Skoči na vsebino

Dovolj mi je!!!!


Tepko

Priporočene objave

tepko, daj že nehi težit. pejt enkrat v tork, ko imajo mpp sestank pr fajrstartrjih, pa tam osebno mal poslušaj, pa mal vprašaj vsazga posebi, kaj je naredil. z veseljem ti bodo položili račune, tebi, najvišjemu znalcu :)

ps: res se mi zdi škoda, da nočeš v politiko ... janša rabi dostojnega naslednika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudski "tribun" tepko se je zopet izprsil. res je, da je potrebno nekaj storit. ampak vidiš samo sebe in svojo pamet...sploh ne opaziš ljudi, ki se resnično trudijo, da bi kaj izboljšali za dobro vseh nas in jih žališ, sram te je lahko! včasih je potrebno poseč po "radikalnih" sredstvih, to je jasno, saj nas tudi država disciplinira z "radikalizacijo" zakonov. vendar,študentsko srenjo še predobro poznam, sem bil tudi jaz del nje. leglo parazitov in uzurpatorjev, kar se tiče vodilnih.

sploh pa si s predstavitvijo samega sebe in okoliščin v katerih živiš dokazal, da imate študentje ENOSTAVNO PREVEČ vsaj nekateri med vami. koliko si TI pripravljen žrtvovat tvojih navedenih užitkov, ala, čas, motor, je pravo vprašanje! jst sem si neko stvar privoščil ko sem VEDEL da si jo lahko, ne pa da sem se zapufal iz golega "moram met tud jst, zdaj, takoj" razmišljanja.. <_<

zavedaj se, da to dvoje, tvoj način življenja in to kar pridigaš ne gre skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In klimbra ti sodeluješ zraven? SI tudi TI petelinček že kaj naredil? Ali si samo dopisal svoje ime zraven drugih?

Da dragi......in že marsikaj naredil,zrihtal,prinesel.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tepko, daj že nehi težit. pejt enkrat v tork, ko imajo mpp sestank pr fajrstartrjih, pa tam osebno mal poslušaj, pa mal vprašaj vsazga posebi, kaj je naredil. z veseljem ti bodo položili račune, tebi, najvišjemu znalcu :)

ps: res se mi zdi škoda, da nočeš v politiko ... janša rabi dostojnega naslednika.

Ej jz sm bil pr firestartersih in se ne mislim vračat. Žal so mi nekateri posamezniki pokazali sovjo najlepšo slovensko šovinistično in egoistično plat: Češ jaz sem starejši in boljši motorist pa še ČLAN sem ti pa samo supporter oz. simpatizer. Edino kar lahko pohvalim od tega kluba je predsednik in tajnik in zavzemanje za nekaj pa čeprav bolj "neslišno". Imam pa tudi par osebnih razlogov tudi zaradi ene simpatizerke, ki je zelo pametna in naj naj pičoha daleč naokoli.

klimbra in kaj TOČNO si zrihtal? Gajbo pira na zasedanju društva? :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dragi......in že marsikaj naredil,zrihtal,prinesel.......

ja, in kje so rezultati? ;)

to se ti sam šlepaš na druge. tadrugi pa tudi nič ne delajo!

dajte KONČNO NEKI RES KONKRETNGA NARDIT!!! ;) banda lena! poslušte TEPKOTA!

(jokepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jz sm bil pr firestartersih in se ne mislim vračat. Žal so mi nekateri posamezniki pokazali sovjo najlepšo slovensko šovinistično in egoistično plat: Češ jaz sem starejši in boljši motorist pa še ČLAN sem ti pa samo supporter oz. simpatizer. Edino kar lahko pohvalim od tega kluba je predsednik in tajnik in zavzemanje za nekaj pa čeprav bolj "neslišno". Imam pa tudi par osebnih razlogov tudi zaradi ene simpatizerke, ki je zelo pametna in naj naj pičoha daleč naokoli.

pa ti si naravni talent - bil si enkrat tam, pa si že spoznal vse slabe lastnosti posameznikov, pa še zalubit si se uspel?

Uf, okej - no, zdej vsaj vemo, zakaj se tolk repenčiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem to že ugotovil nekje na začetku...vse je zaradi babe, ki ga ne pusti v vojsko. amen. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si naravni talent - bil si enkrat tam, pa si že spoznal vse slabe lastnosti posameznikov, pa še zalubit si se uspel?

Uf, okej - no, zdej vsaj vemo, zakaj se tolk repenčiš ...

No ja vsaj pohvalil me je - ceprav nimam pojma kdo je... Ocitno se je res pretegnil, da bi spoznal, kaj probavamo narest z MPP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, Ein?

Ti si najboljša baba daleč naokoli?

:eek: :eek: :eek:

Potem sem te zadnjič očitno videl še pred operacijo.

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vsaj pohvalil me je - ceprav nimam pojma kdo je... Ocitno se je res pretegnil, da bi spoznal, kaj probavamo narest z MPP.

V klubu sem bil kot support kar nekaj časa in že kar nekaj časa nazaj. Še bolj na začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra in kaj TOČNO si zrihtal? Gajbo pira na zasedanju društva?  :hmm:  :naughty:

Tudi to je mnogo več,kot ti naprimer......

