Skoči na vsebino

Dovolj mi je!!!!


Tepko

Priporočene objave

Ma VSI ste tolk pametni in lepi... Če vam je tolk všeč plačevat tako visoko zavarovanje pa ga PLAČUJTE če ste tolko NORI. Namesto da bi si sami kupl kaj več Sej tud vi jamrate samo ne znate brat samih sebe. Jamrate kolk mate stroškov pa položnic pa nizke plače. Pa da mate komi motor... Ja bullshit. Pol bi vas moglo prvo stisnt pr zavarovanju.

Kar se pa cest tiče pa sem rekel da rade volje dam tudi 10.000 samo da bojo tako kot se šika. In nekdo je omenjal da so naše podobne vietnamskim. NE! Še slabše so!

Pa še ograj nimamo in jih ne bomo dobili če boste tako samo sedeli in pošiljali zloženke na ministrstvo in DARS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naaa, pa fant ima prav. Pri nas so tudi nove ceste slabo zasfaltirane. Pa odtoke imamo pri nas taksne, da ob vsakem dezju prinese na cesto pooovno dreka, ki te pol preseneti v enem ovinku. Hvala Bogu, da ne zivim v LJ, kjer bi moral do meje z nasimi sosedi prevozit 100 km in vec po drekavih cestah! Koroska, zato sem ponosen nate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma VSI ste tolk pametni in lepi... Če vam je tolk všeč plačevat tako visoko zavarovanje pa ga PLAČUJTE če ste tolko NORI.

upam, da si ne želiš uskladitve cen z evropskimi ... ti bo hitro precej žal.

Pa še ograj nimamo in jih ne bomo dobili če boste tako samo sedeli in pošiljali zloženke na ministrstvo in DARS.

in ti si do sedaj naredil kaj že ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma VSI ste tolk pametni in lepi... Če vam je tolk všeč plačevat tako visoko zavarovanje pa ga PLAČUJTE če ste tolko NORI. Namesto da bi si sami kupl kaj več Sej tud vi jamrate samo ne znate brat samih sebe. Jamrate kolk mate stroškov pa položnic pa nizke plače. Pa da mate komi motor... Ja bullshit. Pol bi vas moglo prvo stisnt pr zavarovanju.

Kar se pa cest tiče pa sem rekel da rade volje dam tudi 10.000 samo da bojo tako kot se šika. In nekdo je omenjal da so naše podobne vietnamskim. NE! Še slabše so!

Pa še ograj nimamo in jih ne bomo dobili če boste tako samo sedeli in pošiljali zloženke na ministrstvo in DARS.

a ni ze nekdo povedal da ti v bistvu NI TREBA plačat zavarovalnine...vprašanje samo kaj ti bo naredil temperamentni soudeleženec v prometni nesreči ko bo pogruntal da si nezavarovan in da od tebe ne bo dobil nič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da si ne želiš uskladitve cen z evropskimi ... ti bo hitro precej žal.

in ti si do sedaj naredil kaj že ??

V evropi v veliko državah lahko imaš eno polico za več vozil. Tako da je cenejše kot pri nas.

Naredil sem že. Podpisal sem se na list. Kaj več nam tudi niste dali za narediti. Če pa bo kdo naredu akcijo da gremo ograje postavlat, z veseljem pridem za kako uro ali dve pomagat šraufat ograje gor.

Kaj si pa TI naredil?

Nekateri folk na temu forumu sploh ne ve o čem bi pisal in potem ko se nekje eden pritoži čez naše "božanske" ceste takoj v drek tlačit z vsemi sredstvi, sebe pa delat ne vem kolko pametnega. Kdaj boste dojel, da če boste lepo plačeval cestnino da ne boste dobili ne ograj ne popravljenih cest??? Pa ne govorte da so naše ceste lepe, k vam prinesem čez 1000 fotk kake lepe ceste mamo!

