike serija po dolgem času zopet, če ne celo prvič vozi na silverstone progi!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko je na tej stezi prvič. :D

Čez 5 min drugi nemerjeni tening on-line. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni treningi so končani, Marko bo jutri štartal kot enaindvajseti. Tja do desetega mesta so razlike med tekmovalci zelo majhne, za prvim pa tokrat zaostaja 2,7 sekunde. :)

Štart bo jutri ob 10.40 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je končana, Marko je s petnajstim mestom osvojil še eno novo piko. Dirko je odpeljal izjemno dobro, saj je na krog vozil le sekundo počasneje kot zmagovalec, in na koncu za njim čez cilj pripeljal z le 25 sekundami zaostanka. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ta vikend bo v Misanu naslednja dirka za pokal 1000STK.

Danes ob 9.00 uri je na sporedu prvi nemerjeni trening, ob 16.50 pa prvi merjeni.

Kogar zanima, lahko prenos časev treningov spremlja v živo na www.superbike.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da ga šivamo, Igorjev šef ekipe iz Yamaha Austria je kot darilo prinesel Blažu čisto pravi miniaturen unikat kombinezon, ki je popolnoma isti kot Igorjev! Tam nekje pri treh letih bo Blaž že lahko smuknil vanj. :OK:

V Misanu je končana dirka, Marko je končal kot petnajsti in tako ujel novo točko. Na dirki je štartalo 35 dirkačev. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da ga šivamo, Igorjev šef ekipe iz Yamaha Austria je kot darilo prinesel Blažu čisto pravi miniaturen unikat kombinezon, ki je popolnoma isti kot Igorjev! Tam nekje pri treh letih bo Blaž že lahko smuknil vanj. :OK:

V Misanu je končana dirka, Marko je končal kot petnajsti in tako ujel novo točko. Na dirki je štartalo 35 dirkačev. :OK:

:OK: :OK: :OK:

Mal bomo mogli še potrpet, da zraste pol bomo pa dobili prvega Slovenca, ki bo vozu MOTOGP. .) :D

Pa čestitke Markotu za osvojeno točko. Kar tako naprej :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!