Skoči na vsebino

Brdavsova "Banana Bike" predelava


Brdaus

Priporočene objave

fantina vsaka čast..ne da bluzim ampak poznam take zadeva in predelave in vem da moraš imet jajca za kej takega, ko prideš na morje se obvezno oglasi ..ti pokažem še jaz kakšno mojo predelavo..res si bil priden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja huda je!!!svaka čast!sam js bi se ksne nalepke gor dala,barva mi je pa tut ql!!!neki posebnga,k je bl mal rumenih motorjv :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ČESTITKE

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

OK... glede na to, da novi ali prenovljeni modeli prihajajo na tržišče vsake 2 leti, je čas, da še jest mal pokažem svoje oblikovalske sposobnosti :lol1:

Tokrat sm se spravil na 1000ko (Hondo, valda :grim ) Za enkrat je še v začetni fazi liftinga, za pokušino pa prilagam en MAJHEN detaljček :naughty:

post-2606-1192880545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK... glede na to, da novi ali prenovljeni modeli prihajajo na tržišče vsake 2 leti, je čas, da še jest mal pokažem svoje oblikovalske sposobnosti :lol1:

Tokrat sm se spravil na 1000ko (Hondo, valda :grim ) Za enkrat je še v začetni fazi liftinga, za pokušino pa prilagam en MAJHEN detaljček :naughty:

post-2606-1192880545_thumb.jpg

Vem da boš naredu hudobijo it tega. Ker če ne te bomo tepli :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekm zelo je kvadratast

kaj bomo si tega lahk tut pogledl nasprot gimnazije ledina

tm kot si mel prkernga banana mobil

Zgleda oglato... samo to samo tko ZGLEDA ;) Hja.. bo spet ena prasička :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK... glede na to, da novi ali prenovljeni modeli prihajajo na tržišče vsake 2 leti, je čas, da še jest mal pokažem svoje oblikovalske sposobnosti :lol1:

Tokrat sm se spravil na 1000ko (Hondo, valda :grim ) Za enkrat je še v začetni fazi liftinga, za pokušino pa prilagam en MAJHEN detaljček :naughty:

post-2606-1192880545_thumb.jpg

ajajajaj........naslednje leto bodo moderni auspuhi pod motorjem............ :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajajaj........naslednje leto bodo moderni auspuhi pod motorjem............ :headbang: :whistle:

Še en dokaz več, da je starejši model lepši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz več, da je starejši model lepši .)

:worship: drugače pa čestitam za dosedanje projekte......mene že od nekdaj kej tazga drži, pa ne najdem časa :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: drugače pa čestitam za dosedanje projekte......mene že od nekdaj kej tazga drži, pa ne najdem časa :worship: :worship:

Bova šla enktar na tisti obljubljeni pir, pa bova tam kako rekla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črno z zlatimi felnami, pa s kakšnim (prav tako zlatim) napisom, da razbiješ monotonost povrsine plastike, pa si zmagal :D

al pa pac nekaj fuuuuuul odstekanega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metalne vijolčne barve z belim ognjom al pa z belimi napisi pa belimi feltnami

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Feltne bodo črne :blush: Ne da se mi še s tem zafrkavat .)

:grim metal vijolna je huda... samo kombinezon bo problem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!