Pač se delate zadovoljne s tem kar imamo in s tem kar moramo plačevat. Zakaj? Zato ker živite v 20. stoletju in se bojite da bi se kaj spremenilo na bolje. Sebe vidite kot revčke ki imajo mizerno plačo, morajo plačevat 100 stroškov in imajo komaj avto pa bajto pa motor pa dva mulca... In tist k se je oglasu tlele v tej temi da ima komaj za motor naj mi ne govori da ne jamra SAM! Dej berte se folk. Berte svoje poste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vprašanje samo kaj ti bo naredil temperamentni soudeleženec v prometni nesreči ko bo pogruntal da si nezavarovan in da od tebe ne bo dobil nič :naughty:

prodal ga bo z gatami vred da bo dobil povrnjeno škodo, pa še takrat bi bilo premalo :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam čast, ko tole berem. Kakšna škoda, da nisem kapitalist.

A po vrsti:

Sym: Nekdo ki ima XTja bi moral plačati zavarovanje ceneje kot nekdo, ki ima npr. CBRko, to pa zato, ker je slednji bolj rizičen. Saj veš, hitrejši motor, po katerem posegajo v povprečju bolj dinamični ljudje...več možnosti za nesrečo.

Tepko:Če ti ljudstvo očita jamranje in si brez moči&kapitala je najbolje, da utihneš.

Kdor ne jamra je bodisi stoik, zadovoljen, ponižen ali zabit. Verjetno bi našli kandidate za vsako od teh kategorij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc.

Jest mam TDM-ko pa se ful počas pelem. Me je včeraj prehitel ene par RIZIČNIH XT-jk....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc.

Jest mam TDM-ko pa se ful počas pelem. Me je včeraj prehitel ene par RIZIČNIH XT-jk....

Jah, da ne bo moje mnenje zoper tvoje, bi bilo dobro pomoliti nos v statistiko prometnih nesreč (a obstaja glede na znamke/tip motorjev?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bi bil prec za, pod pogojem, da bi bil hard enduro svoja klasa - po tem kriteriju (število nesreč) s(m)o gotovo čisti ko solza :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mate čas ob tem lepem in prijaznem vremenu, še pizdit se brezveze. Kdo ma če podpis (pomoje da nagaya), KO IMATE VSEGA DOVOLJ; POJDITE VEN IZ MESTA IN SI OTRESITE PRAH al neki tazga. Se vidmo na cesti :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem študiral (no ajde recimo da teoretično še vedno :blink: ) vozil svoj motor, ob faksu delal, zraven vozil še službene motorje in avte, imel dovolj denarja da sem potoval z motorjem in brez (ok niso bili maldivi je bila pa tajska .) ) - zdaj pa delam, imam keša več kot včasih AMPAK CAJTA PA NE. večino sem doma, dnar pa mi vseeno uspe zagonit in ga ostane na koncu meseca isto ko včasih <_<

PA KJE SEM ZAJEBAL STVAR?!?!?!?! :? :hmm: <_< :kva2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Poslušaj, Tepko...

Za koji k.... sem zadnjič v avtu čakal uro in pol na mejnem prehodu Brod na Kolpi? Zaradi motoristov, ki so kljub zakonu prehitevali stoječo kolono ter se vrivali preko vrste, vsaj 50 jih je bilo! Kaj pa misliš, da ste motoristi nekaj boljšega, da za vas ni pravil!??

Panterr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
sem študiral (no ajde recimo da teoretično še vedno  :blink: ) vozil svoj motor, ob faksu delal, zraven vozil še službene motorje in avte, imel dovolj denarja da sem potoval z motorjem in brez (ok niso bili maldivi je bila pa tajska  .)  ) - zdaj pa delam, imam keša več kot včasih AMPAK CAJTA PA NE. večino sem doma, dnar pa mi vseeno uspe zagonit in ga ostane na koncu meseca isto ko včasih  <_<

PA KJE SEM ZAJEBAL STVAR?!?!?!?!  :?  :hmm:  <_<  :kva2:  :slap:

Zajebal si pri plačevanju stvari od katerih nimaš nič. Če bi namesto 100.000 dal za zavarovanje 40.000 bi imel 60.000 na leto več. Ampak vam je prav lepo plačevat, pa plačujte.

panterr če si pa ti nesrečen ti pa jaz ne morem pomagat. Kaj pa ko moramo motoristi čakat kje, ko nas vi avtomobilisti ne pustite mimo ker se bašete skup ko eni fe***i. Za zastoj na mejah nikakor nismo krivi motoristi ker ori motoristu nima veliko dela kot dokumente in mogoče malo pritljage. Največ gužve delajo tovornjaki in avtomobili pa avtobusi.

