Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Jaz tut glih nazaj, sicer malo pozno, ampak bolje pozno kot nikoli :rolleyes:

Pri kafiču sami avstrijci, tako da sem svojga kr vstran postavil :D

post-485-1186599961_thumb.jpg

post-485-1186600058_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem malo v soboto gor pogledat, če bo vreme zdržalo! Je nisem, že celo večnost obiskal.....cca 14 dni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne furajo zadaj plišatih medvedkov :whistle:

Mogoče pa je ravno to krinka :naughty:

Sem pa na poti navzdol proti Eibiswaldu nevede prehitel kolono, v kateri je bil tudi policijski kombi in sem naslednji km samo gledal v ogledalo kdaj se bo kaj plavega prikazalo za mano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res ja! na štajersko stran je katastrofa cesta, čeprav še vseeno boljša kot so naše koroške ceste, je pa slaba ja!

Drugače pa ta fura res ubija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa res ja! na štajersko stran je katastrofa cesta, čeprav še vseeno boljša kot so naše koroške ceste, je pa slaba ja!

Drugače pa ta fura res ubija :naughty:

Še posebej če letiš v betonski zid. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Na štajersko stran so nekaj flikali asfalt, pa zgleda kot da so bili slovenski cestarji zraven, ker je narejeno tako , da ti slabo rata!!! :SS

Slovenskih cestarjev NI! Daj pomisli malo...... :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljal par ovinkov proti vrhu, vendar raje obrnil iz varnostnih razlogov (delno mokro vozišče) :o . Pa drugič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljal par ovinkov proti vrhu, vendar raje obrnil iz varnostnih razlogov (delno mokro vozišče) :o . Pa drugič...

Bolj zgodaj je treba, je bila še suha.....Evo tretje ponovitve letos! Ne bo zadnja... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni težko najti! Jaz ti priporočam da greš Maribor-Dravograd-mejni prehod Vič-Lavamund! Takoj na začetku Lavamunda bos prišel do table Graz, Eibiswald, kjer zaviješ desno! od tu naprej pa nimaš več kaj zgrešit! Cca 12 km užitka :naughty: ! Potem pa samo gledaš za Prelaz Radelj kjer boš spet nazaj na slovenski strani :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni težko najti! Jaz ti priporočam da greš Maribor-Dravograd-mejni prehod Vič-Lavamund! Takoj na začetku Lavamunda bos prišel do table Graz, Eibiswald, kjer zaviješ desno! od tu naprej pa nimaš več kaj zgrešit! Cca 12 km užitka :naughty: ! Potem pa samo gledaš za Prelaz Radelj kjer boš spet nazaj na slovenski strani :whistle:

sem pogledal na zemlevidu ja....zgleda super.....drug tedn treba samo se cilj uresnicit....drugac pa iz kere strani je bolse it?prvic bom so skozi da vidim kak so ovinki pa ce niso kje kaki policaji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!