Skoči na vsebino

Dovolj mi je!!!!


Tepko

Priporočene objave

PA KJE SEM ZAJEBAL STVAR?!?!?!?!

Nisi zajebal, samo odrasel si.

Enostavno nisi več otrok.

Le zakaj bi bil ti drugačen. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi TEPKO,

vsi preklinjamo predrago plačevanje ampak tvoje napihovanje lahko deluje kvečemu za šankom in na internetu - v realnosti pa ne! :nono:

z nepokorščino in neplačevanjem ne boš spremenil sveta, ne kvečemu bedak boš izpadel ko ti bo sistem veselo nabijal kazni za neregistrirano vozilo in pač še vse kar sodi zraven, po nekajkratni ponovitvi prekrškov pa boš ostal tudi brez motorja, ki ti ga lahko zaplenijo. <_<

torej TEPKO modruj za šankom ne pa tu, noben od nas ne plačuje rad, a če imam na izbiro plačevanje predrage registracije ali švercanje, zberem prvo ker če me v celi sezoni dobijo samo 1x plačam več kot je registracija. :hmm:

ti pa imaš dve možnosti - idi v politiko in doseži spremembe zakonov in prisili zavarovalnice v vse kar zahtevaš ali pa zberi dovolj "vojakov" izvedi revolucijo in ustanovi slovensko Tepkokracijo z vrhovnim tepkotom - TABO in naredi to deželo motoristom prijazno.

kakorkoli, v obeh variantah te podpiram, če pa ukineš še trošarine na alkohol, bencin in tobak in legaliziraš travo in prostitucijo si pa lahko moj doživotni vladar!

Po Titu - Tepko!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebal si pri plačevanju stvari od katerih nimaš nič. Če bi namesto 100.000 dal za zavarovanje 40.000 bi imel 60.000 na leto več. Ampak vam je prav lepo plačevat, pa plačujte.

panterr če si pa ti nesrečen ti pa jaz ne morem pomagat. Kaj pa ko moramo motoristi čakat kje, ko nas vi avtomobilisti ne pustite mimo ker se bašete skup ko eni fe***i. Za zastoj na mejah nikakor nismo krivi motoristi ker ori motoristu nima veliko dela kot dokumente in mogoče malo pritljage. Največ gužve delajo tovornjaki in avtomobili pa avtobusi.

Tepko Brezmadežni :lol1:

PS: Tepko, tudi mi težko tebi pomagamo, če si nesrečen... kolikorkoli boš vsem, ki plačamo/jo cestnino in zavarovanje, očital, da so nori, ker tolk plačajo - sori, ne mormo ti znižat zavarovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY zanimiv post... :naughty:

Revolucije ne mislim delat, ker tud nimam živcev za politiko. Drgač pa z nepokorščino so ljudje dosegli že marsikaj. Že če delavci za en dan stavkajo v tovarni ali kjerkoli je to veliko. Sam protest pač ni dovolj.

Sicer pa zanimivo, da nobeden ni prišel z kako UDARNO idejo ven, kako bi zadeve spremenili na bolje. Vsi samo komentirate in kritizirate, da bi se pa sami kej spomnl je pa kot črnogorc za lopato... Jaz sem povedal konkretne napake in kaj bi bilo treba naredit. Dal sem konkretne malo "močne" ukrepe s katerimi bi nekako izsilili izboljšave. Pošiljanje nekih papirjev ne zaleže pač pa se mi zdi škoda papirja (upam da bodo vsaj reciklirali vaše pritožbe... :naughty: )

LAhko pa začnemo postavljat cestne zapore v smilu: preveč poškodovana in nevarna cesta... Tudi to bi jih "streznilo".

Žal pa tudi vas ne strezni visoka cena, ki jo plačujemo za to da imamo kar PAČ imamo. (drek od cest pa še kaj...) In sem 100% da tud avtomobilistom niso kaj preveč všeč naše ljube ceste. Tistemu ko pa so, pa kot sem že rekel: idi v romunijo al pa rusijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj šele razumem.

Tepko je voditeljski tip.

On poda smernice, mi pa takoj v transu v državljansko nepokorščino.

Tepko reče belo je črno, mi takoj navdušeno, naj živi črno.

Tepko reče, vsi na nebotičnike in v soboto ob 12:00 uri dol skočiti, mi seveda takoj prvo sončno soboto.

