Skoči na vsebino

Dovolj mi je!!!!


Tepko

Priporočene objave

Ok vsi govorite da plačujete zavarovanja, ker ga PAČ morate! Namesto da bi plačali zavarovanje, bi imeli nekaj za maldive, sedežno, avto karkoli drugega oprijemljivega. Zavarovanje pa plačaš pa ti ne nuca nič, ker ne dobiš nič nazaj. So zelo redki primeri, ko je motorist krivec prometne nesreče. Pa še sedaj nisem slišal za nobenega. Razen seveda za kake divjake, ki so se več kot 200km/h podili po cestah. Ampak tiste izvzamemo. Zavarovanje je brezvezno.

Stopmo skup in povejmo unim tam da ne bomo več plačevali in pika. Ne morejo nas silit nekaj plačevat, če tega NOČEMO. Tega vam NI treba plačevat. To ni NUJNO zlo, ki PAČ je ker JE. Če bi VSI motoristi rekli NE potem bi bil NE in pika. V skrajnem primeru bi lahko VSI motoristi neplačali zavarovanje ali pa še bolje se vozili neregistrirani eno sezono in bi kmalu pogruntala država da nam ne more do živega. Vi se ji PAČ pustite cuzati.

Isto je s cestami, zakaj bi plačeval če so v razsulu? Rečmo NE pa ne bomo plačeval. Sm vprašu kdo ma jajca od naslednji registraciji neplačat cestnine. Pa jih zgleda noben nima, ker mislte da to PAČ morte plačat. Jaz ne bom, in pač ne bom imel štempla na prometnem. Imel bom plačano zavarovalno polico (mogoče zadnjič) in dokument o tehnični brezhibnosti vozila. Cestnino si pa lohk nekam vtaknejo. Tehničnega ne rabim še 2 leti, če nebi imel še papir od tehničnega s seboj.

Če noben nebi plačal cestnine, bi se če ne drugega država streznila in uvidela da je nekaj MOČNO narobe. Vi vsi ste pa lepo tiho in vse sprejemate tako PAČ kot je. Še varovalnih ograj verjetno sploh ne bomo dobili. :BUA: Zato ker vsi mirno plačamo cestnino in njih potem boli kurac če se mi ubijemo al pa ne. Cestnino smo itak plačali njim pa sedaj ni treba popravlat cest ne (po)skrbet za večjo varnost. In dolker boste vsi tako mirno in pridno plačevali se zadeve ne bodo spremenile na bolje. Dokler jih ne udariš po žepu...

In alena-bmw ti bi dobila NOV avto za 1.1 mio SIT??? Yeah right. Če kupuješ rabljen avto 100% dobiš zraven en kup stroškov in ne mi zdej klobasat kolk ste mel eni srečo in dobili super avto. Če ne druzga morš brisalce, filtre, ogledala, plastiko,... karkoli menjat. Ker avtomobile se prodaja zgolj iz razloga, da se ga znebiš, ker imaš bodisi novega in je stari že kar bogi, hočeš novega, ker je stari v razsulu, se pač hočeš znebiti stare kripe s katero imaš več stroškov kot kaj drugega. Ti da kdo pri rabljenem avtomobilu 3 leta garancije, da bo avto brezhibno deloval? Mislim da NOBEDEN. Pri novem to imaš. Isto je z motocikli. Večina jih je zgonenih do daske. Zato se tudi prodajajo. Zelo redki so primeri, ko lastnikom vozila zmanjka denarja in prodajajo avto zgolj zaradi tega da nebi propadal pred hišo. In taki povečini prodajo vozila znancem in prijateljem. Tudi jaz sem moj stari motor prodal v dokaj bogem stanju, samo jaz sem kupcu povedal da bo imel za 50-70.000 stroškov in sem mu malo pri ceni potem znižal. Rabljena jajca so pač rabljena jajca, ki sem jih že parkrat kupil in se vedno nasral do amena. Edino 1x sem imel srečo ko sem kupil APN 6 rabljen in mi dela še sedaj brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to. Mislte da je zbiranje podpisov dovolj, da nam bodo postavili dodatne varovalne ograje? NE NI. Ker nas sploh ne jemljejo resno in jih boli kurac.

Tud če gremo pred parlament prdet z motorji ne bomo nič dosegli. Mogoče to, da bo kateri od tistih RITI pogledal skozi okno kaj se dogaja.

