Skoči na vsebino

SV 1000 kompanija


pjotr

Priporočene objave

SV srečanje uspelo :OK: :OK: Prevozil sem 395km, Brihta in pjotr pa verjetno kakšen km manj...

Bo treba ponoviti, ko zamenjam gumo :P

post-950-1119205695_thumb.jpg

post-950-1119205713_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je žal da nisem prišel, na žalost mi zateklo zapestje ni dopustilo vožnje, sem včeraj doma preveč fizikalca igral....In kje ste se peljali....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Dan vsm SV-jovcom, no bom odslej naprej mal bol spremlajl vse skupaj, pa se kdaj prdružm, če lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Dan vsm SV-jovcom, no bom odslej naprej mal bol spremlajl vse skupaj, pa se kdaj prdružm, če lahko

Seveda lahko :) , lahko, pa kdaj tudi kakšno furo organiziraš :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem zlo na Kras, ter Brda, Posočje, uglavnem Primorski konc usekan. Tko da kompliceru nebi prveč, pa upam da grejo tut kaki druge znamke zravn, s konc koncov je važno druženje in izkušnje drugih. Takoj k bo lep vreme pa ideja povem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo super sedaj nas je Brihta vodil po Dolenjski, ti nam boš pokazal bisere cest Primorskega konca, jaz pa eno furo po Štajerski,... :)

PS Itak da lahko pride vsak ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta, a zdej boš pa tkole poziru pred motorji  :yes:

Ne več. Ledr jakna, škorni..vse je zdrsan...motor mal zdrsan....vse je u pizdi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo za poštrihat, pa novo ročko sklopke, menjalnika, novo utež krmila. Cirka ene 70 tisočakov. Upam da bo zavarovalnica častiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej si zrihtaj odvetnika in istrži čim več, če nisi bil kriv, potem pa brž v Louisa po potrošni material, pa še za opremo ti bo ostalo... veliko sreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnš, da si mi u nedelo govoru da rabm motoristične hlače. No če bi jih imel bi ne imel sedaj oba kolena zdrsana (do sedaj, je bil le desni)....Model, k mi je zapru pot, je pa reku, če bi imel akrapoviča bi te slišu (to sta mi tut rekla). Moram začet mal folk poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola, kaj se ti je pa zgodilo, pa ravno sedaj ko si hotel motor prodati....Upam da je s tabo vse OK.

LP

Z Brihto je vse v redu, lev kolen je skupu odrgnine, drgač pa O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola, kaj se ti je pa zgodilo, pa ravno sedaj ko si hotel motor prodati....Upam da je s tabo vse OK.

LP

Pa sej zato ga prodajam. Sej verjetno ga ne bom, k mi gre na jok ob misli, da bib bil brez. Akashi, ti mi pa povej zakaj si se spravu name????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta, madona, a se ti je to zgodilo, ko si odcepil od naju s Simom in se odpravil proti domu? Šit, do zdele nism vedu, da si imel nesrečo. Mal sporoči.

Tud midva s Simom sva imela precej sreče, ko sva se na poti proti Brežicam srečala z dvema srnama. Matr, za las je šlo :cry: .

Ko sem se zapeljal mimo dveh srn, ki sta stali ob cesti (sploh nism dojel da sta to srni :eek: ), se je ena ustrašila in se namenila čez cesto, za mano pa Sim :blink:

Šele po furi sem se dobro zavedel, da je blo prekleto blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, glede srn. Na motorju sem imel frišno namontirane tri piščalke za odganjanje divjadi :? :? :?

Če bi zadeva delovala, bi morali srni zbežati, ko sva se jim približevala. Srni pa sta stali povsem mirno in naju opazovali. Skratka, spet sem nasedu marketinškim foram o odganjanju divjadi. Zadeve seveda ob nakupu ne moraš preveriti, samo še bolj pogumno se voziš skozi gozd, pišuke so pa čunga-lunga. Piskajo ravno toliko kot moja čelada :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri fura na morje, je kdo za zraven ;)

Hmm.. Jutri v nedeljo? Ali 'jutri' - v soboto (glede na to, da si to pisal ob čudnih urah...)? :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!