Saj bi on vse to sam, samo živcev nima za to.

Popolnoma opravičljiv in razumljiv razlog.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ste vi bolniki, še zdej niste zakapiral za kaj se gre... Ma vam bi dal (tistemu ki je všeč tako zavarovnaje) 500.000 zavarovanja in bi se vam jaz potem smejal ko bi lepo colali. Če so vam pa take ceste všeč, potem vam pa čestitam in vam priporočam da se preselite v Romunijo. Tam imajo namreč še lepše ceste  :yea2:  :naughty:

Jaz bi tebe dal mal v tastrogo šolo, da bi nehal žalit kot kak jesihar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi on vse to sam, samo živcev nima za to.

Popolnoma opravičljiv in razumljiv razlog.

ne more.

potrebuje maso.

ampak je slab lobist in pogajalec.

slabši kot desus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi on vse to sam, samo živcev nima za to.

Popolnoma opravičljiv in razumljiv razlog.

:lol1:

se mi je zdelo, da bi mi ceste zapirali in se nepokorščino šli, Tepko pa bi se tačas vozil z za 10.000 sit registriranim motorjem po novih cestah, ki bi jih naredili po naših protestih prejšnjega tedna :grim :P

eeeee nope my friend, mene tudi marsikaj muči ampak še za vozit se nimam dovolj časa kaj šele za reševat svet. :slap:

bom tisti dnar ki ga dam za motor prišparal drugje - recimo pri humanitarnih pomočeh in plačilu študentov, ki delajo za mene :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj šele razumem.

Tepko je voditeljski tip.

On poda smernice, mi pa takoj v transu v državljansko nepokorščino.

Tepko reče belo je črno, mi takoj navdušeno, naj živi črno.

Tepko reče, vsi na nebotičnike in v soboto ob 12:00 uri dol skočiti, mi seveda takoj prvo sončno soboto.

Saj bi on vse to sam, samo živcev nima za to.

Popolnoma opravičljiv in razumljiv razlog.

:lol1:

Nisem noben voditeljski tip, ampak hočem vam dat samo pobudo da se bodo kaki v Moto klubih kaj zbidili in ne mislili samo na pir in babe. Zakaj pa potem imamo motoklube pa podobne zadeve? Za pijančevanje,motozbore,...? Al zato da kaj naredijo nam motoristom v prid. In potem naj bi še motoristi držali skupaj, medtem ko gre enim na bruhanje, ko slišijo da bi malo popravili ceste in našraufali dodatne ograje gor.

Sedaj se že sprašujem, ali vam je SPLOH kaj mar za stanje v kakršnem smo? Za ta denar, ki ga plačujemo bi lahko imeli VEČ ali pa za to sranje ki ga imamo plačevali MANJ. Enim je preprosto vseeno in se delate ponižne pridne slovenčke, ki so kot noji zabiti z glavo v zemljo in jih ne jebe ne levo ne desno kaj se dogaja okoli njih. Važno da ima doma motor, stalno polno gajbo pira v hladilniku in eno fejst babo v naročju. Da bi kdo kaj naredil da bi se spremenilo pa ne ampak vsakega pobudnika takoj zatret do amena. Sploh ne vem zakaj se pol bunite za ograje (kdorkoli se...)

Vi ste tko kot da bi kupovali v najdražji trgovini z oblačili in bi za 100€ kupili eno srajco. V sosednji trgovini, do kateri bi morali narediti 10 korakov več pa dobite za 100€ tri srajce pa še hlače zraven. :slap: Ampak vi vsi raje kupujete srajce za 100€ in date za tri srajce 300€ pa še za hlače 150€ zraven in se delate kolk ste "premožni" in pametni in lepi in oh in sploh pod soncem in triglavom boljši od soseda. Skratka najboljši in najbolj pridni motoristi daleč na svetu. :slap: Če si starejši od mene še ne pomeni da sedaj pametno in ravno prav plačuješ to kar imaš... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba..........................

Grem jaz raj na pivo......tale tema ni zame.....

Imam vsega preveč...:

-časa....penzjoner

-dnarja....penzije se dvigujejo

-.............

.

.

.

.

.