Tako kot nas država "prisili" k počasnejši vožnji s kaznimi, lahko MI državo "prisilimo" k obnovi cest ali pa vsaj k postavitvi ograj. Če jih ne bomo prisilili mi verjemte da ograj s protestom pred parlamentom ne bomo dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko tole si preberi. To je že četrta zloženka na isto temo. Zloženka izhaja enkrat letno. Na prvo ni bilo odgovora od odgovornih, na drugo tudi ne, pri tretji so se zgovorili na zakone (majhen korak naprej). Kaj bodo naredili odgovorni, ko bodo dobili četrto zloženko?

Kaj predlagaš, da se naredi, če spet ne bo nič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je ze takoj na zacetku dozdevalo, da nekaj ne stima. Pa se je potem hitro pokazalo, kaj.

Fant ne jamra zaradi cest kot takih, pa zaradi drage registracije, da bi se lahko vsi ceneje vozili. Neeeee, njemu je predrago, ker se mora voziti do svoje drage malo namocit ;) Kar ni sicer nic narobe, ampak revez nima denarja, ker je ubog student brez sluzbe, sluzbe pa nima:

V vojsko ne smem zaradi moje drage, ker mi ne pusti.

A ves kaj, pacient.... Tema, kako ste studenti revezi ze obstaja v krneki, pa pejt tja not jokat.

Ko ti bo pa tvoja draga prepovedala motor vozit, ker bo raje imela froca pa lep karavan pred bajto, da se bo lahko malo pred sosedi hvalila, te pa pricakujemo v temi Ko punca/zena/pes/sosedov macek ne pusti voziti motorja.... Cez nekaj let.... :evilgrin:

Vmes pa mogoce se malo v psiholoski cistilnici :devil:

Mogoce bi pa najprej malo pred svojim pragom pometel. Ce pa mislis, da se vsem, ki smo po sluzbah cedita med in mleko.....Ma, se prelepo ti je....

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kruse, se strinjam. prelepo se mu godi, ker tako gnjavi...in konec koncev...vozi avto, ima motor, moped, sitno babo in najverjetneje še psa...res, prava slika ubogega študenta <_<

aja...točno! vse izvira iz frustracij z babo!!! e pa sm ugotovu problem! :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko tole si preberi. To je že četrta zloženka na isto temo. Zloženka izhaja enkrat letno. Na prvo ni bilo odgovora od odgovornih, na drugo tudi ne, pri tretji so se zgovorili na zakone (majhen korak naprej). Kaj bodo naredili odgovorni, ko bodo dobili četrto zloženko?

Kaj predlagaš, da se naredi, če spet ne bo nič?

Delanje zloženk je metanje denarja skozi okno! To da boste pošiljali tja ene zloženeke, ki jih niti NE preberejo je totalno brezveze.

Predlagal sem že na začetku te tem in velikokrat vmes. NE plačamo cestnine dokler ne bodo ceste tako kot se šika pa amen. V letu 2004 smo imeli več kot 17.000 registriranih motorjev. Če računamo povprečje plačamo 5160 cestnine. Malo matematike in pride ven cifra 87.000.000 SIT (približno). Če bi državo usekali po žepu za tako vsoto bi se ZGANILI.

Tako pa boste šli pred parlament pordet, od koder vas bodo nagnali policisti in še kazen boste dobili. Dosegli ne boste nič + cestnino boste plačevali naprej za tak obup kot ga imamo.

Če pa nehamo plačevati cestnino jih bo to udarilo po žepu in bodo morali nekaj spremenit glede ograj in cest. Če nam napišejo kazni potem še naslednje leto ne plačamo cestnine in potem še 1x napišejo če majo jajca pa ostanejo še kako leto brez denarja. Kmalu bi se nehalo in zadeve bi se prej kot slej normalizirale.

Ograj ne bomo dobili kar na lepe učke in dober zvok motorja pred parlamentom.

Zloženke, ki ste jih naredili so OK to ne rečem, samo to naj bo zgolj sredstvo za informiranje ljudi ne pa za "protest". Naša država že dolgo obljublja ne vem koliko avtocest in lepe ceste, pa se že več kot 5 let vozm v dreku in plačujem ne vem za kaj???