Popravljeno . Popravil Tepko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebal si pri plačevanju stvari od katerih nimaš nič. Če bi namesto 100.000 dal za zavarovanje 40.000 bi imel 60.000 na leto več. Ampak vam je prav lepo plačevat, pa plačujte.

Matr človek kaj je s tabo narobe, kaj pa če se ti kaj zgodi pa nimaš zavarovano, kje boš dobil dnar za dnevno odškodnino, bolnišnični dan pa invalidnino, pa če si še povzročitelj da moreš onemu škodo kriti, pa če potrebuješ kake terapije in dodatno zdravljenje, ki si ga moraš plačati sam - bog nedaj ampak se zgodi. Da si o AO+ sploh ne govorimo - v primeru nezgode.

Daj postavi se na realna tla, pa nehaj s takimi otročjimi. :BUA: , ker mi gre na :SS

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res. Aop (sam osebe) je mene pršlo okol 70 tisoč. Lani sm se zaletu (nism bil jst kriv) pa sm dubu za poškodbe milijon, pa mis na srečo skor nč ni blo. Hočm povedat da so odškodnine za prometne nesreče dokaj visoke, se pravi mora zavarovalnica nekje notr prnest zgubo. To dela na rednem zavarovanju. Dost logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se pravi mora zavarovalnica nekje notr prnest zgubo. To dela na rednem zavarovanju. Dost logično.

Ma itak logično, sam eni misljo d žvijo sami na svetu in bo vse po njihovo pa drugih okul sploh ne vidjo :slap: jao jao. Kaj mislte d meni ne bi blo fajn met zastojn registracijo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V evropi v veliko državah lahko imaš eno polico za več vozil. Tako da je cenejše kot pri nas.

Naredil sem že. Podpisal sem se na list. Kaj več nam tudi niste dali za narediti. Če pa bo kdo naredu akcijo da gremo ograje postavlat, z veseljem pridem za kako uro ali dve pomagat šraufat ograje gor.

Kaj si pa TI naredil?

Nekateri folk na temu forumu sploh ne ve o čem bi pisal in potem ko se nekje eden pritoži čez naše "božanske" ceste takoj v drek tlačit z vsemi sredstvi, sebe pa delat ne vem kolko pametnega. Kdaj boste dojel, da če boste lepo plačeval cestnino da ne boste dobili ne ograj ne popravljenih cest??? Pa ne govorte da so naše ceste lepe, k vam prinesem čez 1000 fotk kake lepe ceste mamo!

Pač se delate zadovoljne s tem kar imamo in s tem kar moramo plačevat. Zakaj? Zato ker živite v 20. stoletju in se bojite da bi se kaj spremenilo na bolje. Sebe vidite kot revčke ki imajo mizerno plačo, morajo plačevat 100 stroškov in imajo komaj avto pa bajto pa motor pa dva mulca... In tist k se je oglasu tlele v tej temi da ima komaj za motor naj mi ne govori da ne jamra SAM! Dej berte se folk. Berte svoje poste!

Pa pi..a, saj si ti začel jamrat, kako uboga raja ste študenti, kolko stroškov mate, kako je drago zavarovanje, kako se ti ne splača met avta in še več takega jamrastega sranja. Pubec, če ti ne znese se vozi z APN-om (pa nekaj časa sanjaj o motorju), študiraj al pa idi delat. Folk ti je pač napisal, da so kasneje v lifu tudi problemi (mogoče še večji). Skozi že imam malo občutek, da malo provociraš, pol se pa :lol1: :nono:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Poslušaj, Tepko...

