Skoči na vsebino

Euroring


duhec

Priporočene objave

Če sem prav prebral, potem stane cel dan pičlih 12.000 SIT... :kva2:

Od 9-18.... :yea2:

Kdaj gremo?! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa politiki upijejo, kok smo pred nekaterimi(tud madžari, pa čehi) narodi pa haj faking sosajeti pa nevemkva še vse!!! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matkurbla, jst bom zrihtu ta drkališe nekje v osrčju slovenije, zraven bo še ena dobra oštarija s pogledom na progo.

( sam na loterijh de zadanem )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matkurbla, jst bom zrihtu ta drkališe nekje v osrčju slovenije, zraven bo še ena dobra oštarija s pogledom na progo.

( sam na loterijh de zadanem )

...uhh kdaj sem jaz že to rekel,lahko pa skupej postaviva pa bo bol orenk vse skup....sam še dobitno kombinacijo številk čakam....kupim eno zemljo bl prot primorski nekje,je bol podnebje,podkupim lokalne in državne politike,"zelene"....in gradnja se začne :D .........

....in potem se zbudim iz sanj :doze: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona,mađžari kar tri "piste" mi pa niti ene. :devil:

Bo treba res enega "jankoviča"pocukat za rokav pa nekaj sfehtat! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti uha prokleta slovenija :angry: :fight2: :baa: :rtfm: :stupid: :SS

A veste kdaj je bil že načrt pripravljen za nardit veliko dirkališče tudi za F1 na krasu? Že enih 10let nazaj. Pa pizde ne nardit nč ker sta gor dva brinja in trije "kraški" hrasti pa 37849561938745km naokrog niti ene žive duše... in bi blo preveč hrupno za prebivalce :slap: ma to je res lahko u posmeh, d cela slovenija nima 500mio keša za nardit nekej tazga. Glavno d se naši bebci vozjo v ladjah z dolžino 6m in medosno 4.5m d se ne čuti lukn po cesti k zapelje z valarjem od 19" in širine 285 :nono:

Se opravičujem, sam js sm že obupu nad našo drago slovenijo. Bog mi daj dnar, pa se preselim u Švico :whistle: O:-)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog mi daj dnar, pa se preselim u Švico :whistle:  O:-)

:topic: Sej ja ne znaš nemščine :P

Mislim, da so Madžarska revnejša država kot Slovenija pa ima 3 dirkališča. Slovenci samo načrtujejo, da bi pa kdaj kaj uresničli, pa jim ne pade na misel. Raje si tam višje razdelijo dinar med seboj, kot pa da posvetijo gradnji dirkališč.

P.S. grema skup v Švico :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a u Švici imajo dirkališča :? :hmm: :hmm: ....ne vem sprašujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a u Švici imajo dirkališča :?  :hmm:  :hmm: ....ne vem sprašujem :)

Ne javna :naughty: majo pa majše "neuradne" zteze, kjer je vstop zastojn in se furaš po mili volji. So kao nekdanja zapuščena mini dirkališča. Na tistem k sm js vidu (to je blo 5 let nazaj) je biu asvalt ku grobnik, širina 5-7m dolžina kroga tko na pamet 800-1000m. Okrog in okrog 1m visoka trava (mehka izletna cona :lol1: ) zato v švico.

Ala puntarska klapa, js mam eno parcelo k mamo nasajeno sadje. Noben od familje ne bo meu nč proti če nrdimo eno udarniško in rata s tega dirkališče :OK: Res d ni ozemlje kukr na Grobniku al pa Hungaroringu O:-) je pa tko enih 200x300m Neki bi že ratalo vn, če ne druzga pa cross proga :lol1: :lol1:

Ma ta slovenija je res u p*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tistala nova proga na Madžarskem je pa res luštna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!