Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Pravkar sem vam neposredno javljamo iz Golice z Motoristekovega laptopa. Ker se nama je z xr 800 pridružil samo Motoristek smo na na pot krenili že ob 13. uri. Na vrhu je bilo precej gneče. Organizatorjem današnje fešte se je malce zalomilo saj se jim je v obilici snega izgubila avstrijska surferka, ki smo jo s pomočjo Hallsa, ki je na Golico prikolesaril kot ponavadi in Motoristeka, ki je na celjskem izkušen zimski reševalec, uspeli pravočasno najti. Sedaj smo jo dali malo na odtaljevanje in jo pred tem vsi štirje naribali po telesu še z rumovim čajem, ki ga je Motoristek dobil od bmwslo-ja.

:010 :010 :010 Za nagrado so posebej samo za nas motoriste iz SLO priredile shov njene presrečne kolegice.

Za kaj pa niste šli s seboj. Prav vam je tako. Boste vedli za drugič.

Jaz sem mislil, da so Totiji "Pravi dedci" zdaj pa vidim, da je samo Pips pravi ded... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste meli kej megle? Ob štirih je bila na štajerski strani megla za popizdit. (vidljivost par metrov). Sem obrnil in se vrnil po koroški strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste meli kej megle? Ob štirih je bila na štajerski strani megla za popizdit. (vidljivost par metrov). Sem obrnil in se vrnil po koroški strani.

Ja, malo nižje je bila, pa ni bilo problema :worship: , če bi pa šel malo višje, do bifejčka, tam je bilo jasno... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Lajšah smo zgubili AtaIBO in sva z Zlatijem nadaljevala pot do Celja. Bilo je mega :kva1: kdo danes ni šel na motor je....... B)

...ko sem prehitel Citroena pikasa, sem čakal, da ga še vidva, opazil, da vaju za njim ni, obrnil in šel nazaj pogledat kaj je narobe. Pripeljal do križišča za Šoštanj in skapiral :rolleyes: , da sem jaz šel levo za Velenje, vidva desno za Šoštanj. Ok, obrnil in smer Velenje - Dobrna - Frankolovo - Slov. Bistrica domov. Isusek, moja :wub: me je pričakala :worship: z lepinjo in najboljšimi čevapčiči s kajmakom. Samo spečt sem jih moral sam, da so bili friški. Pa je bilo za tri porcije..... :whistle: . Hvala za slikice,....sem pa debelo oblečen.... O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsaka čast!!!! :worship:

Včeraj sem se vrnil iz dopusta iz še vedno zelo tople Turčije pa zdaj, ko gledam Golico v snegu, mi je kar hudo!!! :headbang: ...Res je zgleda konec sezone ali kaj??!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsaka čast!!!! :worship:

Včeraj sem se vrnil iz dopusta iz še vedno zelo tople Turčije pa zdaj, ko gledam Golico v snegu, mi je kar hudo!!! :headbang: ...Res je zgleda konec sezone ali kaj??!! :slap:

Ma kaki. Ko slečeš opremo in ostane na tebi majca, kratke hlače, čelada, brez rokavic,....pa gasa v spalnico. Sezona se je začela. Poleti si ja prišo s fure zašvican, poln mušic, smrad po nafti,...sedaj pa po svežem snegu. Pa veš kak se stiskaš, če zebe :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem vam neposredno javljamo iz Golice z Motoristekovega laptopa. Ker se nama je z xr 800 pridružil samo Motoristek smo na na pot krenili že ob 13. uri. Na vrhu je bilo precej gneče. Organizatorjem današnje fešte se je malce zalomilo saj se jim je v obilici snega izgubila avstrijska surferka, ki smo jo s pomočjo Hallsa, ki je na Golico prikolesaril kot ponavadi in Motoristeka, ki je na celjskem izkušen zimski reševalec, uspeli pravočasno najti. Sedaj smo jo dali malo na odtaljevanje in jo pred tem vsi štirje naribali po telesu še z rumovim čajem, ki ga je Motoristek dobil od bmwslo-ja.

