Skoči na vsebino

Cena servisa (11.000 km)


Thomo

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni!

Sem nov na temule forumu, in nov član v klubu motoristov! Kupil sem si Yamaho Fazer in me zanima kam naj peljem svoj motor, da bi mi ga zrihtal za sezono, ker sam nisem strokovnjak na tem področju, rad pa bi imel motor zrihtan da se bom vsaj peljal normalno, na pa v strahu če so bremze dobre, če je olja dost...ipd! Zanima me kam naj se obrnem, in kok približno pride cena enega takega pregleda oziroma servisa!

Hvala za vse odgovore in se opravičujem če je tema že bila (je nisem našel, če pa kdo ve kje je ta tema naj mi sporoči)

Lep motorističen pozdrav!

Thomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Sem nov na temule forumu, in nov član v klubu motoristov! Kupil sem si Yamaho Fazer in me zanima kam naj peljem svoj motor, da bi mi ga zrihtal za sezono, ker sam nisem strokovnjak na tem področju, rad pa bi imel motor zrihtan da se  bom vsaj peljal normalno, na pa v strahu če so bremze dobre, če je olja dost...ipd! Zanima me kam naj se obrnem, in kok približno pride cena enega takega pregleda oziroma servisa!

Hvala za vse odgovore in se opravičujem če je tema že bila (je nisem našel, če pa kdo ve kje je ta tema naj mi sporoči)

Lep motorističen pozdrav!

Thomo

Zivjo,

Ne vem iz kje si. Ce si iz okolice Ljubljane, potem je najbolje, da se zapeljes do Boruta v Dragomer. Malo si poisci po forumu za telefonsko. Za yamahe je tudi en fajn decko na dolgem mostu. Malo pobrskaj po temi o serviserjih.

Redni servisi so sicer nekje 20.000-25.000 sit, ce imas olje in filter za zamenjat. Ce se svecke potem kakih 10.000 vec. Zavorne ploscice so okrog 10.000 ena. Gume so nekje od 45.000 do 70.000 par.

Ce si kupil rabljen motor, potem je zelo pomembno da ti bivsi lastnik pove kako olje je dajal noter (ce je skoz sintetika, potem mora biti tudi se naprej. Enako velja za pol-sintetiko). Ce je motor nov, potem se odloci sam, pac v odvisnosti od tega kako ga bos vozil.

Veliko varnih kilometrov ti zelim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kje pa si....?

Jst sm dal za CBF600 17 jurjev (olje, filter, drobni material, pregled vsega ostalega in delo!). Sm ful zadovoljen, pa še pooblaščen serviser je za Honde (pa mislim, da za yamaho tud...)

LP! Grega!

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kje pa si....?

Jst sm dal za CBF600 17 jurjev (olje, filter, drobni material, pregled vsega ostalega in delo!). Sm ful zadovoljen, pa še pooblaščen serviser je za Honde (pa mislim, da za yamaho tud...)

LP! Grega!

LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!