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem noben voditeljski tip, ampak hočem vam dat samo pobudo da se bodo kaki v Moto klubih kaj zbidili in ne mislili samo na pir in babe. Zakaj pa potem imamo motoklube pa podobne zadeve? Za pijančevanje,motozbore,...? Al zato da kaj naredijo nam motoristom v prid. In potem naj bi še motoristi držali skupaj, medtem ko gre enim na bruhanje, ko slišijo da bi malo popravili ceste in našraufali dodatne ograje gor.

Sedaj se že sprašujem, ali vam je SPLOH kaj mar za stanje v kakršnem smo? Za ta denar, ki ga plačujemo bi lahko imeli VEČ ali pa za to sranje ki ga imamo plačevali MANJ. Enim je preprosto vseeno in se delate ponižne pridne slovenčke, ki so kot noji zabiti z glavo v zemljo in jih ne jebe ne levo ne desno kaj se dogaja okoli njih. Važno da ima doma motor, stalno polno gajbo pira v hladilniku in eno fejst babo v naročju. Da bi kdo kaj naredil da bi se spremenilo pa ne ampak vsakega pobudnika takoj zatret do amena. Sploh ne vem zakaj se pol bunite za ograje (kdorkoli se...)

Vi ste tko kot da bi kupovali v najdražji trgovini z oblačili in bi za 100€ kupili eno srajco. V sosednji trgovini, do kateri bi morali narediti 10 korakov več pa dobite za 100€ tri srajce pa še hlače zraven.  :slap: Ampak vi vsi raje kupujete srajce za 100€ in date za tri srajce 300€ pa še za hlače 150€ zraven in se delate kolk ste "premožni" in pametni in lepi in oh in sploh pod soncem in triglavom boljši od soseda. Skratka najboljši in najbolj pridni motoristi daleč na svetu.  :slap: Če si starejši od mene še ne pomeni da sedaj pametno in ravno prav plačuješ to kar imaš...  :slap:

Tepko - prehiter si pri sklepanju in preveč zlahka te zanese, da začneš podcenjevati ljudi, ki ti niso takoj pritegnili in se začeli, enako kot ti, dreti kot jesiharji... Na tak način ti v življenju ne bo postlano ravno s cvetnimi listki vrtnic. Pejt še mal v šolo, pridno študiraj, probaj se kaj naučit v življenju, ne pa sam robantenja in jokcanja pobirat iz okolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko dej mal se ohlad. Praviš da delaš in študiraš, pa se sam težko preživiš? Poglej bolj realno. Kaj bi naredil, če bi vsi prodajalci in prodajalke zaprl štacune in začel štrajkat pri mizerni plači od 50 do 100000 sit? Pa niso sami, tu so še otroci, ki jih je treba preživet, stroški itd. A veš kaj bi naredil. POPIZDU BI, k neb mogu kupiti kruha. Samo zavarovanja so predraga? Kaj pa stanovanja itd. A boš spreminu svet. Vzemi apavrine pa v politiko. Ti garantiram, da te vsi podpremo.

Zdaj grem pa na pir, pa tud če je predrago.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko, zelo mi je všeč, da imaš toliko volje bosti se z nami na tem forumu. Izgleda, da smo zelo trd oreh in nas je težko prepričati. :wallbash: Večina nas bi že zdavnaj odnehala.

Smo pač "ovce", ki delamo to kar nam država narekuje. Vendar to je cena za splošno blaginjo, ki jo želimo doseči skupaj in vsak zase.

Predvidevam, da se nihče od nas nebi branil nižjih stroškov za registriranje motorja. :grrr

Kar se tiče zavarovalnic, imam verjetno o njihovem poslovanju še slabše mnenje, kot ti, vendar nas je premalo, ki razmišljamo o tem, da bi se lahko kaj spremenilo. Zagotovo obstajajo različni načini, s katerimi bi lahko dosegli svoje zahteve. Eden od njih je tudi tvoj predlagani, vendar glede na to, da so zavarovalnice s strani države bolj zaščitene kot kočevski medved, predvidevam da bi država nad vse neregistrirana vozila poslala policijsko konjenico in uvedla izredne razmere na naših cestah ter veselo kasirala kazni in zaplenjevala naša vozilca. Jaz bi pred tako radikalnimi prijemi, kot jih predlagaš raje poskusil z ustanovitvijo kakšne civilne iniciative ali društva ipd. Glede na to, da zavarovalnice poslujejo na podlagi zakonov (ki si jih na žalost oblikujejo same) <_< , bi se lahko začelo zbirati podpise za npr. referendum. Pa še avtomobiliste bi lahko vključili vanj. Jaz bi podpisal za oba moja motorja in za avto. Čeprav imamo gnil sistem, ni še nujno, da moramo zato jokati nad njim. Lahko to gnilobo in luknje v njem izkoristimo v svojo prid. Zagotovo se da.