Fora je v tem, da si noben ne upa ničesar naredit razen napisati par prošenj, pritožb in zloženk in jih nekam poslati. Misliš da uni tam to berejo? Dajo svojim tajnikom da zadevo "uredijo" in dobite nazaj dvoumen odgovor v smislu v treh letih se bo začelo dogajati. Medtem bodo pozabili oni, vi pa boste to sprejeli ker PAČ tako PAČ je. Recimo VSI motoristi preprosto NE in naj se začnejo graditi ograje še LETOS in ne čez 3 ali 5 ali 10 let. Rade volje plačam 10.000 SIT cestnine za ceste ki bodo varne in normalno prevozne. Ampak ta drek ki ga imamo sedaj ni vreden niti stotina. In vsako življenje ki ostane na količkih ograj je preveč vredno da dobimo ograje šele čez 3 leta in več... Tudi če se ubije 10 folka zaradi ograj njih to ne gane, ker se pač ubije (recimo) 300 folka na cestah. Pa naj bo to zaradi ograj ali nesreč njih to preprosto ne gane. Njim je vseeno ali ograje so ali niso. Nam pa NI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym se greva skup zjokat, ker nisva bla na Maldivih, al greva rajš na pivo.

ja prov, no. ti bom jokal še o drugih zadevah, če me boš hotu poslušat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok vsi govorite da plačujete zavarovanja, ker ga PAČ morate! Namesto da bi plačali zavarovanje, bi imeli nekaj za maldive, sedežno, avto karkoli drugega oprijemljivega. Zavarovanje pa plačaš pa ti ne nuca nič, ker ne dobiš nič nazaj. So zelo redki primeri, ko je motorist krivec prometne nesreče. Pa še sedaj nisem slišal za nobenega. Razen seveda za kake divjake, ki so se več kot 200km/h podili po cestah. Ampak tiste izvzamemo. Zavarovanje je brezvezno.

Stopmo skup in povejmo unim tam da ne bomo več plačevali in pika. Ne morejo nas silit nekaj plačevat, če tega NOČEMO. Tega vam NI treba plačevat. To ni NUJNO zlo, ki PAČ je ker JE. Če bi VSI motoristi rekli NE potem bi bil NE in pika. V skrajnem primeru bi lahko VSI motoristi neplačali zavarovanje ali pa še bolje se vozili neregistrirani eno sezono in bi kmalu pogruntala država da nam ne more do živega. Vi se ji PAČ pustite cuzati.

Pa saj ne morem verjet ... in tebi so dali celo indeks na faksu ... svašta

Že sedaj jamraš, da si reven kot cerkvena miš, kaj bi pa šele bilo, če bi recimo (vzeto zelo hipotetično po najbolj dark scenariju) pri Lescah povzročil v nedeljo popoldan verižno trčenje kakih 10 avtomobilov in povzročil xx miljonov škode - pa bi te potem vsi tožili !?!

Priznam da me je vedno malo "strah" neregistriranih (če nima tablice, tudi zavarovanja ni plačal, a ne?) motorjev, da se mi ob zaviranju nalepi na zadnja vrata avta ali mi iz stranske prileti v bok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko - kaj pa, če eni z veseljem plačamo tistih 5 jurjev cestnine? To je tolk, kot dva tadraga hamburgerja in 6 tadragih pirov recimo ... a zdaj bomo pa vsako stvar, ki se nam zdi draga (nisem rekel "predraga"), jemali in je ne plačali? A gremo tut na Petrol tankat pa potem spizdit? Kaj pa tvoje delo, ko ga boš morda enkrat prodajal - ti bo kul, ko boš delal par mesecev, pa ti deldajalec ne bo dal plače, ke rbo rekel, da se mu zdi že itak predrago, da te je zaposlil?

daj mal pomisli, preden jokcaš...

PS: a motor morš nujno met? prodaj, pa tist miljon ponucaj za avtobus, vlak, bicikl ... boš vidu, kolk manj stroškov boš mel ... čez 3 leta pa, ko boš morda najdu službo, spet kupiš motor in te ne bo srbela tista cestnina ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem 1x delal cel mesec in dobim borih 20 tisočakov na koncu meseca. Jebat ga.

