Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Danes popoldne se je na Golici s Hayabuso smrtno ponesrečil domačin, prijatelj in dober motorist! Počivaj v miru Tonček!!

beeeda :BUA: :cry:

Naj počiva v miru :closedeyes:

(na kermo delu se je to zgodilo in kaj je blo, če slučajno veš?)

____________________

NO_FEAR iz kod tocno si ti?

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se narišemo gor nekje ob 11:00 iz NM.Če bo kdo gor naj me pocuka za rokav(Aprilia TUONO).

Smo se vidl(HONDA VFR-LJ),drgač pa samo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu kolk mam za povedat ... :D

Golica je itak zakon, to ž tk vemo ... :D (mal te nardijo žalostnega sveče ob cesti :cry: )

Dans sm jo naskočo, v Dravogrado na OMVju sm sreču 2 Huskvarni (ena bol star enduro, ena pa hard supermoto)... no pa se pelemo, me pocakata malo (pocasn pa to) pa gledam js enga ud njiju ... zadna luc z trakom prleplena na blatnik, tablice sploh ni blo ... se prpelemo na mejo ... pa vidim da ma uni tablo našravfano na blatnik odznotra, pa stoji tk pred mni, pa odpelemo pa ga policaj tk cudno gleda ... se vozimo malo ... kr naenkrat pa sirene zada ... plave lučke ... ewo smo že meli morske pse na hrbtu ... se ustavimo ... gledajo unmo motor ... mu težijo neka (avstriski kiflni) pa si še js podrobneje ogledam motor ... hehe slike (al kk se z tstim gumam rece) nc profila ... policaj rece (po nemsko) znucane so na strani :lol1: gleda kje je tabla ... jo vidi se zacne bunit neka, zmigovcov ni mev, luc je bla prleplena zada gr ... je sam rek ti gres z nami nazaj ... no se js pelem na Golico pa pride un njegov frend grta pole, pa je povedo da je mogo uni placat 25 € ker je bla tabla na nevidnem mestu ... so še kr zahrbtni ti prasci, namst da bi mu že na meji reko da naj kr ostane v SLO ... :headbang:

No ena prigoda :)

Smo se vidli? Črn supermoto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne se je na Golici s Hayabuso smrtno ponesrečil domačin, prijatelj in dober motorist! Počivaj v miru Tonček!!

ej no fear, a smo se snemali v sredo na golici s tončekom, al to nisi bil ti!?

lp6

mater, ni fajn, če nese kerga!

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaži (pokaži), če si res punčka... :naughty: v nedeljo, če bom iz primorske prehiter :whistle: jo napadem... :yea1:

prijatelj motoristek, čisto v tvojem stilu! :naughty:

bil danes dopoldne gor! je bla ponekod v senci še malo vlažna! pol sma pa šla z enim mb r1 na dolge! fajn je blo!

berni je bil pa na poti iz nemčije favš! :winkiss:

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristu ki me je na postajališču opozoril na ustavljen avto na nepreglednem ovinku kar pri postajališču

hvala :worship:

tudi jas videl sveče na treh mestih..... te kar malo stisne...

Popravljeno . Popravil verdinek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za dobro voljo, ampak, jaz nisem fantek. :whistle: Jaz sem punčka, pa še to bolj stara punčka, po domače oma.

Motor pa znam vozit, kljub temu.

No, ti bom sporočila, ker bom zanesljivo to tudi naredila.

Če si nisi premislil, seveda.

;)

Ko se motor pelje, leta niso pomembna.

No pa tudi jaz nisem mladenic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej no fear, a smo se snemali v sredo na golici s tončekom, al to nisi bil ti!?

lp6

mater, ni fajn, če nese kerga!

Ne, vem pa kdo je bil poleg! Nimam edini repsolke s SG tablico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu kolk mam za povedat ... :D

Golica je itak zakon, to ž tk vemo ... :D (mal te nardijo žalostnega sveče ob cesti :cry: )

Dans sm jo naskočo, v Dravogrado na OMVju sm sreču 2 Huskvarni (ena bol star enduro, ena pa hard supermoto)... no pa se pelemo, me pocakata malo (pocasn pa to) pa gledam js enga ud njiju ... zadna luc z trakom prleplena na blatnik, tablice sploh ni blo ... se prpelemo na mejo ... pa vidim da ma uni tablo našravfano na blatnik odznotra, pa stoji tk pred mni, pa odpelemo pa ga policaj tk cudno gleda ... se vozimo malo ... kr naenkrat pa sirene zada ... plave lučke ... ewo smo že meli morske pse na hrbtu ... se ustavimo ... gledajo unmo motor ... mu težijo neka (avstriski kiflni) pa si še js podrobneje ogledam motor ... hehe slike (al kk se z tstim gumam rece) nc profila ... policaj rece (po nemsko) znucane so na strani :lol1: gleda kje je tabla ... jo vidi se zacne bunit neka, zmigovcov ni mev, luc je bla prleplena zada gr ... je sam rek ti gres z nami nazaj ... no se js pelem na Golico pa pride un njegov frend grta pole, pa je povedo da je mogo uni placat 25 € ker je bla tabla na nevidnem mestu ... so še kr zahrbtni ti prasci, namst da bi mu že na meji reko da naj kr ostane v SLO ... :headbang:

No ena prigoda :)

Smo se vidli? Črn supermoto!

Če bi bil pajkan pravi, bi ga do gat slekel, kaj se denarja tiče........In tebi se je to vse skupaj zdelo normalno??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :evilgrin: In zakaj bi naj bil policaj prasec? :blink: Take drugič raje zase obdrži......boš manj abnormalno izpadel....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil pajkan pravi, bi ga do gat slekel, kaj se denarja tiče........In tebi se je to vse skupaj zdelo normalno??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :evilgrin: In zakaj bi naj bil policaj prasec? :blink: Take drugič raje zase obdrži......boš manj abnormalno izpadel....

Jap!

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve keri kolk je rekord do jezera

A bi ti najprej svojega zaupal??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Sicer pa idi ta kretenska vprašanja postavljat Camleku na Grobnik. Ti bo nanje z veseljem odgovoril...... :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vem pa kdo je bil poleg! Nimam edini repsolke s SG tablico!

ja to vem,ja!!! sn mislo, da si ti, ker si napiso za tončeka, vem pa, da sta se tonček in tip z repsolko fejst skup vozla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti najprej svojega zaupal??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Sicer pa idi ta kretenska vprašanja postavljat Camleku na Grobnik. Ti bo nanje z veseljem odgovoril...... :wacko: :wacko:

ma ne fora je bla ko me je avstriska policajka na meji vprasala kolk je rekord pa sem se zamislo in me tk mal zanima ves js ne dirkam gor no počasi se tut ne pelem pac tk srednje uzivam v ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi ti najprej svojega zaupal??? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Sicer pa idi ta kretenska vprašanja postavljat Camleku na Grobnik. Ti bo nanje z veseljem odgovoril...... :wacko: :wacko:

ok, res butasto vprašanje, ampak xr, si pa napaljen dans! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!