:010 :010 :010 Za nagrado so posebej samo za nas motoriste iz SLO priredile shov njene presrečne kolegice.

Za kaj pa niste šli s seboj. Prav vam je tako. Boste vedli za drugič.

:worship: :worship:

Ma kaki. Ko slečeš opremo in ostane na tebi majca, kratke hlače, čelada, brez rokavic,....pa gasa v spalnico. Sezona se je začela. Poleti si ja prišo s fure zašvican, poln mušic, smrad po nafti,...sedaj pa po svežem snegu. Pa veš kak se stiskaš, če zebe :zzz: .

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-2154-1193501209_thumb.jpg Trije najgrabrih :yea1:

post-2154-1193501230_thumb.jpg :worship:

post-2154-1193501250_thumb.jpg Malo snega je.... :whistle:

post-2154-1193501277_thumb.jpg Motoristek ima svoj prestol... :hooray:

post-2154-1193501296_thumb.jpg Tudi benfel je užival... :yea1:

post-2154-1193501325_thumb.jpg V črni smo spili čajček in napadli The cesto, v Lajšah smo zgubili AtaIBO in sva z Zlatijem nadaljevala pot do Celja. Bilo je mega :kva1: kdo danes ni šel na motor je....... B)

še še .... :yea1: :yea1:

Svaka vam čast!!! :worship: :worship: :worship:

Zdej pa,kdo je zej kdo?

Motoristek je tisti gospod,ki si hladi rit v snegu?

Zlati je tisti gospod z reklcom polnim našitkov?

AtaIBA je tisti gospod z viteško kapo?

Šokac : :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-2154-1193501209_thumb.jpg Trije najgrabrih :yea1:

post-2154-1193501230_thumb.jpg :worship:

post-2154-1193501250_thumb.jpg Malo snega je.... :whistle:

post-2154-1193501277_thumb.jpg Motoristek ima svoj prestol... :hooray:

post-2154-1193501296_thumb.jpg Tudi benfel je užival... :yea1:

post-2154-1193501325_thumb.jpg V črni smo spili čajček in napadli The cesto, v Lajšah smo zgubili AtaIBO in sva z Zlatijem nadaljevala pot do Celja. Bilo je mega :kva1: kdo danes ni šel na motor je....... B)

še še .... :yea1: :yea1:

Še eno sem našel :yea1: kepanje fotografa... :lol1:

post-2154-1193558261_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Bravo sneženi možje ! :worship: Kako so pa kaj gume držale ? :unsure:

jih niso uporabljali, ker so jim tamali še manjši ratali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam čast!!! :worship: :worship: :worship:

Zdej pa,kdo je zej kdo?

Motoristek je tisti gospod,ki si hladi rit v snegu?

Zlati je tisti gospod z reklcom polnim našitkov?

AtaIBA je tisti gospod z viteško kapo?

Šokac : :lol1: :lol1: :lol1:

Halls, motoristi se načeloma med seboj tikamo.

Imam pa enega soseda, ki si je pred letom dni kupil motor, pa o tikanju niti slišati noče... O.K., malo starejši je že, samo to ne spremeni tega. Saj ni važno, a si študent ali direktor, na bajku si motorist, in.. Ah, časi se pač spreminjajo. Zdaj ima motor že vsak, pa motorizem ni več to, kar je bil pred leti. Mislim pa, da če si motorist že od malega, boš menda ja tudi kot malo starejši, pustil da te tikajo tudi mlajši motoristi.

Aja, govora je o gospodih. He-he, nismo gospodi. Odspodi že....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pobi ... a gre kdo dans gr, kako kepo narest? :P

Js odrinem 15 do 4h iz Ravn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1193677260_thumb.jpg

Ja lepo je blo , sem še Motoristekove odtise v snegu našel :whistle:

Si našel moj prestol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls, motoristi se načeloma med seboj tikamo.