No bom priznal.......mislim,da sem jih več popil,kot pa prinesel.......in to je ...vsaj po mojem "bolnem" pojmovanju sodelovanja .....morda še večji doprinos k uspehu in uresničitvi zadanih ciljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tepec,

kaj pa,

če bi nas povabil na pijačo,

lahko tudi mi plačamo, če je denar problem,

da se vsedemo,

spoznamo,

da nam predstaviš ideje

in se na kulturen način pogovorimo?

pa da vidimo,

koliko naboja bo še v živo?

kaj praviš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je mnogo več,kot ti naprimer......

No bom priznal.......mislim,da sem jih več popil,kot pa prinesel.......in to je ...vsaj po mojem "bolnem" pojmovanju sodelovanja .....morda še večji doprinos k uspehu in uresničitvi zadanih ciljev.

Ciljev, ki jih niste in jih verjetno še kar nekaj časa ne boste dosegli zgolj s pisarjenjem. Medtem pa umrlo že kar novih kandidatov na ograjah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V klubu sem bil kot support kar nekaj časa in že kar nekaj časa nazaj. Še bolj na začetku.

Kolikor je meni znano delovanje in ustroj ter notranja organizacija FS......se mi zdi,da je bil problem nekje drugje.....namreč........zgolj ugibam.......,da nisi dobil zadostne podpore članov,da bi se iz suporta spremenil v .........ma brez veze.....

Zgleda,da imajo vsake oči svojega malarja.......zanimivo.....tut jaz se občasno zaljubim v Einija :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEPKOOOO...se nisi še naveličal :D .....

ne vidiš da so tukaj sami imenentni filozofi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciljev, ki jih niste in jih verjetno še kar nekaj časa ne boste dosegli zgolj s pisarjenjem. Medtem pa umrlo že kar novih kandidatov na ograjah...

Spet ne razpolagaš s pravimi podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEPKOOOO...se nisi še naveličal :D .....

ne vidiš da so tukaj sami imenentni filozofi......

hyosungovci skup držite.. en glas, dve osebnosti, sumljivo, shizofrenično.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano delovanje in ustroj ter notranja organizacija FS......se mi zdi,da je bil problem nekje drugje.....namreč........zgolj ugibam.......,da nisi dobil zadostne podpore članov,da bi se iz suporta spremenil v .........ma brez veze.....

Zgleda,da imajo vsake oči svojega malarja.......zanimivo.....tut jaz se občasno zaljubim v Einija :blush:  :blush:

Glede podpore me niti ni skrbelo, bil je namreč drug problem. Imel sem najbol švoh motor v klubu in bil sem najmlajši in najbol "frišen". Pa so se morali nekateri določeni zafrustriranci znesti nad menoj ko ni bilo treba pa sem imel dovolj pa sem šel. Čisto mirno in brez vsake sledi. Še preden sem odšel sem bil že odločen da v tem klubu nočem postati član.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede podpore me niti ni skrbelo, bil je namreč drug problem. Imel sem najbol švoh motor v klubu in bil sem najmlajši in najbol "frišen". Pa so se morali nekateri določeni zafrustriranci znesti nad menoj ko ni bilo treba pa sem imel dovolj pa sem šel. Čisto mirno in brez vsake sledi. Še preden sem odšel sem bil že odločen da v tem klubu nočem postati član.

Vidiš......mene je še stara mama učila,kako se je včasih šlo za vajenca......pa potem napredovalo....počasi,počasi........

Mislim,da si premalo vstrajen.........zgolj ugibam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ne razpolagaš s pravimi podatki.

Ja ograje naj bi začeli šraufati čez 3 leta. V teh treh letih lahko umre 15 novih kandidatov na ograjah + lahko vas še tako nategnejo glede tega roka. Radikalen ukrep: zapreti eno cesto za določen čas in protestirati v čim večjem številu. Če to ne zaleže ponavljati vajo za dalj časa in še v večjem številu, ne plačevati... Zadeva bi se morala urediti v obdobju 3-6 mesecev in ne 3 LET!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEPKOOOO...se nisi še naveličal :D .....

ne vidiš da so tukaj sami imenentni filozofi......

ti si genij ... kako brilijantno si skoval nov izraz, kombinacijo besed "imenitni" in "eminentni". V kater tečaj si hodil? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec, tebi pa res ni pomoči. Samo tak dalje (hrabro, ojštro, dostojanstveno????). :OK: :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš......mene je še stara mama učila,kako se je včasih šlo za vajenca......pa potem napredovalo....počasi,počasi........

Mislim,da si premalo vstrajen.........zgolj ugibam

Nisem premalo vztrajen ampak mi je bilo počasi dovolj. Še posebej ker v klubu velja "enakopravnost" in "enakost".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ograje naj bi začeli šraufati čez 3 leta. V teh treh letih lahko umre 15 novih kandidatov na ograjah + lahko vas še tako nategnejo glede tega roka. Radikalen ukrep: zapreti eno cesto za določen čas in protestirati v čim večjem številu. Če to ne zaleže ponavljati vajo za dalj časa in še v večjem številu, ne plačevati... Zadeva bi se morala urediti v obdobju 3-6 mesecev in ne 3 LET!

ej, če ne bi bilo MPP, se jih tudi po 3 letih ne bi niti "mogoče" začelo šraufat ...

Pismo, pametn pa si, ni kej. Jaz bi tud...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!