Glede na to, da imaš veliko volje, ti predlagam, da se malo pozanimaš, kako bi lahko sistem obrnil sebi v prid. Ne bo tako hitro, kot si vsi želimo, pa vendar..... Bolje pozno, kot nikoli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, publika ponižna, tistega o študiju ne preveč resno jemati.

Sam je napisal, da prvi letnik ne bo šel.

Ko sem se igral študenta, nisem izjavljal, da sem študent, dokler v indeksu ni pisalo: dovoljen vpis v 2. letnik.

Je pripravnik za študenta.

To je pa kar nekaj izpitov daleč od študenta.

Vidiš, motoklubi, praviš.

Motoklubi spadajo v zakon in ostale predpise o društvih.

Za društva velja, da jih lahko ustanovijo tisti, ki dovolj enako mislijo, da so pripravljeni vreči svoj podpis na ustanovitveno listino, od nekod prepisan statut in izvoliti precednika, tajnika in blagajnika in še koga. Pa štampiljko morajo tudi plačati in v najslabšem primeru, mora eden reskirati zasebni naslov.

In če je takim v motoklubih zgolj le do tega da praznijo gajbe s pirom in polnijo babe, je pač taka njihova svobodna volja in ga ni Brrrmja, Symruja, Nagaye ali pa Tepka, ki bi jim to lahko preprečil ali očital.

Imaš pa Tepko, izredno veliko priložnost pozitivno delovati v Maksiju in v gibanju Motoristi pred parlament. Imaš celo to srerčo, da se obe zadevi nahajata v Ljubljani in ne boš imel nobenih potnih stroškov, ker mesečna vozovnica velja itak za vse proge (v naših časih strogo in striktno le od prijavljenega bivališča do šole in niti postaje naprej ne.) Tam boš našel somišljenike za ograje in zavarovalnice in za luknje na cestah. Edino upam, da te ne bo motilo, ker je med njimi tudi nekaj tistih, pravovernih motoristov, ki jim je tudi do praznjenja pivskih gajb in filanja bab.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCE v nekaterih delih tvojega posta se stirnjam. Samo če bomo pa samo sedeli in pridno poslušali in ubogali državo, ji bomo pustili da z nami počne kar hoče in zadeve bodo stale na mestu.

Stanovanja so povsod draga in tega ne boš spremenil ker je za tem veliko več ekonomije in gospodarstva kot pa za zavarovalninami. Država si dela velike dobičke iz naših zavarovalnin in vseh dajatev. Dela pa tudi veliko nepotrebnih stroškov tam kjer jih res prav nič ne potrebujemo (članstvo v NATO-u, vojska, vladno letalo,....) namesto da bi okrepili gospodarstvo in turizem in našo lepo deželico "prodajalo" in promoviralo tujcem. Veliko turistov mine priti (ponovno) v slovenijo že zgolj zaradi naših cest. Veliko ljudi se ubije po nepotrebnem zaradi takih cest kot jih imamo in zaradi pomanjkanja ograj. To vse je popolnoma nepotrebno in lahko bi stanje in statistike izboljšali VSEM v prid. Ne samo motoristom. Majhne spremembe bi prinesle velike rezultate. Ampak če bo 99% motoristov že proti temu da se kak spremeni se žal tudi NE bo spremenilo. Ker nekaterim je pač vseeno, nekateri pa mislijo da je tako kot je super duper in ne vem kwa še vse zravn. Mislijo samo na svoje riti za ostale jih boli k***c. Država pa samo obljublja in nič ne naredi. Nekateri so tako starokopitni in se tako pridno držijo načel biti priden, uslužen in plačuj vse tako kot je, da zatrejo že vsak poizkus sprememb na bolje. Pomanjkanje nacionalizma med slovenci se odraža v tem, da gledamo k sosedu kaj ima on in koliko je boljši od tebe. Vsak v tej državi živi samo ZASE. Boli vas k***c kaj se dogaja izven meje vašie ograje okoli vaše hiše. Boli vas k***c če se karkoli popravi in izboljša, važno da vi izpolnite svojo obveznost in imate čisto vest in dušo in ste "pridni" z vidika države. Kaj pa z vidika naroda? Kažete na SVOJE probleme in vas problemi drugih ne brigajo. Vsi ki poleg vas malo pojamrajo jih takoj zatrete s svojimi problemi, češ moji problemi so večji in "boljši". Tipični slovenc! Noben pa ni pripravljen se MALO žrtvovati da bi se saj malo spremenilo. Na žalost uvidevam je 98% slovencev egoističnih, šovinističnih in ne vem kwa še vse zravn... S tem samo zatiramo RAZVOJ in NAPREDEK naše skupne blaginje naroda. Spremenite MISELNOST!

