Skoči na vsebino

ukradli so črno MTS 1000 DS


SiR

Priporočene objave

aja, motor zgleda prbližno tako (fotka je ducatijeva)

post-467-1115297599_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem :cry: , ob vseh ključavnicah :cry: , bomo pozorni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru upimo na najbolš :( in da bi se mu roke posušile tistmu k ti je spizdu motor :devil:

da mu kaco ne bi več vstal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pozorni tudi na goriškem. Če vidim parkiranga se usedem gor in zvežem s ketno pa pokličem symkota. Če ga pa vidim v vozečem stanju se mu vržem pod gume (v pohodnem stanju) če bom pa u piksni vemo kaj sledi :devil:

sam res dej kšno sliko prou vašega mopeda ne od ducatija slik limat k vemo kako zgleda MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat domnevamo, da je bil ta motocikel, ki ne spada med najlepše na planetu, ukraden za potrebe servisiranja drugih motociklov... Če boste motocikel vseeno videli kje na terenu, bodite previdni - čeprav je bilo črnih multistrad 1000 pri nas malo, se zna zgoditi, da pomotoma/zamenjate za ukraden motor katero od treh drugih črnih obstoječih ali tanovo 620 kubično multistradico (ki se menda še niso dobavile)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ravno v torek je hočko pri FS razlagal njegovo filozofijo...

definitvno bom pozoren, čeprav me ni veliko v Ljubljani ampak vseeno nikoli ne veš

Sem pa tudi jaz mnenja, da je bil motor nekomu že dalj časa "všeč" pa si ga je "privoščil" :angry: A je to kdo ki pozna Hočkota,Syma, a je kdo iz Prul in ga je v zadnjem času "opazoval in se slinil na njem" a pa kateri lastnik ki je svojo malo poškodoval pa potrebuje kak rezervni del, če pa mu bo kaj ostalo bo pa že prodal. Če bo šla za dele bo bo je.., če pa se bo kater po LJ fural pa ni hudič da ga ne bi dobil (nekaj smo jih že), pa ni bil tako "eksotičen motor". Spomimo se samo Romanove Africe.

Glede na vse ključavnice so ga po vsej verjetnosti naložili. O:-)

softy: upam, da ne misliš resno s svojimi izjavami v tej temi :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko ste ze napisali. Tudi meni je zal, se posebej za Sym-a, ki se ga zadnje case res drzi smola.

S podobnimi slucaji imam le eno iskusnjo izpred petih let, ko so mojemu sodelavcu fuznarji(tam so jo nasli) ukradli Suzo. Ukradli so jo iz zaklenjene "pralnice" iz bloka v Skofji Loki.

Motor so nasli po priblizno treh mesecih, kljub naporom(oglasi za rabljene dele) Bil je na tleh po obeh straneh, zadnji zobnik ospicen, sklopka drseca, guma na platnu.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ga dobite... Motor seveda... O:-)

Bom malce povprašal v ''fužinskih'' krogih... ;)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno, črno Multistrado, sem nekajkrat opazil v Novi Gorici, vendar v roku mesca nazaj, da nebo zamenjave, čeprav jih je zlo malo.

Sožalje obema :cry: :huh:

Bomo pozorni tudi na tem koncu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo končno tiste CIA metode opazovanja iz teme ''Ali si bil ti?'' nekje prav prišle... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo končno tiste CIA metode opazovanja iz teme ''Ali si bil ti?'' nekje prav prišle...  :)

ah, dvomim ... anybody proves me wrong... gets a baked odojek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko dolenjci imamo oči na pecljih.

Kot ti je že nekdo napisal:

- obvesti serviserje

- nalepi letake

- spremljaj salomonov oglasnik (tudi pod dele)

Upam da boš imel ljubico čimprej nazaj. Upanje ostaja, spomni se Romanove Africe, ni hudič da ne kdo videl takega eksota če se bo le pojavil na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeboga pa še to, ... no ja oči na peclje pa ...

ZtH!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pravo sranje. Sočustvujem z obema. Kaj bi lahko napisal registrsko tablico. Nisem opazil, da bi jo kje omenili. Po vsej verjetnosti je ni več gor, vendar nikoli ne veš.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel občutek, da sem nekje videl tudi zadnji del tega motorja, zato sem začel brskat in dobil tole sliko v topiku En Duče več. Vidna tudi tablica. Upam, da nisem zgrešil. Sym, je to pravi motor?

post-106-1115313850_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel občutek, da sem nekje videl tudi zadnji del tega motorja, zato sem začel brskat in dobil tole sliko v topiku En Duče več. Vidna tudi tablica. Upam, da nisem zgrešil. Sym, je to pravi motor?

da, to je ta ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se s fitnessa v Tivoliju peljal skozi Šiško na obvoznico, imel oči na pecljih, nič opazil <_<

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Sožalje obema in upam, da se bo stroj našel

Tudi mi prekmurci bomo bomo pozorni na omenjeni stroj še posebej na bližjem srečanju

motoristov v soboto. Čeprav dvomin, da bi stroj romal v naše kraje :?

Osebno bom pa tudi pozoren na LJ področju :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom imel oči na pecljih, čeprav je malo verjetno, da bi se motor pojavil na cerkniškem, pa vseeno. Nikoli se ne ve. Upam, da dobiš čimprej nazaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!