Skoči na vsebino

SV 1000 kompanija


pjotr

Priporočene objave

...malo izven konteksta, ampak vseeno: zanima me, kakšno "obutev" imate na SV-jih. Počasi bom moral narediti menjavo in se ne morem odločiti med Dunlop in Metzeler. Na prejšnih motorjih sem skozi vozil Metzeler, na SV-ju imam zadaj D208, spredaj pa Pilot Sport.

Torej izkušnje, predlogi....

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namontirane imam še original gume D220, mam pa narejenih 8k km, do 10 bodo še zdržale, vsaj upam. Z njimi sem povsem zadovoljen, nobenega zdrasvanja itd, in jih nikakor ne mislim menjati za kake super sport katere bi zdržale cirka 4.000km. Sploh pa zato ker se večinoma dva voziva na motorju, tako da bom kar ostal na D220.

Za na Grobnik bi tudi jaz skoraj rajši šel v nedeljo. Glede vremena bomo pa še vidl. Vremenarčki še za en dan naprej ne vejo kaj bo, kaj šele čez en teden.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem moped kupil z Michelin Pilot Sports, ki pa niso bile nove, tako da je zadnja kmalu bila zrela za menjavo. Odločil sem se za Michelin Pilot Road - ker je na več testih dobila dobre ocene (tako glede oprijema na suhem, v dežju kot tudi glede obrabe - jaz pa delam precej kilometrov) in seveda tudi zaradi cene (slabih 10k SIT cenejša od Metzeler Z6).

Prednje še nisem menjal, ker je uvoznik (še) nima na zalogi. Do takrat, ko jo bo imel, jo bo verjetno že treba. :)

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz Šentjurja/CE

Za Grobnik bom računal, ne morem pa obljubiti.

Gume:

* Spredaj nekaj mehkejšega: Diablo ali M1

* Zadaj pa Z6. Meni se Z6 fula dopade ker je zelo zanesljiva, gre brez straha do roba, zdrži pa skoraj 10000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je malo pozno, ampak prej se nisem imel časa usesta za PC. Ali je morda kdo za furo jutri dopoldne? Tako do 4 urce, odhod okrog 9-10.

Najbolje bo, če smo na GSM-ju.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je morda kdo za furo jutri dopoldne? Tako do 4 urce, odhod okrog 9-10.

Najbolje bo, če smo na GSM-ju.

Jaz sem za :) . Pred 10-to se meni ne da štartati od doma. Od kod pa si ti?

Ti bom jaz pustil številko na PM pa se dajva slišat danes do polnoči ali jutri okrog 9-ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ob cca. 9h krenem iz MB proti Portorožu (Internautica). Morda se kje po poti srečamo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za  :) . Pred 10-to se meni ne da štartati od doma.  Od kod pa si ti?

Ti bom jaz pustil številko na PM pa se dajva slišat  danes do polnoči ali jutri okrog 9-ih.

Če jaz startam ob 9h, smo lahko ob 10h (ali 10+nekaj) v Šentjuru - pa nadaljujemo do LJ skupaj...

D.

PS: Po planu bomo pa trije - 1 FZ6 Fazer, 1 FZ6 naked in 1 SV... :)

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973 sem skoraj 100%, da ste se vi peljali mimo bencinske v Šempetru ob 10.25

Škoda, da se niste ustavili, ker sem 5 min kasneje izvedel, da bo pjoter zatajil in bi šel z vami. Ampak nič zato. Vseeno sem se imel :OK: .... sem šel malo splužit Marijo :yea2: , pa spoznal sem motobaby, Motomaniac-a, eliminator-ja. Skratka super je blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, tola Marijo pa moram it enkrat splužit :) ; se tko fajn sliši. Upam, da se tud tko fajn pelje.

Brihta, al vaju je domov grede z Grobnika kaj pralo?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973 sem skoraj 100%, da ste se vi peljali mimo bencinske v Šempetru ob 10.25

Škoda, da se niste ustavili, ker sem 5 min kasneje izvedel, da bo pjoter zatajil in bi šel z vami. Ampak nič zato. Vseeno sem se imel  :OK:  .... sem šel malo splužit  Marijo  :yea2:  , pa spoznal sem motobaby, Motomaniac-a, eliminator-ja.  Skratka super je blo  :P

Ja, smo bili mi! :)

Samo smo bili že malo pozni, tako da sem se odloču šibat dalje. :closedeyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, tola Marijo pa moram it enkrat splužit :) ; se tko fajn sliši. Upam, da se tud tko fajn pelje.

Brihta, al vaju je domov grede z Grobnika kaj pralo?

lp, Pjotr.

Psla sele dans :P . drugac naju ni nc pral. Sva sla po grobniku u Rijeko na pir, pol pa še na en žur u metliko. :OK:

Dej poroči, kaj je bil tist ole ko boš zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psla sele dans  :P . drugac naju ni nc pral. Sva sla po grobniku u Rijeko na pir, pol pa še na en žur u metliko. :OK:

Dej poroči, kaj je bil tist ole ko boš zrihtal.

Jao, jao. Sta pa maratonca :grim . Jest sem že mal prestar za take podvige. Motor pa jutri peljem v Panigaz (je še v garanciji) in ma da zadevšno zrihtajo.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem proti morju če je kak interesent naj se do jutri zjutraj javi najbolj pa do večera ,grem pa iz LJ. Meeting point lahko tudi drugje določimo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Kaj ni interesantov????

Ja Brihta, gremo na furo v nedeljo dopoldne. Ob 13h moram biti na Mobikrogu, do takrat pa kjerkoli po južnem delu Slo.

A odrinemo bolj zjutraj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se tut z simonom zmenu za v nedeljo. Lahka kr določmo lokacijo pa uro lokacije zbora. Kaksne so vaše želje? Jst bi ga mal po dolenski bluzil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav pozno dopoldne ne bi štartal, ker moram bit okrog 13 na enem pikniku blizu mobikroga. Če je kakšen interesent; ob 9h bom na pumpi na koncu Dolenjke. Če greš ven iz centra Lj po Dolenjki, je to zadnja pumpa na desni preden se lahko priključiš na obvoznico. Če bo kdo takrat tam gremo lahko skupaj na furco.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!