Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

AbNormaln kaj voziš

sej ti piše v profilo ... :)

125ko ... pač ni neka raketa, gra za ride je pa fajn (tomos, oz. yamaha)

Bol je glasn ko pa gre :lol1:

Se lahk dobimo kda pa gremo skup grta ... sam po ravnini moj ne gre več ko 100, grta pa ne več ko 75 :) (vsaj ne morem omejitve prekoračit :lol1:)

drgač po ridah ti pa lahk sledim ... :)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti piše v profilo ... :)

125ko ... pač ni neka raketa, gra za ride je pa fajn (tomos, oz. yamaha)

Bol je glasn ko pa gre :lol1:

Se lahk dobimo kda pa gremo skup grta ... sam po ravnini moj ne gre več ko 100, grta pa ne več ko 75 :) (vsaj ne morem omejitve prekoračit :lol1:)

drgač po ridah ti pa lahk sledim ... :)

no fajn ti je ko te ne morejo štrafnit ja pa se lahk pelemo kdaj skup ni panike

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navzdol pa gre 120 ... hehe :)

ja ... lahk bi sli v cetrtek kaj gr, ce bi blo vreme ... se dobimo na OMVju v dravogrado, pa pole gra na ridi al pa na jezo (prej mi tk zbežite :unsure:) ... hehe :)

maš cajt gogo? pa še verdinek če bi prišo, pa kdorkoli ... ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navzdol pa gre 120 ... hehe :)

ja ... lahk bi sli v cetrtek kaj gr, ce bi blo vreme ... se dobimo na OMVju v dravogrado, pa pole gra na ridi al pa na jezo (prej mi tk zbežite :unsure:) ... hehe :)

maš cajt gogo? pa še verdinek če bi prišo, pa kdorkoli ... ? :)

Jaz grem sebo!!!

Če lahko?? :? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navzdol pa gre 120 ... hehe :)

ja ... lahk bi sli v cetrtek kaj gr, ce bi blo vreme ... se dobimo na OMVju v dravogrado, pa pole gra na ridi al pa na jezo (prej mi tk zbežite :unsure:) ... hehe :)

maš cajt gogo? pa še verdinek če bi prišo, pa kdorkoli ... ? :)

jas v četrtek ne morem :cry: mam neko delo doma..... mogoče med vikendom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut ne morem v čet. ... med vikendo pa sigurno :OK:

petek, sobota, nedela, če bo lepo vreme bom vsak dan gr ... :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pozabo sem :unsure: Nam se se ni zacelo :worship: ! popovdan pa ne morem ker mam trening! mogoce pa v soboto popovdan ce boš zainterisiran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič grem an golico in rabim nekaj informacij z katere strani je najboljše it gor. z dravograda al na svetem juriji prek pol pa po austriji gor. pa približno kolko km traja cesta od dravograda dovrha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jo napadi iz Dravograda in jo pelji v obe smeri. Sama route 69 je cca 40 km v eni smeri (od odcepa pri rumeni hisi do prvega rondoja), torej 80 km v obe. Za celo rabis manj kot 1 uro.

Pa srecno pot. Pa pazi na policaje. Predvsem pazi cez vas, kjer je bencinska pumpa.

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc_16 kda pa gres gr?

Js jo bom napado kr ob pol 3h ker ne morm cakat na popoldan :P

Gre kdo gor ob pol 3h? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, js grem zdej gr, tk da ce me kje vidite, me kr pocukajte :D

Gor bo pa tam do 4h pol 5h, jo mislim večkjrat prevozit!

Se vidimo! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič grem an golico in rabim nekaj informacij z katere strani je najboljše it gor. z dravograda al na svetem juriji prek pol pa po austriji gor. pa približno kolko km traja cesta od dravograda dovrha

Osebno ti priporočam, da se zapelješ po njej iz smeri mejnega prehoda Šentilj. Pelješ se po stari cesti za Lipnico in v rondoju bodi pozoren na trgovino Vogele, ki je na levi strani. Nato mimo trgovine v smeri, Ebiswald- Lavamund.

Koliko vem si domačin v teh krajih ob meji, tako da ne bi smel biti problem. Po Golici pa se tudi ne precenjuj.

Lp in prijetno ter varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sepravi se mi bolj splača it po austriski strani gor.

pol naslednjo vprašanje do kot se mi splača peljat po austrijski strani sepravi do kot je zanimiv del tega cestnega odseka do dravograda al do kot.

ju3 jo imam namen napast tam nekje 12-1 da bo se že malo otoplilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že kdo peljal iz Eibiswalda na Deutschlandberg in od tam preko Weinebene na Wolfsberg? Kakšna je ta cesta? V ponedeljek bom verjetno peljal čez Golico in (če bodo informacije pozitivne) potem po omenjeni cesti čez Weinebene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sepravi se mi bolj splača it po austriski strani gor.

pol naslednjo vprašanje do kot se mi splača peljat po austrijski strani sepravi do kot je zanimiv del tega cestnega odseka do dravograda al do kot.

ju3 jo imam namen napast tam nekje 12-1 da bo se že malo otoplilo

Pelji se pa boš videl......širi si obzorja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je že kdo peljal iz Eibiswalda na Deutschlandberg in od tam preko Weinebene na Wolfsberg? Kakšna je ta cesta? V ponedeljek bom verjetno peljal čez Golico in (če bodo informacije pozitivne) potem po omenjeni cesti čez Weinebene.

Jaz. Od Deutschlandberga do Weinebene imaš dolge hitre ovinke, navzdol proti Wolfsbergu pa kačaste serpentine.....Cesta? Slabša kot na Golico, samo se splača, že zaradi razgledov, lepo na easy.......Mogoče še predlog-v Wolfsbergu produži desno proti Klippitztorlu (hrib nasproti Golice, tudi znano smučišče, nad Bad St.Leonhardom). Trije osvojeni prelazi na enodnevnem izletu so ravno dovolj...... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelji se pa boš videl......širi si obzorja :evilgrin:

se strinjam! ko boš prevozo boš pa tk vido, kaj ti bolj paše: kratke ride iz lawamunda navzvgor, ali pa dolge iz eibiswalda proti jezu! na dolgih je večja verjetnost policije, pa hitrosti morajo za polaganje biti dosti večje(120-200)! :naughty:

ko se zastrupiš z golico ni več protistrupa!

ajd

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!