Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

:P

HI,HI ZMENJENO! JE PA RES ZANIMOV, DA KADARKOLI SE ČLOUK TJA ODPRAVI, PA NASKAKUJE GOLIČKO OD VSEH MOŽNIH KRAJEV- OD USPRED, PA OD VZAD, VEDNO JE TAM SREČAT SAM TUJCE.... :unsure: :doze: :BUA:

UPAM DA NE ZARADI TEGA, KER BI BLO NAŠE TOK SRAM NAŠIH VOŽENJ, ALPA STRAH, DA BI SE SKRIL, HIHI :blush:

Ej dej isklop tipko caps lock ker če nisi prebral-a pravila foruma se smatra tvoje početje kot kričanjeeeeeeee. :P

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

Ej dej isklop tipko caps lock ker če nisi prebral-a pravila foruma se smatra tvoje početje kot kričanjeeeeeeee. :P

kok so eni touchy... no ja, če se zdej bolš počutiš, pa če ti to tolk pomeni... wollla!

happy now?

si zdej pomirjen?

aja- velik ljudi je že kričal, pa se smejal istočasno, maš prou :whistle:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo :naughty:

- srečal Renegejda in njegovega prijatelja... :worship:

Lep pozdrav Motoristek - me je veselilo !!!! :worship:

Sem razmišljal , da bom jo danes raje mahnil proti Krškem - na dirko !! Saj veš Golica je moj "domači Kraj" pa bi rad za spremembo šel kam drugam ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar iz golice..... BOŽANSKO :OK: :worship: verjetno grem danes še enkra :D

ti si pa iz naših koncov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, tudi pod našimi kolesi je danes spet "padla", ... :worship: Golica - kraljica!

Prej pa še lepote in ovinki Jezerskega, ...kičasto je bilo. :OK:

Fajn smo se imeli.

Dobra družba in pisana druščina motorjev; od "drekpumpe" do "vibratorja", od slečenega motorčka vse do treh težkih kalibrov krepko nad 1.000, ki so sicer ne hitrem delu izginili naprej, vendar na srečo takrat ni bilo tam nobenega z oznako POLIZEI :BUA: .

Na posvečenem parkirišču pa taka gneča, da je bilo ziher kup Slovencev zraven.

Ja, treba bo ponoviti vajo.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko greste prvič gor, je fajn prej parkrat prepeljat z rezervo. Je ene par hinavskih ovinkov na počasni strani, kjer gre hitro lahko kaj narobe. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili včeraj popoldan gor, naredl postanek na jezeru, ... blo je enkratno :worship:

Srečal pa smo policaja.. ki je osamljen, brez avta stal pri semaforju, kjer renovirajo most in meril v smeri proti vrhu (pri semaforju na hitrem delu).

Ravno je imel enega v delu, drugi pa je zraven gledal, ko sta merla profil ... tako, da malo z rezervo in po pameti čez Golico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal pa smo policaja.. ki je osamljen, brez avta stal pri semaforju, kjer renovirajo most in meril v smeri proti vrhu (pri semaforju na hitrem delu).

Ravno je imel enega v delu, drugi pa je zraven gledal, ko sta merla profil ... tako, da malo z rezervo in po pameti čez Golico :whistle:

Pred enim mescem so bili na istem mestu, tako da zgleda da jim kar paše tam. Počasi na tem delu! Ga sploh ne opaziš dokler se ne pripelješ čisto blizu, ker se skriva med kontejnerjem in WC-jem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim mescem so bili na istem mestu, tako da zgleda da jim kar paše tam. Počasi na tem delu! Ga sploh ne opaziš dokler se ne pripelješ čisto blizu, ker se skriva med kontejnerjem in WC-jem.

mogoče ga je pa samo srat prijelo? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, tudi pod našimi kolesi je danes spet "padla", ... :worship: Golica - kraljica!

Prej pa še lepote in ovinki Jezerskega, ...kičasto je bilo. :OK:

Fajn smo se imeli.

Dobra družba in pisana druščina motorjev; od "drekpumpe" do "vibratorja", od slečenega motorčka vse do treh težkih kalibrov krepko nad 1.000, ki so sicer ne hitrem delu izginili naprej, vendar na srečo takrat ni bilo tam nobenega z oznako POLIZEI :BUA: .

Na posvečenem parkirišču pa taka gneča, da je bilo ziher kup Slovencev zraven.

Ja, treba bo ponoviti vajo.

:yes:

Ob naslednjem koncu tedna z lepim vremenom, draga Mutika! Pokliči! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob naslednjem koncu tedna z lepim vremenom, draga Mutika! Pokliči! :yea1:

Ob prvi priložnosti, seveda! :yea1:

Ampak, moped MORA prej na preobuvanje, pa na servis; pri 12.000 km se ne bi več kaj preveč hecala.

Torej, velja tisto, kar si napisal ... se slišimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo gr? ... js sm dans že biv v lavamindo, sam se mi je mudilo domo in je nism naskočo, zto bi jo pa zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že nazaj...pasalo kot vedno :grim . Čisto suha cesta, kar nekaj motorjev, policajev ni bilo na spregled, tako,da je bilo vse v najlepšem redu. :OK: Zraven meli kolegico,ki jo je prvič prepeljala in bila navdušena nad cesto,razgledom & jezerom.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nazaj, bil gor ob 14.30h... :worship:

:cry:

Jaz pa v dolini, v Mislinji, v dežju, pa v soncu, pa v dežju, ... dobro, da nisi prišel, lilo je kot iz škafa, ravno nekje v tistem času.

Motor pa v garaži :headbang: , jaz na svojih dveh nogah, namesto na svojih dveh kolesih ... ampak, eeej, na štirih nogah pa smo v finalu !!!

Yes! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

Jaz pa v dolini, v Mislinji, v dežju, pa v soncu, pa v dežju, ... dobro, da nisi prišel, lilo je kot iz škafa, ravno nekje v tistem času.

Motor pa v garaži :headbang: , jaz na svojih dveh nogah, namesto na svojih dveh kolesih ... ampak, eeej, na štirih nogah pa smo v finalu !!!

Yes! :worship:

Sem tudi šel takrat mimo :headbang: in me je nascal :naughty: pa ne veliko :worship: deževalo samo tam pri vas... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!