Skoči na vsebino

Izzivanje usode ali nedorastlost?


panterr

Priporočene objave

Temu se reče prometna kultura bolj razvitega naroda kot slovenci!  :worship:

ej, mimogrede - ti verjetno nisi del tega nerazvitega slovenskega naroda? Predvidevam, da si Nemec, Avstrijec ali Švicar, seveda pod krinko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko.......nekaj mi ni jasno..... :hmm: :hmm:

Le kako moraš biti tako nezadovoljen z dejstvom,da si Slovenec......namesto,da bi čutil vsaj malo zdravega ponosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko.......nekaj mi ni jasno..... :hmm:  :hmm:

Le kako moraš biti tako nezadovoljen z dejstvom,da si Slovenec......namesto,da bi čutil vsaj malo zdravega ponosa.

Mogoče je pa Slovenac :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tepko.......nekaj mi ni jasno..... :hmm:  :hmm:

Le kako moraš biti tako nezadovoljen z dejstvom,da si Slovenec......namesto,da bi čutil vsaj malo zdravega ponosa.

Nezadovoljen ker živim med takim balkanskim tlačanskim kmetavzarskim narodom, kjer je vsak bolj pameten kot drug in se dela ne vem kako boljšega, kar se odraža tudi v kulturi na naših cestah. Da na žalost sem član tega naroda. :cry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezadovoljen ker živim med takim balkanskim tlačanskim kmetavzarskim narodom, kjer je vsak bolj pameten kot drug in se dela ne vem kako boljšega, kar se odraža tudi v kulturi na naših cestah. Da na žalost sem član tega naroda.  :cry:  :SS

Kdo te sili........

Lahko se z malenkostnim finančnim prispevkom na upravni enoti izbrišeš iz ....kako že rečejo temu......državljanske knjige,vrneš volilno pravico,se odpoveš vsem ugodnostim......seveda tudi dolžnostim......,ki izhajajo iz naslova državljanstva........in si izbereš kaj drugega......mislim,da te bodo povsod sprejeli z odprtimi rokami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezadovoljen ker živim med takim balkanskim tlačanskim kmetavzarskim narodom, kjer je vsak bolj pameten kot drug in se dela ne vem kako boljšega, kar se odraža tudi v kulturi na naših cestah. Da na žalost sem član tega naroda.  :cry:  :SS

razmisli o selitvi v Nemčijo, Avstrijo ali Švico ... tam je lepše, boljše, pa še s slovenstvom ne boš obremenjen... so se ti starši že opravičili, ker so te v tej državi na svet teleportirali? Jaz sem od moje mame to zahteval in imam tudi na pisno ... v vitrini. ampak sem zmer bolj zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugodnostim......seveda tudi dolžnostim......,ki izhajajo iz naslova državljanstva........in si izbereš kaj drugega......mislim,da te bodo povsod sprejeli z odprtimi rokami!

Kanada je zmer odprta. In moji prijatelji, stalni nezadovoljneži s Slovenijo, veliko natolcujejo o tej deželi ... kako bodo "nekega dne" šli tja ...

ampak še kr vsi tuki visijo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmisli o selitvi v Nemčijo, Avstrijo ali Švico ... tam je lepše, boljše, pa še s slovenstvom ne boš obremenjen... so se ti starši že opravičili, ker so te v tej državi na svet teleportirali? Jaz sem od moje mame to zahteval in imam tudi na pisno ... v vitrini. ampak sem zmer bolj zadovoljen.

me res zanima če si tudi v živo tako pameten in glasen........zadnjič ko sm te videl si se mi zdel tako "majhen" in tih.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kanada je zmer odprta. In moji prijatelji, stalni nezadovoljneži s Slovenijo, veliko natolcujejo o tej deželi ... kako bodo "nekega dne" šli tja ...

ampak še kr vsi tuki visijo ..

