Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Biu dons tam, prevozu golico. Slovenca NOBENGA!??! Pa sem stau na ovinku, pa pr jezeru (bufet zaprt?!?!) kr nekej cajta!

Vidu sem en kup sveč na enmu ovinku, še precej frišnih, se mi zdi. Po vsej verjetnosti od včerej, alpa od sobote :(

Drgač pa, ja, lepa cesta, sam je bla precej fajhtna na enih ovinkih. Pa na Weinebene sem šu tut. Zelo lepo. Klipitztorl sem pa za drugo rajžo pustu. Lep dan, lepih skoraj 400 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu dons tam, prevozu golico. Slovenca NOBENGA!??! Pa sem stau na ovinku, pa pr jezeru (bufet zaprt?!?!) kr nekej cajta!

Vidu sem en kup sveč na enmu ovinku, še precej frišnih, se mi zdi. Po vsej verjetnosti od včerej, alpa od sobote :(

Drgač pa, ja, lepa cesta, sam je bla precej fajhtna na enih ovinkih. Pa na Weinebene sem šu tut. Zelo lepo. Klipitztorl sem pa za drugo rajžo pustu. Lep dan, lepih skoraj 400 km.

Sveče so bile na strmem delu že v soboto...sem slišal, da naj bi bil naš - ne vem pa zagotovo.

Cesta pa je bila tudi takrat že kar na nekaj ovinkih mokra zato v nedeljo nisem več rinil gor. Sem rajši mahnil na Turraacher höhe, kjer pa je bilo OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveče so bile na strmem delu že v soboto...sem slišal, da naj bi bil naš - ne vem pa zagotovo.

Cesta pa je bila tudi takrat že kar na nekaj ovinkih mokra zato v nedeljo nisem več rinil gor. Sem rajši mahnil na Turraacher höhe, kjer pa je bilo OK.

Sašo, sveče so od prejšnjega vikenda......Bil je naš........Ne pokličeš, če greš gor na Golico.....In Turracher, lep a ne? Veš kaki je šele pozimi...... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rajši mahnil na Turraacher höhe, kjer pa je bilo OK.

Zakaj si pa Nockalm ven spustu??Al pa mal naprej je še Maltatal, sam kar znese enih km, od Radlpass-a slabih 300 km v eno smer..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkplatz pri jezu danes okrod 17.20.

Ej, Halls, spoštovanje...moj poklon do tal.....in ti to kar s kolesom??...... :worship: :worship: :worship:

Zakaj si pa Nockalm ven spustu??Al pa mal naprej je še Maltatal, sam kar znese enih km, od Radlpass-a slabih 300 km v eno smer..

Rabi mene zraven, pa bi šlo......tako pa..... :naughty: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkplatz pri jezu danes okrod 17.20.

Prav ob tej uri sva se z Lumpo peljala mimo jezu, ko je skupina madžarskih motoristov, zaradi onemoglosti oživljala na tleh ležečega kolesarja. Pa kaj se spravljaš na Golico s peciklom, če nimaš kondicije. :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem (spet) bil gor, srečal par motoristov, bife zgoraj je bil skoraj prazen, parkirana sta bla 2 motorja, gor je že prava jesen, tak da športna vožnja odpade, sam še križarjenje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sašo, sveče so od prejšnjega vikenda......Bil je naš........Ne pokličeš, če greš gor na Golico.....In Turracher, lep a ne? Veš kaki je šele pozimi...... :whistle: :naughty:

Ja super je bilo!!..za Golico pa veš, da jo najraje pihnem med ponedeljkom in četrtkom, ko ni gužve in ni radarkontrol, pa še to nekje med 10.00 in 14.00 uro, takrat pa se me zdi, da si ti v službi!!..haha... Za ostale turice pa še malo na tisti naš forum poglej pa se pridruži - saj si dobrodošel! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super je bilo!!..za Golico pa veš, da jo najraje pihnem med ponedeljkom in četrtkom, ko ni gužve in ni radarkontrol, pa še to nekje med 10.00 in 14.00 uro, takrat pa se me zdi, da si ti v službi!!..haha... Za ostale turice pa še malo na tisti naš forum poglej pa se pridruži - saj si dobrodošel! :yes:

Okidoki.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Halls, spoštovanje...moj poklon do tal.....in ti to kar s kolesom??...... :worship: :worship: :worship:

Ja,kaj pa čem,če nimam motorja!!! :blush: Sicer malo goljufam,ker pridem gor na tistem ovinku pred jezom,kjer je tabla z napisom Laaken.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav ob tej uri sva se z Lumpo peljala mimo jezu, ko je skupina madžarskih motoristov, zaradi onemoglosti oživljala na tleh ležečega kolesarja. Pa kaj se spravljaš na Golico s peciklom, če nimaš kondicije. :P

:D :D Narobe si vido!!! Niso bli mađarski motoristi,ampak mađarske motoristke! Veš,kako umetno dihanje sem dobo. :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bila čisto po "goliško" razpoložena, s prijateljem sva se odpravila zgodaj popoldan, da jo družno prevoziva, ko naju je zaustavila trojka naspidiranih avstrijskih policajacef na meji ... jaz jim s svojim slečenim motorčkom nisem bila zanimiva, spustili so se v njegov motor, cestno vesoljsko vozilo, in bi ga verjetno razšraufali, če bi se dalo ... z avtoriteto uniforme okrepljena trojka je sicer opravljala le svoje delo, ampak, našli so še tisto, česar ni bilo na R 1-kici. Obesili so se na gume, ki so bile še čisto dobre, in s svinčnikom na papir prepisovali podatke, številke, dimenzije, ... pa merili tablico, ki je bila bojda pod napačnim kotom, ... pa ... v glavnem, vzeli so nama več kot pol ure! Veselo se jim je pridružil še slovenski policaj in godlja je bila dovolj gosta, da so nama pokvarili ves gušt.