Imam pa enega soseda, ki si je pred letom dni kupil motor, pa o tikanju niti slišati noče... O.K., malo starejši je že, samo to ne spremeni tega. Saj ni važno, a si študent ali direktor, na bajku si motorist, in.. Ah, časi se pač spreminjajo. Zdaj ima motor že vsak, pa motorizem ni več to, kar je bil pred leti. Mislim pa, da če si motorist že od malega, boš menda ja tudi kot malo starejši, pustil da te tikajo tudi mlajši motoristi.

Aja, govora je o gospodih. He-he, nismo gospodi. Odspodi že....

Bravo! Tako se piše. In ni to samo pravilo pri motorjih. Enako je v hribih (bilo...?!), ko smo bili vsi na ti, le krepko starejše planince ali alpiniste si kot mladenič vikal, kmalu pa te je starosta prekinil in rekel:"Kar ti mi reci!". V osnovi je to znak nekega spoštovanja in ler pubec si ni mogel kar sam posiljeno kreirati bon tona. Tikanje je ratalo spontano, spoštovanje do kakšnega Čopa pa si izrazil z odnosom, neprisiljeno, sploh pa ne vsiljivo. Veš, ni vsak "motorist", ki si kupi motor. Motorizem je način življenja, potovanja, nenapihovanja, prijateljevanja,... sorodnih duš in tako spontano pride do kolegialnega odnosa in tudi tikanja. Se pa to ugotovi zelo hitro na kakšnem giru. Npr., če se srečam z mladim motoristom nekaj 100 km od doma, je tikanje obojestransko avtomatsko, saj že tema, ki se razvije je takoj takšna, da Vi ne gre zraven. Imam prav??? Drugače pa je gospod odspod tovariš :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Tako se piše. In ni to samo pravilo pri motorjih. Enako je v hribih (bilo...?!), ko smo bili vsi na ti, le krepko starejše planince ali alpiniste si kot mladenič vikal, kmalu pa te je starosta prekinil in rekel:"Kar ti mi reci!". V osnovi je to znak nekega spoštovanja in ler pubec si ni mogel kar sam posiljeno kreirati bon tona. Tikanje je ratalo spontano, spoštovanje do kakšnega Čopa pa si izrazil z odnosom, neprisiljeno, sploh pa ne vsiljivo. Veš, ni vsak "motorist", ki si kupi motor. Motorizem je način življenja, potovanja, nenapihovanja, prijateljevanja,... sorodnih duš in tako spontano pride do kolegialnega odnosa in tudi tikanja. Se pa to ugotovi zelo hitro na kakšnem giru. Npr., če se srečam z mladim motoristom nekaj 100 km od doma, je tikanje obojestransko avtomatsko, saj že tema, ki se razvije je takoj takšna, da Vi ne gre zraven. Imam prav??? Drugače pa je gospod odspod tovariš :naughty: .

No,zdaj vem!

Ker pa sam nisem pravi motorist,vzgojen sem bil pa po stari šoli, in ker nobenega od teh motoristov ne poznam osebno (še), sem vas pač nagovoril z gospodi.

Ja,to o planinah in vikanju sem pa že večkrat doživel,še posebej na kočah,ko se čaka na ležišča. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,zdaj vem!

Ker pa sam nisem pravi motorist,vzgojen sem bil pa po stari šoli, in ker nobenega od teh motoristov ne poznam osebno (še), sem vas pač nagovoril z gospodi.

Ja,to o planinah in vikanju sem pa že večkrat doživel,še posebej na kočah,ko se čaka na ležišča. :D

Mene lahko kličeš Von Motoristek... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1193677260_thumb.jpg

Ja lepo je blo , sem še Motoristekove odtise v snegu našel :whistle:

vreme odlično :worship:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!