Skoči na vsebino

Berto Camlek v razredu SUPERBIKE


salsa

Priporočene objave

Ta vikend smo se boril s časom in rekordom steze na Grobniku.

Žal nam je zmankal neki malga, desetinka sekunde do Rainey-jevega rekorda.

Mal nam je spet sreča obrnila hrbet, nagajala je baterija na motorju in žal pač ni šlo hitreje od rekorda.

Pa še mal slikc...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: brez besed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend smo se boril s časom in rekordom steze na Grobniku.

Žal nam je zmankal neki malga, desetinka sekunde do Rainey-jevega rekorda.

Mal nam je spet sreča obrnila hrbet, nagajala je baterija na motorju in žal pač ni šlo hitreje od rekorda.

Glede na to, da je bila v času doseženega Rainey-evega rekorda proga v daleč-daleč boljšem stanju kot danes, je ta dosežek itak :worship:

BRAVO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc!!! :worship:  duracel naštimejte,če je za zajčke dobr bo tud jamaha delala :D

Se mi zdi, da bi ble za takšenle motor prave baterije od Zmaja :devil:

Bravo Bert :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berto čestitke in tako le naprej, pa nič se ne vprašaj v kateri klasi si zdej!!! :worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bert pa kar 2.4 sek. hitrejši od Lucchiarija..... :worship: :worship:

1. 1 Berto Camlek 1:28.759

2. 11 Mauro Lucchiari 1:31.191

3. 195 Fabrizio Pellizzon 1:31.338

4. 14 Janos Vegh 1:31.449

5. 36 Valter Durigon 1:33.514

6. 76 Helmut Schleindlhuber 1:34.794

7. 31 Branko Ozis 1:35.517

8. 22 Robert Auer 1:35.673

9. 15 Miloš Èihak 1:35.774

10. 82 Andrea Passuello 1:36.017

11. 29 Massimo Signorin 1:36.126

12. 32 Francesco Folegotto 1:36.354

13. 33 Dušan Pori 1:36.396

14. 7 Ettore Tognazza 1:37.258

15. 96 Marjan Livk 1:37.822

16. 17 Vladimiro Cuman 1:38.011

17. 78 Gašper Èarman 1:38.749

18. 151 Jure Lampe 1:39.011

19. 133 Sandi Srdar 1:39.042 1

20. 130 Giovanni Gianoli 1:40.278

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka cast camleku..

Slike na strani so pa .... :OK:

Pa se tok bl zakon je ker vozi z yamaho:D

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Rezultati in časi, ki jih Berto dosega na Grobniku in tudi drugod, jemljejo sapo in prav navdušen sem bil, ko sem včeraj slišal da bo Berto na POP TV

A glej ga zlomka :? kako razočaran, če ne kar jezen sem bil, ko je bilo prispevka konec :angry:

Ne poznam novinarja , ki je dobil čast, da se je lahko peljal z Bertovim motorjem, a s svojo neprofesionalno potezo, je prispevku pripel zelo nizko vrednost :glare:

Vsem gledalcem, med katerimi motoristov prav gotovo ni manjkalo, je pokazal, kako se je na stezo odpeljal z ODPETO ČELADO :slap:

Tako amaterski pristop seveda daje težo tudi ostalemu, kar je bilo povedanega v prispevku, kakšna škoda :( :doze:

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, tudi jest sem čisto slučajno ujel tole reč na POP TV... prosim ne se zgražat nad nepripeto čelado! Ne poznamo vzrokov zato, lahko jih je tudi več, eden med njimi bi lahko bil ta, da potem ne bi bil tak hud frajer... ali pa je morda eden od tistih, ki imajo glavo tršo od čelade in čelado nosijo samo zato ker jo (po zakonu) morajo, ali pa... z eno besedo, podn.

bladzo, kje si bil??? prepričan sem da bi ti znal tole bistveno boljše speljat - da testne vožnje sploh ne omenjam :devil:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a da ima tista R1 240 konjev? :eek:

Mater, zakaj se potem MotoGP trudi s prototipi da dobijo ven 250-260 konjev, če bi lahko za 10x manj denarja imeli MotoR1 klaso s samo 10 konji manj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, tudi jest sem čisto slučajno ujel tole reč na POP TV... prosim ne se zgražat nad nepripeto čelado! Ne poznamo vzrokov zato, lahko jih je tudi več, eden med njimi bi lahko bil ta, da potem ne bi bil tak hud frajer... ali  pa je morda eden od tistih, ki imajo glavo tršo od čelade in čelado nosijo samo zato ker jo (po zakonu) morajo, ali pa... z eno besedo, podn.

bladzo, kje si bil??? prepričan sem da bi ti znal tole bistveno boljše speljat - da testne vožnje sploh ne omenjam :devil:

Morda so pa samo posneli "kader", da so potem bolj gladko zgodbo zmontirali? :P

Stropnik mi je ušeč kot novinar - dela vse, od reportaž z morskimi psi, do testov dirkalnikov, pa vmes še kaj ... No, žal je taka novinarska realnost v Sloveniji - preslaob plačani za posamezne naloge, da bi se jim lahko kvalitetno posvetili ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, a da ima tista R1 240 konjev?  :eek:

Mater, zakaj se potem MotoGP trudi s prototipi da dobijo ven 250-260 konjev, če bi lahko za 10x manj denarja imeli MotoR1 klaso s samo 10 konji manj  :lol1:

Kolikor je poznano meni jih ima Bertov motor 195 na kolesu , ti pa prjatu moj pišeš bedarije ker ne veš za kaj se gre da se kam pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v razmislek: za sezono 2004 je Harris Yamaha prijavil za sodelovanje v moto GP dirkalnik, katerega agregat je temeljil na bloku agregata R1. Ker pravila v moto GP izrecno prepovedujejo kakršnokoli uporabo delov, ki izvirajo iz serijske proizvodnje, so Harrisu z omenjenim modelom prepovedali sodelovati na dirkah. Spravili bi ga naj na dobrih 220 KM. Tudi za Hondo, s katero tekmuje Vermuelen se je letos govorilo, da naj bi premogla cca 230 KM :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v razmislek: za sezono 2004 je Harris Yamaha prijavil za sodelovanje v moto GP dirkalnik, katerega agregat je temeljil na bloku agregata R1. Ker pravila v moto GP izrecno prepovedujejo kakršnokoli uporabo delov, ki izvirajo iz serijske proizvodnje, so Harrisu z omenjenim modelom prepovedali sodelovati na dirkah. Spravili bi ga naj na dobrih 220 KM. Tudi za Hondo, s katero tekmuje Vermuelen se je letos govorilo, da naj bi premogla cca 230 KM :hmm:

Je pa škoda, da pravila takole omejujejo zagnane :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mamo kje ta posnetek iz potv-ja? Namreč sem ga zamudu nažalost  :(

Sm najdu :blush:

Sam je pa res butast tale Stropnik, da si ni zapel čelade, tut, če je blo vse skup zrežirano :BUA:

PS: A Camlek je pelu v Magny Coursu :? Nikjer vidu tega :hmm:

Tut, ko gledam tele rezultate, Camleka nikjer ni med njimi... Razen, če so to govoril

za lansko sezono :oops:

Jah, pa Salsa je tut TV zvezda zdej hehe

post-2044-1128970487_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!