Skoči na vsebino

kako pripraviti športnika za daljše potovanje ???


gebre

Priporočene objave

hi!!

men to ne gre u glavo kako bi šu s športinkam na daljše potovanje (+5 dni) KUFRI ????? dej če ma kdo kako pametno idejo nej kej pove

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank torba,fastbag,zictorbe,mehke stranske torbe,rola itd itd itd......ma ima toga svasta.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ce smem jaz kaj dodati.... Sicer po danasnjih zakonih GPZ 500S ni ravno ultra sportnik, ampak jaz ga smatram za sportnika (pa se znizano balanco ima ).

Lani sem sel do Dubrovnika in nazaj po (pol)otokih Peljesac, Korcula in Hvar. Naredil slabi 2000 km, potovanje 9 dni.

Imel pa sem: dvojno tank torbo, stranske kovcek, top-case in za hrbtom se sotor in spalko (ne sprasuj, kaj sem vlekel s sabo - pol stanovanja... pac luksuz, ker je bil tudi dopust).

Motor je sel brez problemov, normalno prehiteval.... skratka uzitek.

Ce bi sla pa dva, potem bi pa vzel manj stvari, pa kaksen amortizer bi bilo potrebno zategniti.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Bistveno je, al gres sam al v dvoje. Ce gres sam, imas (kot so ze pred mano napisali) res veliko izbire, ce gresta pa dva pa najbolj pomaga bolj debela denarnica, saj lahko v tem primeru veliko "krame" ostane doma (npr sotor, spalka, armaflexi...), najbolj nujne stvari pa lahko vtaknes v top-case in tank torbo. Ce pa sodra ni, pa pomaga le OSTRA selekcija.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem že nastane z gumami,ker športaki vozjo ponavad z mehkejšimi gumami,pa se lohk zgodi da ti sredi potovanja zmanjka profila na gumi,sploh če je ta bolj obtežen kot ponavadi.Dobr je tud vzmetenje naštelat za bolj umirjeno vožnjo,pa če maš sopotnika-co,poskušaj zavirat mal bolj nežno da ti ne bo na hrbtu sedel-a na vsakem ovinku.Sicer je verjetno tko ne maraš če jo voziš na takem motorju okoli(lepše polovice mislim),ampak v sili tud hudič muhe žre!Moja gospa mi še po nekaj letih ne oprosti da sem udobno VFR-ko zamenjal za športaka.Je pa prednost v tem,da se zdaj večkrat vozim sam,kar pa tud ni tko slabo he,he,he..Matr sm žleht!!! _

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz namontiram dvonadstropno tank torbo, na zadnji sedež dam eno navadno športno torbo z obleko in takimi stvarmi, ki jo pol oblečem v navadno vrečo za smeti (ce bi me kak dez dobil). zahaklam še spalko pa šotor (v drugi vreči) pa vse skupaj z pajki prtirdim (ona guma z hakli na koncu). preko vsega dam elastično mrežo in bruuummmm. z dvema je pa panika ker raznih kovckov pa nimam. torej solo.

za sportnike je dobra varianta fastbag, ki ga majo pri hein gericke (en model). različne modele pa lahko preko interneta narocis. naslov je www.fastbag.com

ali pa kake izmed 1001 in ena mehka torba za sportnike.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Problem že nastane z gumami,ker športaki vozjo ponavad z mehkejšimi gumami,pa se lohk zgodi da ti sredi potovanja zmanjka profila na gumi,sploh če je ta bolj obtežen kot ponavadi To ni tema, niti ni tvoja trditev pravilna.

Kar se tiče prtljage, je izbor torb tolikšen, da glava peče (tudi za cestake z visokim izpuhom ala R1). Cene nihajo od nekaj 10 pa do 250Euro za softbag torbe. Potem so tu še kovčki, pa......

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem v pripravi športnika nikakor ni prtljaga!!!

Top case verjetno maš, stranske mehke torbe kupiš in tank torbo tudi, torej glede na to da maš športnika ti še kar dobro kaže!Prostora si nabereš toliko kot ostali!Problem pri športniku je predvsem drža na motorju saj ni primeren za potovanja (tako kot mi z endurcami ne mormo hodit na grobnik-ali pač)!No vse se da potrpet torej tudi eno potovanje z športnikom-glavn da se nekam gre (z motorjem seveda)!

Sploh pa polet razn kopalk in zobne ščetke ne rabiš velik!(no sam še šotr,spalke,.........................)!Pa srečno pot1

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!