Skoči na vsebino

jawa 350ccm chopper


uzzy

Priporočene objave

Najprej se opravicujem za mali ogla na nepravem mestu, prvic sem bil na tej strani in prehitro vpisal, sorci !

Je kdo že videl jawo 350 ccm chooper oz preizkusil, kako se to cudo sploh obnaša oz. kje bi jo v okolici Lj. lahko videl, namrec v soboto naj bi jo šel pogledat v slovenj gradec pa bi rad kej vec vedel.

Hvala

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najprej se opravicujem za mali ogla na nepravem mestu, prvic sem bil na tej strani in prehitro vpisal, sorci !

Je kdo ?e videl jawo 350 ccm chooper oz preizkusil, kako se to cudo sploh obnasa oz. kje bi jo v okolici Lj. lahko videl, namrec v soboto naj bi jo sel pogledat v slovenj gradec pa bi rad kej vec vedel.

Hvala

lp

uzzy

V principu sem videl ze dve.. ampak to je pa tudi vse kar ti vem povedati... Nisem je ne vozil niti ne predolgo gledal...

Tudi ce bi ze kako vozil se je treba zavedat, da vsaka predelava spremeni vozne lastnosti v katerokoli smer... Tako ali tako nista dva predelana motorja enaka...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Jaz imam samo zamenjano balanco (znizano) na svojem sportniku, pa je cisto drugacna voznja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pred dvema letoma v Moškanjcih videl zelo lepo predelano Jawo 350. Meni osebno je bil to najzanimivejši chooper na zboru.

Ce pa misliš na standardno Jawo chooper, pa vedi da je grda. Veliko lepša je normalna naked bike jawa - 350TS. Sam sem jo imel in moram reci, da mi je kar prirasla k srcu. Sicer je proti koncu vse šlo v kura*, ker je nisem vzdrževal pa tudi v ovinkih ni bila glih Ducati, je pa imela za moja ušesa zelo lepo štimo, še posebej kadar mi je dušilc iz auspuha ven udnesel.

Ce je to tista Jawa, ki jo imam v mislih, jo le kupi. Ceprav ne vem zakaj bi jo lastnik sploh prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje,coper (slovensko) ali pravino chopper (anglesko)! Z ENIM O IN DVA PP!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mislil sem na original(res je 2xp,1xo, a kaj ko so moji prsti hitrejši od pameti) chopper jawo, ampak, sem na straneh uvoznika ugotovil, da je res za en k...., itak grem pa danes v šmarje pogledat enga VN800 in jutri v portorož, na dirke, kjer upam da se bo našlo tudi kaj takih, ki bodo prodajali svoje konjicke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Mal je pa treba bit :grrr

A tole čudo obstaja še celo letnik 2001 :huh: :photo:

Za tale denar bi bilo zadevo fajn kupit mal za gušt, pa za dušo. Pa sploh ne zgleda tolk slabo za Jawo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zadevo kr kupu, tko d bomo vidl kar bo bo. Za 150k sit se skuterja ne dobis kej posebnga..Ce ne druzga jo bom mal prerihtal al pa kj..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si jo že kupil...dej še kako sliko, detail, filmček(zvok) prilepi, me zanima kako se obnese zadeva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zvok je tak bolj... ceski :afro1: Drugac pa itak :OK: No, zgleda bolj tko kot, da sta se z KLR-om pocla :D Bi blo pa zanimivo nardit Chooperja iz nje! Highneck, fat ass, pa tavisoko hippy balanco gor :OK: :OK: :OK:

Qrc,dvocilindras je pa le :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je dvocilindraš je že OK. To da je pa dvotaktar pa ne najbolj :(

Popravljeno . Popravil Sas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem videl na moto zboru v Dupleku original tovarniški Jawa čoper 350.Mislim da je edini v Sloveniji.Ker pa me ni zanimal si ga nisem podrobno ogledal.Stara je bila 4 leta imela je klasičen dvovaljni dvotaktni agregat z njenim standardnim menjalnikom(kurbl in menjalnik ena ročka).Drugače pa splošen videz ni dajal nekega vtisa o nevem kakšnih voznih lastnostih.Ampak da ne boste mislili da je to bil nevem kak čoper z springer vilicami.Sprednji naklon vilic in dolžina je bila približno takšna kot pri Virago 750.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Dokler dela, jo samo na miru pust.

Dobronameren nasvet! Sem se tolk prejajcal s to jawo, da mi lahko verjameš na besedo.

Edina stvar, ki bi jo priporočal je elektronski vžig. Kolikor jaz vem imajo novejši celo spremenjiv predvžig glede na obrate.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem videl na moto zboru v Dupleku original tovarniški Jawa čoper 350.Mislim da je edini v Sloveniji.Ker pa me ni zanimal si ga nisem podrobno ogledal.Stara je bila 4 leta imela je klasičen dvovaljni dvotaktni agregat z njenim standardnim menjalnikom(kurbl in menjalnik ena ročka).Drugače pa splošen videz ni dajal nekega vtisa  o nevem kakšnih voznih lastnostih.Ampak da ne boste mislili da je to bil  nevem kak čoper z springer vilicami.Sprednji naklon vilic in dolžina je bila približno takšna kot pri Virago 750.

LP

Če je bla stara 4 leta, pol zagotovo ni edina...

Ker sem bila jaz ponosna lastnica Jawa Chopper 1996 letnika. :D

Jooooj, ne vem kje mam slike... ni ne vem kaj, samo se vedno raznežim, ko je govora o moji Jawici :wub: .

Da ne govorimo da sem bla na zborih glavna atrakcija celotne over 50 populacije... in deležna miljon nasvetov :D. Aja, to vem, da tale Chopper nima več platin (a sem si prav zapomnila? :D), ki so bile pri starih javah ful problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!