Pa jaz folk vas res ne razumem. Vsi tolk jamrate kolk se morte odrekat stvarem pa ne vem kwa še vse, med drugim pa plačujete take vsote za zavarovanje. Sami ste v istem dreku kot jaz le s to spremembo da sem jaz študent vi pa redno zaposleni. Če je vam ok plačevat 80.000 za zavarovanje prav pa plačujte če ste tolko nori. Od tega nimam jaz NIČ.

Jaz sem imel 2x prometno nesrečo. Prvič z mopedom, ko me je zbila ena baba ko mi je izsilila prednost in potem še zbežala s kraja nesreče. En mesec sem imel zjebano koleno da sem komi hodu. Dobil oporonico in srečnga pa zdravga. Motor so mi ukradli s kraja nesreče (razbitga - bil je zaklenjen ob cesti z verigo) ker so me moral peljat z rešilcem na uirgenco. Na sodišču so spoznali da je bila voznica kriva prometne nezgode in še kriva po ne vem kerem členu ker je zbežala s kraja nezgode. Na srečo sem imel očividce in še njeno registrsko. Zahteval sem 400.000 odškodnine, in do danes nisem dobil NIČ. Niti tolarja.. toliko o plačilu škode iz zavarovanja... Drugič se mi je stari zabil v levi bok vozila, ker je preveč sekal levi ovinek (jaz sem zavijal desno). Oplazil mi je levo stran in mi razbil ogledalo in bočni žmigavc ter poškodoval blatnik na zadnjem kolesu. On je trdil da je vozil pravilno jaz pa sem falil drevo ob cesti za kakih 20cm ker sem se mu hotel umakniti in preprečiti čelno trčenje. Dobim sem prav tako NIČ na srečo pa mu nisem dal kupončka. Full zavarovanje iz katerega ne dobim nič v primeru nesreče. Na koncu se resno vprašam čemu potem plačujem 80.000 na leto??? Komu? Za koga? Zato da eni bogatijo na moj račun?

Tud VAM se nebi blo treba tolko odrekat in bi lahko recimo otroke za 80.000 peljal vsaj za kak vikend na morje, če nebi plačal toliko zavarovanja. V istem sranju plavamo.

O cestah sem pa že dosti podiskutiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je smislel diskutirati z nekom, ki je nezadovoljen ker se je rodil. Po njegovem bi samo še jemali, pa nič ali le malo plačali. Mogoče je pa kot Don Kihot in se bori z mlini na veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tud gruntam zakaj plačujem zdravstveno zavarovanje, če potem ne dobim korektne usluge ko pridem na urgenco....pa še sestra za šalterejm je osorna.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

p.s.2.

motor je luksuz in luksuz se temo primerno plača... zdaj pa že nehaj jokat!!!!!  :doze:

...

Je pa res, da npr. v državah tretjega sveta motor stane manj kot avto in je tudi cenejša alternativa. Vendar gre običajno za mopede in 125/250 cc motorčke. Vrh vsega so tam dostikrat temperature višje (ni zime), avtomobilov pa malo, zaradi česar krepko držijo ceno.

...

...Motor mam tudi iz čistega užitka ne pa za prevozno sredstvo kot ti. ... pač to je luksuz k ga je treba plačat. ....

Strinjam se z vami, ko pravite, da je motor pri nas luksus. :yes:

Ne strinjam se pa s tem statusom. To da je motor luksus. :nono: Je pač rezultat sistema čez katerega pljuva študent Tepko.

...

presel se k dragi, mogoče ti bo tam boljš ...

Se podpišem po tole. :OK:

Ok vsi govorite da plačujete zavarovanja, ker ga PAČ morate! .....Zavarovanje je brezvezno.

Stopmo skup in povejmo unim tam da ne bomo več plačevali in pika. Ne morejo nas silit nekaj plačevat, če tega NOČEMO. Tega vam NI treba plačevat. To ni NUJNO zlo, ki PAČ je ker JE. ...

....  V skrajnem primeru bi lahko VSI motoristi neplačali zavarovanje ali pa še bolje se vozili neregistrirani eno sezono in bi kmalu pogruntala država da nam ne more do živega. Vi se ji PAČ pustite cuzati.

Isto je s cestami, zakaj bi plačeval če so v razsulu? Rečmo NE pa ne bomo plačeval. ....

.... Jaz ne bom, in pač ne bom imel štempla na prometnem. Imel bom plačano zavarovalno polico (mogoče zadnjič) in dokument o tehnični brezhibnosti vozila. Cestnino si pa lohk nekam vtaknejo. ....

