Skoči na vsebino

Prireditev MK Kamerad 4.6.2005


mkkamerad

Priporočene objave

Tole pa tud mene zanima od koga (katere) je prišla ta informacija ...  :hmm:

:)

Z moje strani udeležba na žalost odpade, ker me čaka naslednji teden zadnji izpit in bo treba ta vikend študirat ....  :cry:

na,zdej sm pa zakuru :huh: .upam da ne bo :fight2: ,če zveste kje odtekajo :ninja: tako pomembne informacije o lepšem delu fspmc.

kmrd vs m rd :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na,zdej sm pa zakuru :huh: .upam da ne bo :fight2: ,če zveste kje odtekajo :ninja:  tako pomembne informacije o lepšem delu fspmc.

kmrd vs m rd  :winkiss:

Ej, Jebi veter jebemtiveter... si pa zakompliciral s temi kraticami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel videl zmagal  :yea2: Kameradi vsa čast za dobr zbor, jaz vem da se drugo leto spet vidmo. Pivce hladno v izobilju da o hrani ne govorim. Družba prijetna :kva2:

Kar tako naprej :yea1:  :beer2:

tnx za pohvale,smo se trudil :yes: od :devil: na moč.smo se tud nekaj naučil,tako,da bo drug let še bolj ultramegaortosuper :OK:

za tiste,ki so pogrešal laško-drug let bo :yea2:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi z moje strani moram reci, da je bilo prav prijetno za tiste 3 urice katere sem bila tam! Plac fajn, druzba fajn, pa tista mrzla medica na vhodu tudi!  :OK:

Se drugo leto zopet vidimo!

Jebi veter upam da tist za plaketo velja!  :winkiss:

glede plakete-tist :winkiss: je omehčal moje krutoneizprosnotrdofakinzajebano srce :winkiss:

:yea1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede plakete-tist  :winkiss: je omehčal moje krutoneizprosnotrdofakinzajebano srce :winkiss:

:yea1:  :D

Ja če ti je bil :004 :winkiss: tako všeč, bi pa reku, pa bi mogoče še kakega dobu! :004

:wub:

A se danes kej vidimo v clubhousu? Prideš kaj pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej rečem, tut jaz sem prišel, videl, popil, pojedel, se dobr mel. Je blo kr dobr :OK: , čeprav sva z mojo mal prej mogla it :cry: ....... Ja, čestitke organizatorjem.... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej smo dolžni opravičilo vsem,ki so bili zavedeni :blink: ,ko so zagledal 25 metrsko hidravlično dvigalo (elektro VEBER sp :OK: )s katerega je vabljivo visela "elastika" :rolleyes: .ko smo razložili,da je to dvigalo postavljeno le,zgolj in samo zato,da so gor "obešene" lampe za obelodanjenje prizorišča,"elastika" je pa le dovodni kabel,je bila žalost nekaterih nepopisna-sorry

:lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!