Skoči na vsebino

NOVA SEZONA NOVA BARVA


Ghost_R1

Priporočene objave

Zunaj je suho, toplo, ovinki zaviti v levo in v desno, stara barva se tudi še ne lušči ... drugo leto

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost, čuj, obvezno v vijoličasto rumeno kombinacijo in z napisi VIOLE MARIBOR.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No Ghost, in kako si se odločil ti zdej? Najbrž ne boš več prou dolg čakou!?

Pa evo oklepi so pri ličarju in barva bo ostala ista rumeno - modra, problemček so samo še nalepke, tu so opcije še odprte.

Bomo vidli še zmeraj sprejemam ideje o nalepkah, pa nekaj odštekanega bi mel jaja.

Pa hvala za vse ideje!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel čas sem študiral, kaj je rumeno modro, da bi pasalo z barvnega vidika.

Hočeš res odpelano idejo? Tako, malo otročjo?

Bart Simpson, je rumen in ima modre hlače. Pa daj na oklep njega z spuščenimi hlačami.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede na to temo bi imel vprašanje,kje bi lahko dal človek naredit kakršne koli nalepke,da bi recimo dal spremenit design motorja.Pri nas smo še precej siromašni glede tega,v tujini maš tega dost.Mi je pa prov lepo videt motor kot je od duha,pa da ni tak kot tisoč drugih.

...Z airbrush varianto, lahko narediš kratko malo vse. Nalepke, odštekane slike, zlo odštekane, čist udpilene, al pa original posnemaš, če je dober airbrush, pol je majhna možnost da gdo puštudira, da ni original. Drgač je pa za moj okus, brez veze original forsirat. Bolj je motor unikat lepši je.

....Ghosti, dej gor naredit skladno z barvno kombinacijo enga DUHCA!, pa naj bo tak upilen športak, recimo, da mu bati in svečke skos glavo pugledajo!

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAjmo dajmo ideje ideje odločitev šeni padla bo pa ta teden ker v soboto na Grobniku vseskup polamo - no ja upam da ne

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za tiste, ki niste bili tale vikend na Grobniku (skoraj za vse). Nov izgled Duhceve Yamahe.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeessssssssstttttttttttttt ttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuddddddddddddddddd

imel tak motor pa niti ni treba da je R1 lahko je tudi thunderrace 600.

Sicer pa koliko košta tako barvanje komplet plastike in plastika ker predvidevam da ni orginal.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap jap, tega pa ni tezko razpoznat, se posebi mi je v spominu ostala rdecebela vrecka cez armaturo ;);)

Ghost ZAKON!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tam pod spodnjim napisom je glih prostor za kak prostaski izrek...

Povej ga pa ga nalepim

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa koliko košta tako barvanje komplet plastike in plastika ker predvidevam da ni orginal.

Plastika ni original stala 600 DEM, barvanje stalo 50.000 SIT, nalepke pa naredo dober človek iz Negove in so bile samo 3.000 SIT.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jap jap, tega pa ni tezko razpoznat, se posebi mi je v spominu ostala rdecebela vrecka cez armaturo ;);)

Ghost ZAKON!

Racing

Vrečka bila zato, ker namontiro digitalno napravo za merjenje časa in bi bila mokra po tem velikem soncu, ki nas je obdajalo na Grobniku.

Drugič pa lahko zmotiš, nismo sexsali, no ja samo lizali.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najboljša je zvezdica na prvem blatniku

Brrrm

Opa tota pa je bila še s prve runde, blatnik ni bil barvan ker je iz karbona.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tam pod spodnjim napisom je glih prostor za kak prostaski izrek...

Povej ga pa ga nalepim

Go in peace!

Tak v stilu FUCk OFF ali kaj podobnega...in bi ga lepo pokazal pri polaganju, ki mislim da ti ne dela tezav, kolkor sem te danes uspel z ekom oke videt okoli cerkve .... hmmmm tam dostikrat kaki avtobusar malo sportno pripelje...jih je ze kar nekaj spocalo...b careful

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Jap jap, tega pa ni tezko razpoznat, se posebi mi je v spominu ostala rdecebela vrecka cez armaturo ;);)

Ghost ZAKON!

Racing

Vrečka bila zato, ker namontiro digitalno napravo za merjenje časa in bi bila mokra po tem velikem soncu, ki nas je obdajalo na Grobniku.

Drugič pa lahko zmotiš, nismo sexsali, no ja samo lizali.

Go in peace!

Tudi pri tem ni fajn cloveka zmotit :P, vsaj mene ne :P:P

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Bom nadaljeval v tej temi, upam da je primerna :unsure:

Torej čez zimo bom (brez potrebe seveda :doze: ) prebarval VFR.

Zdaj pa potrebujem nasvete za prebarvat v paintshopu ali kakem drugem primernem programu.

Ideje imam že vendar bo bolje če vidim pred dejansko izdelavo.

Koliko časa bi vzelo človeku, da si pomaga, z grafičnimi programi nimam prakse sem pa drugače konstruktor in uporabljam Inventor ter ADAC...

Programe si bom že potegnil dol samo bi rad nasvet kateri je najbolj uporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nadaljeval v tej temi, upam da je primerna :unsure:

Torej čez zimo bom (brez potrebe seveda :doze: ) prebarval VFR.

Zdaj pa potrebujem nasvete za prebarvat v paintshopu ali kakem drugem primernem programu.

Ideje imam že vendar bo bolje če vidim pred dejansko izdelavo.

Koliko časa bi vzelo človeku, da si pomaga, z grafičnimi programi nimam prakse sem pa drugače konstruktor in uporabljam Inventor ter ADAC...

Programe si bom že potegnil dol samo bi rad nasvet kateri je najbolj uporaben.

GIMP

GIMP is an acronym for GNU Image Manipulation Program. It is a freely distributed program for such tasks as photo retouching, image composition and image authoring.

It has many capabilities. It can be used as a simple paint program, an expert quality photo retouching program, an online batch processing system, a mass production image renderer, an image format converter, etc.

GIMP is expandable and extensible. It is designed to be augmented with plug-ins and extensions to do just about anything. The advanced scripting interface allows everything from the simplest task to the most complex image manipulation procedures to be easily scripted.

GIMP is written and developed under X11 on UNIX platforms. But basically the same code also runs on MS Windows and Mac OS X

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!