......Rabljena jajca so pač rabljena jajca, ki sem jih že parkrat kupil in se vedno nasral do amena. Edino 1x sem imel srečo ko sem kupil APN 6 rabljen in mi dela še sedaj brezhibno.

Plačevanje zavarovanja ni nujno! Prav tako ne cestnine! :grrr

Prav tako ni nujno študirati. :grrr

Če se želiš voziti po javnih cestah, je potrebno plačati za to. :(

Zneski, ki jih je potrebno plačati, so pa druga zgodba. :wacko:

Jaz podpiram obvezno zavarovanje, saj lahko nekdo meni povzroči škodo ali pa jaz nekomu drugemu. Seveda ob prometni nesreči, kar si zagotovo nihče od nas ne želi. :grrr

Glede splošnega finančnega stanja posameznikov v naši preljubi, bi bil ob takih neljubih nepredvidenih dogodkih zelo vesel, če ima povzročitelj škode (jaz ali kdorkoli drugi) veljavno zavarovalno polico s katere se bo škoda lahko sanirala oz. povrnila. Zaradi tega jaz plačam obvezno zavarovanje. AO+ je pa že druga zgodba. Ni poceni, vendar se vozim z bremenom manj na duši. :grim

Rad bi te opozoril Tepko, da zavarovalnica ne bo priznala veljavnost police, če vozilo ne boš imel registrirano. Prav tako boš moral vrniti tablice.....

Vozilo je pravilno registrirano, kadar imaš veljavno prometno in reg. tablice na za to določenem mestu na motorju.

Glede na to, da so zavarovalnice bolje zaščitene s strani države (kar je lepo razvidno iz višin premij), ti lahko skoraj zagotavljam, da bi ob povzročitvi škode s svojim vozilom moral plačati vso povzročeno škodo sam, ne glede na to, da si imel sklenjeno zavarovalno polico in plačano premijo. Te zavarovalne police so namenjene ragistriranim vozilom, kar pa tvoje vozilo ob neplačani cestni taksi zagotovo ni po naših zakonih. :cry:

Da ne omenjam kazni za neregistrirano vozilo!!!! :eek:

Pri nakupu rabljenih jajc pač nisi imel sreče. Danes je že možno kupiti rabljena jajca tudi z garancijo, tako da to ni tehten izgovor. Pa tudi kakšnega znanca ali mehanika lahko malo pobaraš in mu prikapneš kakšen tolar, pa gresta skupaj najti primerna rabljena jajca. Zagotovo bo ceneje, kot kasnejši servisi, kar si že sam lahko ugotovil. :blush:

Aja pa še to. Mislte da je zbiranje podpisov dovolj, da nam bodo postavili dodatne varovalne ograje? ...

Saj smo v demokratični državi!!! Seveda je dovolj. le potrpljenje je potrebno imeti. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitro sklepaš, posplošuješ in na koncu bi na teh trhlih temeljih zganjal globalno revolucijo. to ne gre.

1) Nismo vsi zaposleni.

2) Nimamo vsi velikih plač(il).

3) Nismo vsi študirani.

4) Nismo vsi študentje.

5) Ne zdi se nam vsem predrago zavarovanje.

6) Če nisi zavarovanj dobil izplačanih, pa tožb - ali si resnično poskušal vse, tako kot se sliši? Saj veš - sami od sebe ti ne bodo odškodnine prinesli na srebrnem pladnju ...

7) Če ti je 80 tisočakov predrago - lahko kupiš 250-kubični motocikel, za tistga je cenejše, pa še zmer se lahk, ne boš verjel - pelješ ...

8) Življenje samo je luksuz.

9) Če boš povsod hotel zganjati revolucije, kot tukaj, boš težko našel službo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je smislel diskutirati z nekom, ki je nezadovoljen ker se je rodil. Po njegovem bi samo še jemali, pa nič ali le malo plačali. Mogoče je pa kot Don Kihot in se bori z mlini na veter.

Jep, poba se najprej spravi na cestnine, potem na uboge študente in na koncu ugotovim, da na vsakega, ki ima v tošlu za 2 pera več kot on. Ej, sinko, luzer si, da veš.... tkole jamrajo samo luzerji, veliko nas je bilo študentov, pa smo namesto jamranja med študijem tud poskušali zaslužit in živet, enim so k tem pomagale fotrove veze, drugim čist lastna glava in izkušnje....

