Skoči na vsebino

NOVA SEZONA NOVA BARVA


Ghost_R1

Priporočene objave

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni! :D

no, tukaj sem našla najbol primerno temo za moje vprašanje :) in sicer, odločila sem da dam v roku 2 mescev prebarvati oba2 blatnika in tank pri motorju. In ker bom to naredila prvič, me zanima vaše mnenje, saj vem da mate že več izkušenj z vsem tem kot jaz :blush::D zanima me, kakšne so ponavadi okvirne cene za odstranitev vse prejšne barve, ter nanos nove...odtenek bo vrjetno ostav prejšni (bordo rdeč, metalik), mogoče pride v poštev tudi kašna druga temna barva :)

Lp, Sara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :D

no, tukaj sem našla najbol primerno temo za moje vprašanje :) in sicer, odločila sem da dam v roku 2 mescev prebarvati oba2 blatnika in tank pri motorju. In ker bom to naredila prvič, me zanima vaše mnenje, saj vem da mate že več izkušenj z vsem tem kot jaz :blush::D zanima me, kakšne so ponavadi okvirne cene za odstranitev vse prejšne barve, ter nanos nove...odtenek bo vrjetno ostav prejšni (bordo rdeč, metalik), mogoče pride v poštev tudi kašna druga temna barva :)

Lp, Sara

Jaz sem dal prebarvat vse plastike razen tanka -------> 300 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal prebarvat vse plastike razen tanka -------> 300 €

se pravi da skupaj lahko računam okol 400-450 eur približno...za koliko se ponavadi razlikujejo cene drugače pri avtoličarjih? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da skupaj lahko računam okol 400-450 eur približno...za koliko se ponavadi razlikujejo cene drugače pri avtoličarjih? :)

Za tank in blatnika se mi zdi drago 450 ali 500 evrov.Malo potipaj avtoličare pa boš vidla razliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tank in blatnika se mi zdi drago 450 ali 500 evrov.Malo potipaj avtoličare pa boš vidla razliko.

jaz sem dal 100 euro za kesl od horneta pa nalepke so stale še 5 eur.da se pa ceneje če sam pošmirglaš dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če barva ni poškodovana se jo ne šmirgla dol, ampak samo "zmatira" (s pomočjo posebnih gobic - Scotch-Brite), tako da filer in nova baza lepo primeta. 100€ za kesl je pa kar ugodna cena.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj ni bil pošmirglan dol do konca tak kot si rekel bil je zmatiran pa ker je bila barva pokjena na določenih mestih je tam pokital. je rekel če bi ga dokonca dol spravil se pravi do pleha bi me prišlo okoli 120 eur. je pa bilo narjeno v lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da skupaj lahko računam okol 400-450 eur približno...za koliko se ponavadi razlikujejo cene drugače pri avtoličarjih? :)

Pr naših majstrih bi blo to največ 300e,če ni kakih poškodb... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če barva ni poškodovana se jo ne šmirgla dol, ampak samo "zmatira" (s pomočjo posebnih gobic - Scotch-Brite), tako da filer in nova baza lepo primeta. 100€ za kesl je pa kar ugodna cena.

pri meni je na obeh blatnik barva skrušena ob robovih,tako da bom kar mogla dati celo barvo dol iz blatnikov. Se pravi poslednično vrjetno tudi iz tanka, da ne kakršnegakoli odstopanja v odtenkih. In mislim da bo kakršnokoli delo z brusenjem in vsem raje kar prepustila mojstrom za to... če že delam na vizulanem izgledu, more biti ta na koncu brezhiben :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!