Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

kje kaj kako?

sicer sem pa bil gor včeraj in se jo še vedno da odpeljat na polno :worship:

V Prevaljah malo od pumpe... :headbang: sta bila skrita v parku ena blontna in en pajac neobrit. Ona bi še popustila, on pa samo pisal :headbang: Škoda, da sem sploh zaustavil :whistle: Pol veš s kakšno jezo zem jo naskočil :worship: danes je bila fenomenalna... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tam na ovinku pri leku se skrivajo v grmovju :headbang:

naslednjič ti priporočam da se izogneš prevaljam , holmec -bleiburg-lawamund -golica je 3x boljša cesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tam na ovinku pri leku se skrivajo v grmovju :headbang:

naslednjič ti priporočam da se izogneš prevaljam , holmec -bleiburg-lawamund -golica je 3x boljša cesta

To sem tudi hotel, samo sem imel tank prazen... :headbang: ko sem bil še na pumpi :rolleyes: sem študiral, al grem nazaj, saj ni tako daleč... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Prevaljah malo od pumpe... :headbang: sta bila skrita v parku ena blontna in en pajac neobrit. Ona bi še popustila, on pa samo pisal :headbang: Škoda, da sem sploh zaustavil :whistle: Pol veš s kakšno jezo zem jo naskočil :worship: danes je bila fenomenalna... :winkiss:

že celo živlenje se vozim mimo pumpe pa sm šele zdej prvič slišo da se skrivajo tam za lekom, nazadnje sm pa tam pelu 80 km/h :slap:

bom od zdej naprej bolj pazljiv ... tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včereraj prvič odpeljal Golico :naughty: super vreme, skoraj prazna cesta in policaj na benz pumpi, ki mi je za 105km/h pri omejitvi 70km/h zaračunal 35 ojrov :krneki: (glede na kazni v slo niti ni veliko)

Sam mi je šlo pa na k.... ker sem srečal vsaj 10 motoristov, ki so se peljali nasproti pa ni niti en poblendal al pa nakazal da je radar :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včereraj prvič odpeljal Golico :naughty: super vreme, skoraj prazna cesta in policaj na benz pumpi, ki mi je za 105km/h pri omejitvi 70km/h zaračunal 35 ojrov :krneki: (glede na kazni v slo niti ni veliko)

Sam mi je šlo pa na k.... ker sem srečal vsaj 10 motoristov, ki so se peljali nasproti pa ni niti en poblendal al pa nakazal da je radar :headbang: :headbang: :headbang:

To so bili ziher jodlarji.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa včereraj prvič odpeljal Golico :naughty: super vreme, skoraj prazna cesta in policaj na benz pumpi, ki mi je za 105km/h pri omejitvi 70km/h zaračunal 35 ojrov :krneki: (glede na kazni v slo niti ni veliko)

Sam mi je šlo pa na k.... ker sem srečal vsaj 10 motoristov, ki so se peljali nasproti pa ni niti en poblendal al pa nakazal da je radar :headbang: :headbang: :headbang:

Še en, ko je na istem mestu plačal 35 eur :evilgrin: .......Dajte si že enkrat zapomnit, da vedno (ampak res vedno) stojijo na pumpi na ta hitrem delu proti Eibiswaldu...... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bili ziher jodlarji.... :rolleyes:

Malo morgen......ziher so bli Slovenceljni......jodlarji namreč z roko pokažejo, da zmanjšaj gas, al pa poblendajo :whistle: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo morgen......ziher so bli Slovenceljni......jodlarji namreč z roko pokažejo, da zmanjšaj gas, al pa poblendajo :whistle: :rolleyes:

Meni se pa zdi, da oni vozijo zelo po omejitvah :rolleyes: naši pa zvočni zid prebijajo in jih takoj prepoznaš.... :naughty: bilo kateri so bili, so prasci.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 ojrov mej zraven........ :naughty: :whistle:

najmanj, če ne misli za rundo dat.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najmanj, če ne misli za rundo dat.... :lol1:

Seveda, ker 35 jih bo šlo za Polizei......so jako žedni...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en, ko je na istem mestu plačal 35 eur :evilgrin: .......Dajte si že enkrat zapomnit, da vedno (ampak res vedno) stojijo na pumpi na ta hitrem delu proti Eibiswaldu...... :unsure:

Sem se prvič peljal, no sej zdaj vem... vsaka šola neki stane :krneki:

Pomoje so bli jodlarji, na vrhu ni blo niti enga slovenca, pa glede na to kak so se vozili penzionistično.... jodldi jodldi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a teh 35 ojrov je očitno pavšalna kazen, One price fits all speeds :P

nope, so tudi visje kazni. za druge, tezje prekoracitve.

predvsem pa se obeta visanje kazni v primeru prekoracitve za 30 ali vec km/h, vseeno ali naselje ali ne.

(€72tudizaraditujcevvavstrijipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, so tudi visje kazni. za druge, tezje prekoracitve.

predvsem pa se obeta visanje kazni v primeru prekoracitve za 30 ali vec km/h, vseeno ali naselje ali ne.

(€72tudizaraditujcevvavstrijipress)

sam je še zmer velik manj kot pr nas, še posebi pa zdaj ko bo nov zakon vn prišel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!