Na koga se boš spravil naslednjega ne vem, ampak...mogoče bi še kej čez sebe povedal...recimo tisto, nekad sam bio neodlučan, amožda i nisam....

Pa še neki, več se voz k bejbi, k se bojim, da se doug ne boš več.....kdo bo pa tacga jamroučka gledou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Zahteval sem 400.000 odškodnine, in do danes nisem dobil NIČ. Niti tolarja.. toliko o plačilu škode iz zavarovanja... Drugič se mi je stari zabil v levi bok vozila, ker je preveč sekal levi ovinek (jaz sem zavijal desno). ......Dobim sem prav tako NIČ na srečo pa mu nisem dal kupončka. .......Na koncu se resno vprašam čemu potem plačujem 80.000 na leto??? Komu? Za koga? Zato da eni bogatijo na moj račun?

......

Predlagam ti, da si najdeš primernega odvetnika, ki bo znal vse to iztržiti. Če so policijski zapisniki in odločbe sodnikov napisani v tvojo prid, lahko najdeš odvetnika, ki ti ne bo računal nič, saj bo vse stroške morala plačati zavarovalnica. Je kar nekaj odvetnikov, ki se ukvarjajo z zavarovalnicami in ne zahtevajo plačila od svojih strank. To ti lahko garantiram. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry sam jaz nisem v primeru nesreče (kjer nisem bil jaz kriv) dobil NIČ povrnjeno nazaj tak da je zame vseeno al je una plačala polico ali ne.

V prvem primeru je una ženska brezposelna in mi ne more plačat škode ker pač nima iz kje. (Vozila je zastavo 101).

V drugem primeru pa je bil stari lastnik trgovine z avtomobili (mislim da rabljenimi) in je imel verjetno veze da sem se na koncu pod nosom obrisal za povrnjeno škodo.

Toliko o zavarovalninah iz katerih sem dobil povrnjeno škodo.

Za avtomobile in ostala vozila me boli k***c če plačujejo 150.000 zavarovanja. Saj povzročajo večino prometnih nesreč. In kot sem že nekje zapisal zelo redek je primer, kjer je motorist kriv prometne nesreče. 20-40.000 zavarovanja za motoriste bi bilo več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitro sklepaš, posplošuješ in na koncu bi na teh trhlih temeljih zganjal globalno revolucijo. to ne gre.

1) Nismo vsi zaposleni.

2) Nimamo vsi velikih plač(il).

3) Nismo vsi študirani.

4) Nismo vsi študentje.

5) Ne zdi se nam vsem predrago zavarovanje.

6) Če nisi zavarovanj dobil izplačanih, pa tožb - ali si resnično poskušal vse, tako kot se sliši? Saj veš - sami od sebe ti ne bodo odškodnine prinesli na srebrnem pladnju ...

7) Če ti je 80 tisočakov predrago - lahko kupiš 250-kubični motocikel, za tistga je cenejše, pa še zmer se lahk, ne boš verjel - pelješ ...

8) Življenje samo je luksuz.

9) Če boš povsod hotel zganjati revolucije, kot tukaj, boš težko našel službo.

tipčno slovensko...

-bodi priden

-ubogaj

-ne upiraj se

-bodi tiho in samo poslušaj!!!

-bodi zadovoljen s tem kar imaš..lahko bi bilo še slabše...

-......

SymRu.... povej mi recept... če nisi zaposlen, nimaš velikih prihodkov na T.R... kako se lahko potem voziš okol z motorjem; in se ne pritožuješ nad visokimi računi, ti jih poštar prinese vsak mesec..... tudi js bi rad tako živel in še marsi kdo.... :D :D

TEPKO.... takih ljudi nima smisla prepričevat in jim vtepat v glavo stvari ki jim niso jasne.... očitno naša družba ni še dozorela in spregledala smradu potrošništva.... :grim

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipčno slovensko...

-bodi priden

-ubogaj

-ne upiraj se

-bodi tiho in samo poslušaj!!!

-bodi zadovoljen s tem kar imaš..lahko bi bilo še slabše...

-......