Veš sem že zanimal glede selitve drugam, ampak tudi taka selitev ni brezplačna in je kar precejšen finančni zalogaj, ki ga bom mogoče zmogel čez kakih 5-10 let. Do tedaj pa bom moral bivati med totalno nenacionalnimi NOJI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me res zanima če si tudi v živo tako pameten in glasen........zadnjič ko sm te videl si se mi zdel tako "majhen" in tih.... :lol1:

res je, v živo sem manj pameten ... se ne ukvarjam s pacienti ampak običajno zgolj z prijetno družbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš sem že zanimal glede selitve drugam, ampak tudi taka selitev ni brezplačna in je kar precejšen finančni zalogaj, ki ga bom mogoče zmogel čez kakih 5-10 let. Do tedaj pa bom moral bivati med totalno nenacionalnimi NOJI.

žal mi je zate, ampak olajšat ti tega bivanja ne moremo ... če si zagrenjen, si pač zagrenjen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, v živo sem manj pameten ... se ne ukvarjam s pacienti ampak običajno zgolj z prijetno družbo :)

in tukaj si tako korajžen da se ukvarjaš s pacienti..... ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš sem že zanimal glede selitve drugam, ampak tudi taka selitev ni brezplačna in je kar precejšen finančni zalogaj, ki ga bom mogoče zmogel čez kakih 5-10 let. Do tedaj pa bom moral bivati med totalno nenacionalnimi NOJI.

In seveda izkoristil vse ugodnosti,ki ti jih ta "nojevski" narod ponuja.....naprimer možnost do študija, brezplačno zdravstvo, otroške dodatke(ki jih bodo prejemali tvoji starši....pod pogojem,da boš pridno študiral) pa čeprav so samo za en tank bencina mesečno, morda kakšno poceni letovanje preko društva prijateljev maldine.......

Ahhhhhhhhh.....spet samo ugibam

Potrpi še teh nekaj let.......potem bo vse....res vse mnogo boljše,boš takoj postal visoko kultiviran in upoštevan član kateregakoli drugega naroda, mislim,da bo takrat tudi tehnologija v zdravstvu na tako visokem nivoju,da ti bodo z lahkoto iz tvojega telesa odstranili popolnoma vse gene,ki te bi morda spominjali na Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tukaj si tako korajžen da se ukvarjaš s pacienti..... ????

go figure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidite dragi moji........

Kup trditev in želja v tej temi je IZZIVANJE usode.....

Naprimer:

Žaliti Slovensko narodnost........najmanj kar se lahko zgodi je,da te nekdo po papici.....pa .......jaooooo

Selitev naprimer v Canado......izzivanje,da te poje kak grizli.......ali kakšna druga divja žival

Čakati še 5-10 let........izzivanje,da se ti v tej nojevski deželi noga med jutranjim jogingom zatakne za rit kakšnega Slovenskega noja,ki pravkar tišči svojo Slovensko glavo v Slovenski pesek.....in ti v lepem in spektakularnem....morda celo teatralnem lupingu poletiš po Slovenskem zračnem prostoru in ...boh ne daj......trdo pristaneš na Slovenskih tleh.......in upam,da z ne preveč razbito bučo.

Madona.....to zna bit nevarno.....

Bežim v Timbuktu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji, Avstiji in Švici je prometna kultura veliko višja od naše balkanske...

mislis? ali si samo slisal in ugibas ker so to strici rekli? :)

se eno vprasanje: v primeru da je tvoja teza pravilna, zakaj mislis je temu tako?

hint: "sigurno" nima to nobene veze z visino kazni ali decidirano nemilosrdnostjo pravnega sistema. a ne, kje pa. :grrr

"ko macke ni, misi plesejo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bom še jaz zašel .....

... zelo pogosto se mi zdi, da bi se moral vsak pri prijavi ma forum s polnim in pravim imenom, pa marsikdo ne bi pisal neumosti in "cvilil" vsevprek .....

.... :SS :SS :SS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislis? ali si samo slisal in ugibas ker so to strici rekli? :)

se eno vprasanje: v primeru da je tvoja teza pravilna, zakaj mislis je temu tako?

hint: "sigurno" nima to nobene veze z visino kazni ali decidirano nemilosrdnostjo pravnega sistema. a ne, kje pa. :grrr

"ko macke ni, misi plesejo."

