Skoči na vsebino

Obračanje motorja


mrki

Priporočene objave

Na levi strani v počepu Sym, .... jap nagneš, ... kontroliraš z levo roko na ročki za sopotnikom (v mojem primeru), zobnik je na levi strani motorja skupaj s ketno (da ne bo nesporazuma), ... doza ketten spraya na tleh in z desno obrneš kolo, ... potem vzameš spray iz tal posprejaš, ... odložiš spray, ... zavrtiš, .... posprejaš, .... ponavljaš dokler ni ketna naokoli, ... in potem nežno previdno spustiš motor na tla. :whistle:

Zoolo :blink:

P.S.: Moja medvedka ima tudi kakšno kilo nad četrt tone. Aha! Še kakšno vprašanje?

ampak ti to delaš na motorju, ki ima centralno stojalo, right?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu???

če bi imel centralno stojalo bi moral biti pa velik mazohist da bi na ta način mazal ketno :D (samo predvidevam da nima centralnega stojala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu???

če bi imel centralno stojalo bi moral biti pa velik mazohist da bi na ta način mazal ketno :D (samo predvidevam da nima centralnega stojala)

@ Sym: Pa sej veš da sem fukjen, ampak .... p'rjatu moj, tok pa spet nisem, .... nope Sym CB NIMA centralnega stojala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

call me stupid, but ... ne štekam pol, kako to gre ... čepiš zravn motorja na njegovi levi strani (v smer vožnje ;)), ga z eno roko balansiraš na stranskem stojalu in prednji gumi, z drugi pa mal vrtiš gumo, mal pa špricaš ketno? in če prav štekam, si rekel ,da ga z levo držiš na ročki za sopotnika? geee, I knew you were crazy, man :P žiunorc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj si dojel, ... viš sej ni pene!

In ThanX na komplimentu!

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne. zoolo je cisto lepo previden in trezen clovek.

v primeru, da medvedka prevaga tisto staticno ravnotezje in se zvrne bo zoolo lepo oblazil njeno bliznje srecanje s trdo podlago.

right, man? :OK:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne. zoolo je cisto lepo previden in trezen clovek.

v primeru, da medvedka prevaga tisto staticno ravnotezje in se zvrne bo zoolo lepo oblazil njeno bliznje srecanje s trdo podlago.

right, man?  :OK:

:naughty:

No Guts, no Glory! :yea2:

True Ledeni, so true, ... pizda to bi pa bolel, ...no ja NI ŠE, .... :whistle: :xx:

ZtH! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!