Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Saj pravim. Ti priporočam to smer ki sem ti jo napisal! Cesta je tule gor krasna! Na štajersko stran je nekoliko slabša(so neki flikali)! Glede policajev je pa tak, da kdaj pa kdaj verjetno stojijo kje, čeprav jaz jih še nisem srečal. tako da ti o tem ne morem kaj vec povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar nazaj!!!

Kdo ve mogoče kaj se je zgodilo na vrhu?? Okrog 12.45 so stali gor gasilci in posipavali cesto??

Motoristek si celi???

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar nazaj!!!

Kdo ve mogoče kaj se je zgodilo na vrhu?? Okrog 12.45 so stali gor gasilci in posipavali cesto??

Motoristek si celi???

Se nismo vidli,drgač sem pa bil gor okoli 11h.ko se je zgodila nesreča.Honda cbr 1100xx je priletela v ograjo.Upam,da bo Brane brez poškodb zapustil bolnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kater rokav,drugač se pa vidmo pred 12h.

ne vem, če sem te videl... :rolleyes:

mogoče ti pa pridem pomagat! ker si že v letih.... :naughty:

lp6

Premalo sva orala... :yea1: sem pol off the roud vsekal na Uršlo goro... :lol1:

Pravkar nazaj!!!

Kdo ve mogoče kaj se je zgodilo na vrhu?? Okrog 12.45 so stali gor gasilci in posipavali cesto??

Motoristek si celi???

Sem sem... :worship:

ponesrečenemu iz Radenc je menda ime Marko, tako sem pač slišal, ko ga je kolega poklical...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, če sem te videl... :rolleyes:

Premalo sva orala... :yea1: sem pol off the roud vsekal na Uršlo goro... :lol1:

Sem sem... :worship:

ponesrečenemu iz Radenc je menda ime Marko, tako sem pač slišal, ko ga je kolega poklical...

Upam, da ni hujšega z njim. Okoli 12 so še vedno čistili cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi danes gor okol 12.30.

So glih gasilci pucal cesto od karambola.Bil pa je eden iz hondo cbf 600 črne barve.

Možakarju ni nič hujšga,kot mi je njegov kolega povedu reku pa je tut da gre dons domo iz bolnice.

In kako se je nardila nesreča možakar se je peljal nauzdol in ker je v ovinku bil prevec nagnjen(da je fostrastor ribu)se je ustrašu motor malenkost poravnal in direktno treščil v zasčitno ograjo.

post-9197-1187202640_thumb.jpg

post-9197-1187202662_thumb.jpg

post-9197-1187202682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda....upam da ni kaj hujsega in da bo cimprej nazaj na motorju....

drugac pa ce lahko izkoristim malo priliko....ce kdo osebno pozna in ce bi ga hoto vprasat kako bo z motorjem....namrec zanima me izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda....upam da ni kaj hujsega in da bo cimprej nazaj na motorju....

drugac pa ce lahko izkoristim malo priliko....ce kdo osebno pozna in ce bi ga hoto vprasat kako bo z motorjem....namrec zanima me izpuh?

Lešinar :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi danes gor okol 12.30.

So glih gasilci pucal cesto od karambola.Bil pa je eden iz hondo cbf 600 črne barve.

Možakarju ni nič hujšga,kot mi je njegov kolega povedu reku pa je tut da gre dons domo iz bolnice.

In kako se je nardila nesreča možakar se je peljal nauzdol in ker je v ovinku bil prevec nagnjen(da je fostrastor ribu)se je ustrašu motor malenkost poravnal in direktno treščil v zasčitno ograjo.

fantu zgleda ne bo hudega! good luck!

mel je srečo, al pa tut ne, da je s spredjo gumo prleto direkt v steber od ograje, felgna total skrivljena, vilice pa odtrgane! se mi je pa čudno zdelo, da se iz radencev prpele na golico polagat brez prave opreme, beri s supergami in v kavbojkah!

po moje so tri variante za nesrečo: 1. zgoraj omenjena, 2. med izpeljevanjem ovinka je pogledal za trenutek občinstvo za ograjo ovinka, nakar mu je zmanjkalo prostora in časa za založit v ovinek, 3 bo povedal sam!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lešinar :headbang:

ne vem kaj bi naj to pomenlo?....namrec zanimalo me je ce bo popravlal al po delih prodajal....ko bo se pac vrnil iz bolnice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantu zgleda ne bo hudega! good luck!

mel je srečo, al pa tut ne, da je s spredjo gumo prleto direkt v steber od ograje, felgna total skrivljena, vilice pa odtrgane! se mi je pa čudno zdelo, da se iz radencev prpele na golico polagat brez prave opreme, beri s supergami in v kavbojkah!

po moje so tri variante za nesrečo: 1. zgoraj omenjena, 2. med izpeljevanjem ovinka je pogledal za trenutek občinstvo za ograjo ovinka, nakar mu je zmanjkalo prostora in časa za založit v ovinek, 3 bo povedal sam!

lp 6

Imel je salonarje :fredy: če s tačko drajsaš po tleh se ne vstrašiš tako, da motor spustiš še nižje ampak malo dvigneš in polagaš naprej.... :yea1: siks, mislim, da si zadel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če s tačko drajsaš po tleh se ne vstrašiš tako, da motor spustiš še nižje ampak malo dvigneš in polagaš naprej

včasih če ga mal dvigneš ne znese potem na koncu ovinka :unsure:

mater letos nisem bil gor in tudi ne bom....bomo šli drugo leto mal pogledat kakšno je stanje

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in si v ograji... :whistle:

zdaj, ko imaš nov motor :naughty: ga boš pa šparal... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj bi naj to pomenlo?....namrec zanimalo me je ce bo popravlal al po delih prodajal....ko bo se pac vrnil iz bolnice....

Malo okrog vprašaj, kaj to pomeni..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo ravnokar iz Golice. Super cesta, posebno tahitri del. Gor je blo polno motoristov, nisem pa sre;al nobenega slovenca. Tudi policije ni bilo nikjer na spregled.

Pa drugi; ;e gre kdo iy Ljubljane lahko kle gor sporo;i pa gremo skupaj gor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravnokar iz Golice. Super cesta, posebno tahitri del. Gor je blo polno motoristov, nisem pa sre;al nobenega slovenca. Tudi policije ni bilo nikjer na spregled.

Pa drugi; ;e gre kdo iy Ljubljane lahko kle gor sporo;i pa gremo skupaj gor .)

HI,HI ZMENJENO! JE PA RES ZANIMOV, DA KADARKOLI SE ČLOUK TJA ODPRAVI, PA NASKAKUJE GOLIČKO OD VSEH MOŽNIH KRAJEV- OD USPRED, PA OD VZAD, VEDNO JE TAM SREČAT SAM TUJCE.... :unsure: :doze: :BUA:

UPAM DA NE ZARADI TEGA, KER BI BLO NAŠE TOK SRAM NAŠIH VOŽENJ, ALPA STRAH, DA BI SE SKRIL, HIHI :blush:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!