SymRu.... povej mi recept... če nisi zaposlen, nimaš velikih prihodkov na T.R... kako se lahko potem voziš okol z motorjem; in se ne pritožuješ nad visokimi računi, ti jih poštar prinese vsak mesec..... tudi js bi rad tako živel in še marsi kdo.... :D  :D

TEPKO.... takih ljudi nima smisla prepričevat in jim vtepat v glavo stvari ki jim niso jasne.... očitno naša družba ni še dozorela in spregledala smrad potrošništva.... :grim

glej, formula je enostavna: bolj ko jamraš, večji jamravček si... bolj neprijeten ... ljudje te manj marajo .. .razen, če si najdeš krog jamravčkov in skupaj jamrate... potem lahko ustanovite družtvo :)

saj smo vsi na tesno z denarjem, vsi bi imeli kaj, česar si ne mormo privoščit... ampak zato obtoževati vsevprek... ejj ... osnovno pravilo v lajfu pač je: vsak zase in po svoje... snađi se.

drugo osnovno pravilo: revolucije se ne dogajajo več. sedaj je buzzword "evolucija".

tretje osnovno pravilo: če si sam na nekem področju nesposoben, ne očitaj drugim, da so oni krivi za vse tvoje pomanjkljivosti/manjkote/slabosti...

in še zadnje ter najpomembnejše osnovno pravilo: ne zgubljaj energije z jamranjem in pištoljenjem... raje jo vloži v konstruktivno dejavnost, da si izboljšaš stanje.

PS: smrad potrošnitva ... jao :) saj vem, tepko in rebel: vama je vse jasno, nam drugim nič ... smo šele včeraj prikravlali po piščančji juhici ... :lol1:

ah, mladost ludost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz moram na žalost študirati in delati skupaj, da lahko preživim. Vam ki imate redne dohodke pa lepo priteka denar vsak mesec. Lepo delate 8 ur na dan in potem sem vam dobesedno jebe za cel svet. Jaz osebno moram delati 6-8ur na dan in poleg še obiskovati predavanja (2-5ur na dan) in zraven se še učiti za izpite in urejati zapiske. Vikendov nimam frej, ker moram tudi delati, da prislužim kak tolar več, da ne zaidem v dolgove. Nikjer si ne moremo sposoditi denarja in nikjer sredstev. Delati moramo v nevzdržnih razmerah in nas poleg tega plačujejo 400-800SIT/h. Zraven tega ne dobimo plačanih stroškov za prehrano in prevoz na delo. Lepa so mi jebana študentska leta, ko že od 4.letnika (imel sem 5 let srednje) srednje šole delam popoldne še šiht...

Dobrodošel v realni svet :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo osnovno pravilo: revolucije se ne dogajajo več. sedaj je buzzword "evolucija".

tretje osnovno pravilo: če si sam na nekem področju nesposoben, ne očitaj drugim, da so oni krivi za vse tvoje pomanjkljivosti/manjkote/slabosti...

in še zadnje ter najpomembnejše osnovno pravilo: ne zgubljaj energije z jamranjem in pištoljenjem... raje jo vloži v konstruktivno dejavnost, da si izboljšaš stanje.

PS: smrad potrošnitva ... jao :) saj vem, tepko in rebel: vama je vse jasno, nam drugim nič ... smo šele včeraj prikravlali po piščančji juhici ...  :lol1:

ah, mladost ludost :)

-aja? evolucijo delajo tisti ki razmišljajo kot ti....

obstaja univerzalna resnica!!!!!ki bi jo moral upštevati vsak mislec ali politik. sužnji in kmetje ne ubogajo vselej svojih gospodarjev.

vedno znova je v prevratih, ki so označevali svet od časov rimskega imperija, določena kombinacija dogodkov povzročila popolnoma nepričakovan izbruh . Zakaj naj bi bilo v 21 stoletju drugače????

-tukaj se mi zdi da očitamo sistemu..in ne DRUGIM..OK.. in energijo vlaga vsak normalen človek sebi v prid.... očitno nam je nekaterim nekaj ostane

kar se tiče potrošništva... če se strinjaš z vrednotenjem stvari ki ti jih vsiljuje sistem potem si s tem zastrupljen.... če pa se ne strinjaš in nisi včeraj priplaval po juhici potem ne vem kaj toliko filozofiraš in v vsaki temi biksaš neke svoje teorije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!