Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Uh škoda, da prej nisem prebral, da bo nekdo gor.

Drugače pa blo do jaja dobr. Prvo od Lawamuda pa do Eibiswalda na izi, da prevermo če so policaji gor. Natanku benz pol pa gasa nazaj do Lawamunda pa pol še nazaj do Eibiswalda pa pol še nazaj do Lawamunda. Matr tko bi se lahk cel dan furu :).

V glavnem, če bi policaji dans gor stal bi dubu kazni za kr nekaj let resta :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem jo napadel. Vožnja super z izjemo tovornjaka z lesom, ko mu je na ovinku odletela lata na cesto, par metrov pred mano, komaj da je še blo kaj placa za izognit se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragi jodlarski so mi tam na jezu v gostilni za kokakolo in pir računali 5.60 ojra! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragi jodlarski so mi tam na jezu v gostilni za kokakolo in pir računali 5.60 ojra! :headbang:

ti si vsaj pijačo dobo! :winkiss: js sn pa modrim pusto kolker sn mev v denarnici! 30 eur za na oko izmerjeno za prehitro vožnjo na vrhu mimo kafiča!

če se bo ponavlalo vsakih 5 sezon pol ok!

smatram to za neke vrste "cestnino" za ovinke! :naughty:

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si vsaj pijačo dobo! :winkiss: js sn pa modrim pusto kolker sn mev v denarnici! 30 eur za na oko izmerjeno za prehitro vožnjo na vrhu mimo kafiča!

če se bo ponavlalo vsakih 5 sezon pol ok!

smatram to za neke vrste "cestnino" za ovinke! :naughty:

lp6

Men je gor žandar reku, da 30 eur sploh ni nobena kazen, ampak turistična taksa. Glede na naše kazni se bi z njim kar strinjal :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA-PADLA GOLICA!

NIMAM BESED!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA SE

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA TKO NAPREJ...

RAJ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA-PADLA GOLICA!

NIMAM BESED!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA SE

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

PA TKO NAPREJ...

RAJ!!!!!

Škoda,da nisem vedo,da boš gor! Bi raskirav kak ojro in te povabo na pijačko! Sem skoraj "sosed". Bi lahk kako o dingl-dongl rekla!!! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,da nisem vedo,da boš gor! Bi raskirav kak ojro in te povabo na pijačko! Sem skoraj "sosed". Bi lahk kako o dingl-dongl rekla!!! :P :D

a je o dingl dongl treba kj diskotirat :evilgrin: ?

ja loh bi kšno teorijo skp udarla- več glav-več ve :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je o dingl dongl treba kj diskotirat :evilgrin: ?

ja loh bi kšno teorijo skp udarla- več glav-več ve :whistle:

Ali ima GOLica pa ding-dongl kaj skupnega? Oprostite moji nevednosti? Pa lp :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda,da nisem vedo,da boš gor! Bi raskirav kak ojro in te povabo na pijačko! Sem skoraj "sosed". Bi lahk kako o dingl-dongl rekla!!! :P :D

Kakšno vremensko napoved pa imate za ta wikend! Domačini verjetno najbolj seznanjeni? LP iz Kranja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vremensko napoved pa imate za ta wikend! Domačini verjetno najbolj seznanjeni? LP iz Kranja :worship:

Vreme bo!! Če bo dež, ne bo plavih (ali sivih, mogoče zelenih... a spreminjajo barvo? :krneki: ), tako ,da boš moral po pameti zaradi mokre ceste, če bo pa sonček, jih bo pa precej, tako da boš moral po pameti, če boš hotel prit z bikom domov!!!

GAAAAAAAAAAAAAAAAAS! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima GOLica pa ding-dongl kaj skupnega? Oprostite moji nevednosti? Pa lp :unsure:

Z Mucko sva se v eni drugi temi nekaj v zvezi s tem pogovarjala. :yes: Za digldongl pa sploh ni pomembna lokacija! Sam,da je! :P

Vreme bo!

Drgač pa tak,kot je Marjanček napisal! Po pameti,da te ne policaji oglobiljo al pa cesta zjebe!

Pa srečno!!! :D

PS: jaz jo naskakujem (Golico) s Quadom al pa s pičikletom! :blush:

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Mucko sva se v eni drugi temi nekaj v zvezi s tem pogovarjala. :yes: Za digldongl pa sploh ni pomembna lokacija! Sam,da je! :P

Vreme bo!

Drgač pa tak,kot je Marjanček napisal! Po pameti,da te ne policaji oglobiljo al pa cesta zjebe!

Pa srečno!!! :D

PS: jaz jo naskakujem (Golico) s Quadom al pa s pičikletom! :blush:

jap-u drugi temi :blush:

po mojm jo bo jest spet naskakwala ta vikend- če nam ridala po dolomith, pol zih pade

pa ene dvejset zdravh marij za lepo vreme... :yea2:

sam si bo treba en plonkceglc prej zrihtat... :blush: , hi,hi

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap-u drugi temi :blush:

po mojm jo bo jest spet naskakwala ta vikend- če nam ridala po dolomith, pol zih pade

pa ene dvejset zdravh marij za lepo vreme... :yea2:

sam si bo treba en plonkceglc prej zrihtat... :blush: , hi,hi

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih nazaj!!!en slovenc, pa ene par avstrijcev gor, drugače pa prazno, zgleda da ni več tolk kamionov.

P.S.: Na štajersko stran so nekaj flikali asfalt, pa zgleda kot da so bili slovenski cestarji zraven, ker je narejeno tako , da ti slabo rata!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!