Skoči na vsebino

ukradli so črno MTS 1000 DS


SiR

Priporočene objave

telefon Hotschkotu (041 65 65 06).

- Sym & ostali ... moja telefonska je 041-565606 ... upam, da ni kdo klical zastonj

- če opazite motor bodite pozorni ali ima sistem za mazanje verige Scotoiler na levi strani nad pogonsko verigo in nosilce za top-case in stranske kovčke. V SLO so gotovo vsaj tri črne Multistrade ampak vse to ima samo moja.

- dobro opazni sta tudi bela SLO in rdeča društvo maksi nalepka ob strani na zadku motorja

vsake informacije bom zelo vesel, je pa res, da brez original ključa motorja načeloma ni mogoče prižgat, ker ima blokado v elektroniki vezano na točno določen ključ, čeprav morda za "taprave maherje" niti to verjetno ni problem :hmm: :fredy: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo našel tale stroj (pomožnosti ne poškodovan).

Bom pozoren na vsakem koraku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Multistrado smo najdl, temo pa zaklepam :P

Dalje v Kr Neki ... :D

PS:

povzetek by Hočko:

kratek povzetek.

Najprej sem predvideval, da je bil motor odpeljan za rezervne dele v Italijo in niti nisem računal na najdbo, ker se mi zdi, da se na tako redek motor spravi professionalc ali pa popoln amater in nevednež. V Sloveniji nimajo kaj počet z njim, ker so samo trije takšni.

Motor je kot kaže ukradel nek pocar, ki ne ve, da brez originalnega ključa in razsuto ključavnico ne more vžgat mašine. Najden je bil cca. 100m od mesta kraje, kjer je lopov očitno obupal. Starejši gospod, ki stanuje čez cesto pravi, da je motor opazil že včeraj ob 3h zjutraj. Torej 5 ali manj ur po kraji.

Danes je motor na istem mestu, kjer je stal že vsaj 36 ur, opazil član Motosvet Foruma Desmo (tnx man :) ), ki mi je to seveda takoj javil, jaz pa sem poklical policijo. Kriminalist je prišel poslikat motor odvzeti vzorce materialnih dokazov (prstni odtisi, DNK ...).

Motor je v točno takšnem stanju kot je bil pred krajo. Uničena je le ključavnica za vžig motorja in na silo obrnjena ključavnica za top-case, ki pa sem jo že popravil.

Nov set ključavnic in ključev je 320 EUR, kar je tudi edini strošek cele dogodivščine.

hough ...

dodatek by SymRu:

Če bi se skril v grmovlje, bi mrbit ... mrbit ... srečal marsovce ... in bi jih lohk po pizdi nasekal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!