Za koji k.... sem zadnjič v avtu čakal uro in pol na mejnem prehodu Brod na Kolpi? Zaradi motoristov, ki so kljub zakonu prehitevali stoječo kolono ter se vrivali preko vrste, vsaj 50 jih je bilo! Kaj pa misliš, da ste motoristi nekaj boljšega, da za vas ni pravil!??

Panterr

:blink: .....mogoče jim je sam bolj vroče ko nekomu ki ma klimo v avtu :doze:

Sym: Nekdo ki ima XTja bi moral plačati zavarovanje ceneje kot nekdo, ki ima npr. CBRko, to pa zato, ker je slednji bolj rizičen. Saj veš, hitrejši motor, po katerem posegajo v povprečju bolj dinamični ljudje...več možnosti za nesrečo.

tole je pa patko pavšalno posploševanje da kar smrdi :closedeyes: ....

in kako konkretno bi ti motocikle razdelil v skupine? :blink: ..ob 1 - 10..od bolj do manj rizične? :eek: ....kam pride fazer in kam duke recimo? pa kam uni jajčki od 125 kubičnih viragic, ki go nevarni ko strela :eek: ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, ne se sekirat, za take umotvore počet so zavarovalnice idealne :krneki: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ste vi bolniki, še zdej niste zakapiral za kaj se gre... Ma vam bi dal (tistemu ki je všeč tako zavarovnaje) 500.000 zavarovanja in bi se vam jaz potem smejal ko bi lepo colali. Če so vam pa take ceste všeč, potem vam pa čestitam in vam priporočam da se preselite v Romunijo. Tam imajo namreč še lepše ceste :yea2: :naughty:

In namen te teme ni bil NE plačevati zavarovanja in cestnine ampak izboljšati stanje cest z metodo "ne plačamo pa imamo taka jajca ali pa izboljšamo in popravimo ceste in plačujemo + dobimo zaščitne ograje". Ker kolkrat vam še ni jasno ratalo, da s protesti NE dosežev v tej glupi državi NIČ. Zapravljanje časa in vsega materijala (papirja v glavnem). Drugi namen pa je bil pocenitev zavarovanj ali omogočanje zavarovanja več vozil na eno polico (za ceno najdražjega). Pa ne mi zdej govort kolko majo zavarovalnice stroškov z odškodninami. TO je za njih pljunek v morje. Zavarovalnice SO ZATO da PROFITIRAJO in delajo astronomske DOBIČKE. Kam pa gre ta denar v resnici pa nobeden od vas ne bo nikoli izvedel razen če je direktor kake zavarovalnice. Pač sam sem izbral najbolj stoge ukrepe, ki bi EDINI zalegli v tej kretenski državi.

Pa še nasvet: če hočete kaj spremeniti v tej kapitalistični državi je edini način: priškrtniti dohodek ali povečati stroške državi. Edino tako jo boste streznili in opomnili. Tud če se vas ubije 500 na ograjah jih ne boste dobili. Raje bodo postavili znake pred ovinki za nižjo omejitev hitrosti in vam potem vrnili odgovor: prehitro vozite pa ste si sami krivi. Right!

Rekel sem da nimam nič proti plačevanju zavarovanja in cestnin, vendar naj mi za to CENO ponudijo VEČ. Boljše in varne ceste in hkratno zavarovanje več vozil na eno polico. Vi ljudje res NIMATE CENE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V evropi v veliko državah lahko imaš eno polico za več vozil. Tako da je cenejše kot pri nas.

Sebe vidite kot revčke ki imajo mizerno plačo, morajo plačevat 100 stroškov in imajo komaj avto pa bajto pa motor pa dva mulca... In tist k se je oglasu tlele v tej temi da ima komaj za motor naj mi ne govori da ne jamra SAM! Dej berte se folk. Berte svoje poste!

1) Če imaš samo en motor, ni cenejše... ;)

2) Sebe ne vidim kot revčka. Ti sebe vidiš kot revčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!