Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

v zadnjih dveh tednih so avstriski cariniki postali zelo tečni na motoriste vedno ko sem šel mimo sem mu kazal osebno pa leto je okol motorja ko pes okol kosti tk vete da se meja umika in bi radi še kaj zaslužli preden grejo :naughty:

Mislim da po novem letu bo prehod prost, sam kaj ko te pohapsijo na 69-ki 100%, če prerazporedijo enote z mejnih prehodov slučajno tja potem bo kaos..Bo pa za ostale, ki večkrat gredo kam drugam preko meje veliiiko bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, ze doooolgo EU drzavljan, nix yugo-partisan (kot toti khohosci se vedno govorijo/mislijo). :grrr

He, he partisanen, partisanen.......nikoli imel problemov na meji, gor pa grem vedno čez Dravograd ,nazaj čez Radlje...je pa res, da imam motor vedno OK.....na zaradi policije, zaradi sebe...... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem šel preko Dravograda (Vič) pa sem moral še vozniško kazati...pa sem se prvo delal, da ne vem kaj bi rad pa mi je potem kar v slovenščini razložil. Zadnje tedne sem moral res skoraj vedno na vseh prehodih kazati osebno pa še motor je praviloma prišel gledati - čeprav sem kar pogosto tam.

Sem pa se pogovarjal z znanci na Koroškem pa pravijo, da se na veliko govori, da naj bi avstrijci pričeli tudi Golico kasirati - podobno kot Villach alpen strasse, Nockalmstrasse...možno, da že drugo leto!! S tem bi nas lepo zje***...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje večletne izkušnje s koroškimi mejnimi prehodi in avstrijskimi cariniki na mejah: na viču(dravograd) ti večinoma ni treba niti osebne pokazat, kaj šele čelade sneti, je pa res, da velikokrat pogledajo tablico( od kod si, včasih pa tudi ali je pravilno pritrjena), včasih pa pogledajo tudi gume( dve leti nazaj me je mel en na piki, ker sem mel gladke gume; dvakrat me je opozoril, tretjič je rekel, da me naslednjič ne bo več spustil čez)! skratka vič-BP(še zaradi rora, ki je zelo glasen mi do sedaj na meji niso težili-upam, da bo tako tudi naprej)!

na radlpasu pa večinoma slovenski pogledajo dokument! sicer BP!

enako na holmecu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje večletne izkušnje s koroškimi mejnimi prehodi in avstrijskimi cariniki na mejah: na viču(dravograd) ti večinoma ni treba niti osebne pokazat, kaj šele čelade sneti, je pa res, da velikokrat pogledajo tablico( od kod si, včasih pa tudi ali je pravilno pritrjena), včasih pa pogledajo tudi gume( dve leti nazaj me je mel en na piki, ker sem mel gladke gume; dvakrat me je opozoril, tretjič je rekel, da me naslednjič ne bo več spustil čez)! skratka vič-BP(še zaradi rora, ki je zelo glasen mi do sedaj na meji niso težili-upam, da bo tako tudi naprej)!

na radlpasu pa večinoma slovenski pogledajo dokument! sicer BP!

enako na holmecu!

Ja tebe pa že tak na daleč vidijo kdo si in vedo da ne delaš problemov gor na ridah oz. se počasi pelješ :whistle: :whistle: No ja js sm pravi čas zabremzal vse skup še iz časov tvoje FSZ 600, pa takrat še ni blo tok poostreno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tebe pa že tak na daleč vidijo kdo si in vedo da ne delaš problemov gor na ridah oz. se počasi pelješ :whistle: :whistle: No ja js sm pravi čas zabremzal vse skup še iz časov tvoje FSZ 600, pa takrat še ni blo tok poostreno..

ti pa si???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa si???

Pa ja veš da smo se z Bernijem ganjali večkrat gor pa dol, pa še kake dolge smo tut udarli :whistle: :whistle: ene 2 leti nazaj je blo kar aktivno...Po kaznovanosti s strani policije pa sm malce omejil izlete na avstrijsko stran...