Hja, tako je to ... jesen prihaja v deželo. In zima. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bila čisto po "goliško" razpoložena, s prijateljem sva se odpravila zgodaj popoldan, da jo družno prevoziva, ko naju je zaustavila trojka naspidiranih avstrijskih policajacef na meji ... jaz jim s svojim slečenim motorčkom nisem bila zanimiva, spustili so se v njegov motor, cestno vesoljsko vozilo, in bi ga verjetno razšraufali, če bi se dalo ... z avtoriteto uniforme okrepljena trojka je sicer opravljala le svoje delo, ampak, našli so še tisto, česar ni bilo na R 1-kici. Obesili so se na gume, ki so bile še čisto dobre, in s svinčnikom na papir prepisovali podatke, številke, dimenzije, ... pa merili tablico, ki je bila bojda pod napačnim kotom, ... pa ... v glavnem, vzeli so nama več kot pol ure! Veselo se jim je pridružil še slovenski policaj in godlja je bila dovolj gosta, da so nama pokvarili ves gušt.

Hja, tako je to ... jesen prihaja v deželo. In zima. :rolleyes:

...to je malenkost - v ponedeljek je en kolega pustil avstrijskim carinikom 400 Eur. Slaba prednja guma in predelan sistem za tablico :wacko:

Dan prej sem bil jaz gori, avstrijski cariniki so le mahali - pelji naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste mogoce preckali ejo na avstrijskem koroskem ? dravograd ali holmec ?

tam so AUT kiflci se posebno :whistle: .....hmm....... "nepismeni".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste mogoce preckali ejo na avstrijskem koroskem ? dravograd ali holmec ?

tam so AUT kiflci se posebno :whistle: .....hmm....... "nepismeni".

Dobro si rekel nepismeni (pod narekovaji)......kaj češ, so pogruntali, da naši skrivajo tablice.......se ni za čudit.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ......... meni so tezili kje imam A-nalepko (nalepljena na celadi vzadaj); pa za tehnicnega (dva dni do poteka); pa za rokavice (sem sedel na njih ker njih nisem hotel se enkrat dol vlaciti); pa za vizir (na strani malo spraskan, stiri plitke raze); za gume (se dobra dva mm profila, ce vem da je meja 1,6 mm); pa od kje prihajam in kam grem; itd. itn.

v glavnem sami "pametni" tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ......... meni so tezili kje imam A-nalepko (nalepljena na celadi vzadaj); pa za tehnicnega (dva dni do poteka); pa za rokavice (sem sedel na njih ker njih nisem hotel se enkrat dol vlaciti); pa za vizir (na strani malo spraskan, stiri plitke raze); za gume (se dobra dva mm profila, ce vem da je meja 1,6 mm); pa od kje prihajam in kam grem; itd. itn.

v glavnem sami "pametni" tam.

He, he, he kontrola SLO brezbožnika na motorju, predidevam, avstrijskih RT ..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ......... meni so tezili kje imam A-nalepko (nalepljena na celadi vzadaj); pa za tehnicnega (dva dni do poteka); pa za rokavice (sem sedel na njih ker njih nisem hotel se enkrat dol vlaciti); pa za vizir (na strani malo spraskan, stiri plitke raze); za gume (se dobra dva mm profila, ce vem da je meja 1,6 mm); pa od kje prihajam in kam grem; itd. itn.

v glavnem sami "pametni" tam.

Vse skupaj se je začelo ene dobri dve leti nazaj, kjer sem bil tut jaz med tistimi z napačno pritrjeno tablico-beri prepogljivo..Ja je trajalo nekaj časa in kazen tut ni bla nizka, gibala se je v okvirih, ki jih je prej nekdo zapisal..Skratka zeloo poostren nadzor nad motoristi zaradi tega, ker jim slovenski patrioti enostavno niso ustavljali in na koncu so te itak že poznali po barvi motorja itd...Bilo pa je nekaj let nazaj res sanjsko, z manj smrtnimi žrtvami in tut kontrole ne posebno velike....Če je pa le možno se pa izogibam prehoda preko Dravograda in Radelj, čisto druga pesem preko prehoda blizu Prevalj....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjih dveh tednih so avstriski cariniki postali zelo tečni na motoriste vedno ko sem šel mimo sem mu kazal osebno pa leto je okol motorja ko pes okol kosti tk vete da se meja umika in bi radi še kaj zaslužli preden grejo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!