In tud iz zgodovine se lahko naučimo, da smo bili slovenci vedno tlačani nekoga in še danes je tako. Smo tlačani svoje države, ki z nami dela kakor se ji zdi. Slovenčki pa seveda pridno in ponižno v veri da delajo najbolje zase in države samo kimamo z glavami :yes: :slap:

Nisem sedaj rekel da pojdimo že naslednji teden na cesto in demonstrirat. MApak najprej državi pokazati kje je problem in ga v čimkrajšem roku rešiti na "miren" način ali pa poseči po radikalnih ukrepih in pokazati da nam ni VSEENO! Sami pravte da samo jamram in ne vem kaj še vse, sami pa NEBI čisto NIČ naredili da bi bilo bolje. Jaz SAJ jamram in pluvam na probleme ter poskušam najti pot do rešitve, vi pa samo zatirate vsakega ki misli drugače kot vi.

Do sedaj se NITI eden še ni javil z kako boljšo idejo od moje, vsi ste samo pametni eden bolj kot drugi. Tipični slovenec.

Namesto da bi tle gobezdali in zatirali moje ideje bi lahko pogruntali BOLJŠO, pa vam vaša miselnost "pridnega" slovenčka tega ne dopušča. Problemi se ne bodo rešili sami od sebe ampak bo treba nekaj naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, saj dokler je hec, je hec.

Se zafrkavamo levo in desno in se imamo luštno in pomembno.

S tem, ko pišeš, da nihče ne dela ničesar in da si ti edina svetla izjema v Kuri, je pa heca malo mimo.

Preberi si, saj o meni znanih in na tem forumu dosegljivih opisih akcij in delovanja, o Maksiju in Motoristih pred parlament in potem kokodakaj naprej z nekakšnimi novimi idejami.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, saj dokler je hec, je hec.

Se zafrkavamo levo in desno in se imamo luštno in pomembno.

S tem, ko pišeš, da nihče ne dela ničesar in da si ti edina svetla izjema v Kuri, je pa heca malo mimo.

Preberi si, saj o meni znanih in na tem forumu dosegljivih opisih akcij in delovanja, o Maksiju in Motoristih pred parlament in potem kokodakaj naprej z nekakšnimi novimi idejami.

:SS

Ja in kaj so DOSEGLI??? Nič :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SONCE v nekaterih delih tvojega posta se stirnjam. Samo če bomo pa samo sedeli in pridno poslušali in ubogali državo, ji bomo pustili da z nami počne kar hoče in zadeve bodo stale na mestu. 

Nisem sedaj rekel da pojdimo že naslednji teden na cesto in demonstrirat. MApak najprej državi pokazati kje je problem in ga v čimkrajšem roku rešiti na "miren" način ali pa poseči po radikalnih ukrepih in pokazati da nam ni VSEENO! Sami pravte da samo jamram in ne vem kaj še vse, sami pa NEBI čisto NIČ naredili da bi bilo bolje. Jaz SAJ jamram in pluvam na probleme ter poskušam najti pot do rešitve, vi pa samo zatirate vsakega ki misli drugače kot vi.

Do sedaj se NITI eden še ni javil z kako boljšo idejo od moje, vsi ste samo pametni eden bolj kot drugi. Tipični slovenec.