Ne mislim ampak vem. Ker so tam ljudje veliko bolj civilizirani kot tu. Pa ni tu samo olika pa to, ampak tudi zmožnost sobivanja z drugimi in ne samo gledanja svoje riti.

Že kot primer razlika me angleži in slovenci: angleži se lepo postavijo v vrsto, ko vstopajo na avtobus, pri nas se vsi prerivajo. Pa to je samo tak banalen primer. Pač imajo veliko bolj razvito kulturo in miselnost. Tud v nemčiji v munchnu policaji ne gledajo prometa ampak kaj bo folk na tla odvrgel. Pri nas pa potrebujemo 4 policaje na križišče da se kaj premika v Ljubljani. Čisto take banalne zadeve, ki bi se jih dalo priučiti že od mladega. Sam na žalost ugotavljam da smo mogoče še preveliki balkanci da bi kaj dojeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim ampak vem. Ker so tam ljudje veliko bolj civilizirani kot tu.

Sam na žalost ugotavljam da smo mogoče še preveliki balkanci da bi kaj dojeli...

Ok, z besedo na plano: oriši nam ta sanjski svet. Povej nam, kje se motimo. Zakaj nič ne dojamemo? Verjetno si res osamljen primer inteligence v tem 2-milijonskem prostoru, imenovanem Zlovenija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, z besedo na plano: oriši nam ta sanjski svet. Povej nam, kje se motimo. Zakaj nič ne dojamemo? Verjetno si res osamljen primer inteligence v tem 2-milijonskem prostoru, imenovanem Zlovenija...

Mogoče že samo za razliko gledajo drug na drugega in ne samo nase? Sej to je že nekdo napisu. Če čakam jaz v koloni tudi ti ne smeš mimo. To je miselnost slovencev. In dokler tega ne bomo priučili že mladim se ne nič spremenilo. Kar se janezek nauči to janezek zna. Mogoče se pa učimo vse to od staršev? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa teorija...vedno smo imeli gospodarje-potlačeci...Zdej, me pa ne bo nihče več jebal...jest obvladam, jest sem sposoben...jest MAM avto in to boljšega kot ti...če ga slučajno nimam ...pol ti bom pokazal, da je človeški Rossi, pardon faktor, doma v meni ...jest sem car, men ne more nč bit...imam air bag, servo, pa 98 oktanov točim...in če ne bi odraščal v tej NOJEVSKI državi, bi bi gotovo odkrit kot talent s katerim se niti Sena ne bi mogel kosat.....pa sej jest mam vse-(ker drugega kot avta nimam)POGLEJTE ME in se mi priklonite.

Je pa članek v ONI na to temo....psihiater Mrevlje Gorazd (upam da nisem priimka zgrešila) o blazni samodestruktivnosti slovenskih voznikov...čeprav se glede žensk glih ne strinjam čist z njim.... pa še nekaj strani naprej.. na sploh o apatičnosti in histeriji današnje slovenske družbe.

Sam pofelj vas/nas je.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji, Avstiji in Švici je prometna kultura veliko višja od naše balkanske...

mislis? ali si samo slisal in ugibas ker so to strici rekli? :)

Jaz pa ne mislim, da je v Nemčiji in/ali Avstriji prometna kultura kaj bistveno višja kot pri nas (za Švico ne vem, tam še nisem bil). Sem doživel v obeh državah čisto enake oz. podobne situacije in tumarije kot pri nas.

se eno vprasanje: v primeru da je tvoja teza pravilna, zakaj mislis je temu tako?

hint: "sigurno" nima to nobene veze z visino kazni ali decidirano nemilosrdnostjo pravnega sistema. a ne, kje pa. :grrr

S kaznimi v Nemčiji sicer nimam izkušenj, v Avstriji pa so (vsaj za prekoračitve hitrosti) nižje kot so bile naše 'stare' kazni. Da se o naših sedanjih (ne kaj preveč UČINKOVITIH) kaznih sploh ne pogovarjamo...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!