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja veš da smo se z Bernijem ganjali večkrat gor pa dol, pa še kake dolge smo tut udarli :whistle: :whistle: ene 2 leti nazaj je blo kar aktivno...Po kaznovanosti s strani policije pa sm malce omejil izlete na avstrijsko stran...

ja, ja, ja, se mi je zdelo!

eh, ne ga srat! te pa ja ne bo policija omejevala! pridi še kaj! zej pa tvoja zverina ni več tolk močnejša-hitrejša, kot včasih! :naughty:

no, če upaš! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(siks @ 26 Sep 2007 @ 12:02)

moje večletne izkušnje s koroškimi mejnimi prehodi in avstrijskimi cariniki na mejah: na viču(dravograd) ti večinoma ni treba niti osebne pokazat, kaj šele čelade sneti, je pa res, da velikokrat pogledajo tablico( od kod si, včasih pa tudi ali je pravilno pritrjena), včasih pa pogledajo tudi gume( dve leti nazaj me je mel en na piki, ker sem mel gladke gume; dvakrat me je opozoril, tretjič je rekel, da me naslednjič ne bo več spustil čez)! skratka vič-BP(še zaradi rora, ki je zelo glasen mi do sedaj na meji niso težili-upam, da bo tako tudi naprej)!

na radlpasu pa večinoma slovenski pogledajo dokument! sicer BP!

enako na holmecu!

Ja tebe pa že tak na daleč vidijo kdo si in vedo da ne delaš problemov gor na ridah oz. se počasi pelješ No ja js sm pravi čas zabremzal vse skup še iz časov tvoje FSZ 600, pa takrat še ni blo tok poostreno..

Njega samo čujejo :kva2: vidijo sploh ne... :lol1: Mogoče jo v soboto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj se je začelo ene dobri dve leti nazaj, kjer sem bil tut jaz med tistimi z napačno pritrjeno tablico-beri prepogljivo..Ja je trajalo nekaj časa in kazen tut ni bla nizka, gibala se je v okvirih, ki jih je prej nekdo zapisal..Skratka zeloo poostren nadzor nad motoristi zaradi tega, ker jim slovenski patrioti enostavno niso ustavljali in na koncu so te itak že poznali po barvi motorja itd...Bilo pa je nekaj let nazaj res sanjsko, z manj smrtnimi žrtvami in tut kontrole ne posebno velike....Če je pa le možno se pa izogibam prehoda preko Dravograda in Radelj, čisto druga pesem preko prehoda blizu Prevalj....

lp

Ne jim niso. Ti jim nisi ustavil .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo bo pravi čas za turistično furo po Rute 69, predvsem mislim tudi na obrobne vinske ceste, kjer bodo po mojih informacijah, postavljeni štanti z moštom in pečenimi kostanji. Pa ne pretiravati :rolleyes: !!!

V nedeljo bomo tam nekje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo bo pravi čas za turistično furo po Rute 69, predvsem mislim tudi na obrobne vinske ceste, kjer bodo po mojih informacijah, postavljeni štanti z moštom in pečenimi kostanji. Pa ne pretiravati :rolleyes: !!!

V nedeljo bomo tam nekje!!

V nedeljo tudi jaz..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem jo mislu pa sem se po poti premislu :wallbash:

JUTR bo spet sončk... golička vabi... :naughty: :naughty: :naughty:

halsi, noro je blo!

naša golička, je pač golička, ni kj :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem jo mislu pa sem se po poti premislu :wallbash:

Jaz sem se pa danes poslovil od nje in od 250eur in 3 pike... :headbang: jezen sem jo še bolj grobo napadel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa danes poslovil od nje in od 250eur in 3 pike... :headbang: jezen sem jo še bolj grobo napadel :whistle:

kje kaj kako?

sicer sem pa bil gor včeraj in se jo še vedno da odpeljat na polno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!