Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Bil včeraj gor. Moker do kože. Gobarjev velik več kot motoristov. Malo razočaran. :cry:

Včera res ni blo kaj prida, mene na srečo ni dobo dež, dans pa upam da bo bolš (vreme,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor. Moker do kože. Gobarjev velik več kot motoristov. Malo razočaran. :cry:

Včeraj do 14.30h je bilo :OK: danes ne morem, me babnca :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel z Golice, pri cerkvi oz. pod gostilno prometna nesreča motorista in osebnega avtomobila! Videti ni bilo kaj hujšega! Hvala, motoristu, ki me je opozoril na nesrečo, drgač bi verjetn še sam bil zraven udeležen! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel z Golice, pri cerkvi oz. pod gostilno prometna nesreča motorista in osebnega avtomobila! Videti ni bilo kaj hujšega! Hvala, motoristu, ki me je opozoril na nesrečo, drgač bi verjetn še sam bil zraven udeležen! :cry:

Ob kolkih si biv gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo nekaj slik ...

540919nc4a.jpg

Tale motor sem pa videl na OMV-ju v Dravogradu...jaz sem tam na vogalu pumpe SNICKERS mlatil...smo se pozdravli ;)

lp

Popravljeno . Popravil Tomba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bolša špura če greš z zahoda prot vshodu al obratno?

men osebno se bolj dopade iz "lavaminda" proti "ajbisvaldu", ker v nasprotnem primeru zavore fejst trpijo ko prideš do konca dol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verdinek, vido sm te na jezo, pa sm ti napiso tole da se mors na jezo ustajt pa se nisi, pa sm ti maho ko butl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry.... vem da sem zajebav, malo se mi je mudilo skoraj ker pol sem mev ob petih predavanja CPP.... sem prej čisto pozabo.... pa drugič, maš pijačo v dobrem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!