Namesto da bi tle gobezdali in zatirali moje ideje bi lahko pogruntali BOLJŠO, pa vam vaša miselnost "pridnega" slovenčka tega ne dopušča. Problemi se ne bodo rešili sami od sebe ampak bo treba nekaj naredit.

glej, tepko, sam si pravilno ugotovil, da se nekaj že dogaja - lobiranja, paktiranja, dopisi, zloženke za množice, podpisi, ... ampak tebi tisto ne diši najbolj, ker si bolj pameten, ti bi zganjal revolucijo, državi bi rad dal "po goflji"... začni brati svoje poste ... aja, saj res: vnaprej si odločen, da nihče nima "boljše ideje" od tvoje ... jao ... boring .... :glare:

in ja, Motoristi pred parlament, MAKSI in ZMKS delajo ravno to - državi kažejo, kje so problemi, in zelo dobro se zavedajo, po katerih orodjih prisile lahko posegajo ...ampak ti se verjetno nisi niti pozanimal, kaj se dogaja na teh področjih - kar naenkrat si dobil preblisk (okej, prej je v tebi vrelo nekaj mescev, odkar si nazadnje registriral motor in ugotovil, da je to predrago) - in začel tukaj zganjati kraval... ne vedoč, da se nekdo nekje že zelo temeljito ukvarja prav s to problematiko. Ker si to mimogrede ugotovil, si začel tem ljudem očitati, da mečejo stran papir in da haska ne bo ...

well ... kar se mene tiče, si Najpametnejši, ne pa Tepko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj kolikor sem razbrala iz postov.....saj niso proti temu, da bi se razmere na cestah izboljšale.....samo tudi v štrajkanju in bojkotiranju plačevanja zavarovanja tudi ne vidijo smisla. So ti pa že zgoraj napisali kdo vse se ukvarja s tem, da bi se razmere izboljšale. Pojdi malo na njihovo stran in si preberi njihove predloge in ideje (in izvajanje le teh) za izboljšanje varnosti na cestah. Samo stvari se ne dajo izboljšati in popraviti iz danes na jutri. Za vse je pač potreben določen čas.

Samo ideje so pa premalo. In ti samo ideje ponujaš. Da bi pa kaj naredil za to, pa ne...nimaš časa, nimaš denarja in nimaš volje.

Torej?! :doze:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj so DOSEGLI??? Nič  :huh:

saj si brihten tepko, pa boš vedel, da se takih stvari ne doseže čez noč, včasih niti čez celo zimo ne ... in to glih v času parlamentarnih volitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj so DOSEGLI??? Nič  :huh:

Pojma nimaš.........če bi sodeloval,bi vedel!!!!!!!!!!!!

Razvajen mamin sinko............si kot petelinček,ki se repenči na svojem kupčku gnoja......še nikoli ni ničesar pametnega naredil........samo drl se je toliko časa,dokler ni pristal v loncu....kot kokošja juhica!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral se vse njihove strani in zloženke, publikacije in ne vem kwa še vse. Res se maksi društvo matra za izboljšanje delavnic (še posebej z brezplačnimi urami varne vožnje na polignoih).

Ampak to preprosto ni dovolj. Država se ne zgane. Pa če uni napišejo ne vem kolko dopisov, zloženk. Unih tam to ne gane. Treba bo skupt skup in nardit kaj boljšega. Ne pa samo podpisovat liste in jih pošiljat na ministrstvo in vlado. In ne mi govort da se ne bo spremenilo čez zimo, ker to se že vleče skoraj 8 mesecev.

Koliko motoristov se je v tem času ubilo na ograjah?

Imam čas (si ga lahko vzamem) in imam voljo pod pogojem da bomo motoristi se zavzemali za isto stvar ne da se bo pol pojavilo 100-miljona motoristov, ki bodo proti. Sem rekel: če gremo sami motoristi šraufat ograje gor OK pridem in bom pomagu. Če bomo šli prdet pred parlament bom šu tud jst. Sam učinka ne bo. Podpisal sem pa že veliko papirjev, ki so jih zbirali. Kaj več mi tudi niso dali za narediti...

V motoklubih in društvih jaz ne bom sodeloval iz osebnih razlogov. In klimbra ti sodeluješ zraven? SI tudi TI petelinček že kaj naredil? Ali si samo dopisal svoje ime zraven drugih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kot kokošja juhica!!!

No pa smo le prišli do ene fajn objave. V celi temi najboljše! Takole okrog 12-ih, ko zadiši iz krožnika in jo s tresočo roko poneseš vase, da pomiri grozen direndaj v želodčku in glavi. O:-)

Petelinček mi zapooojeee... :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!