Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

No,zdaj vem!

Ker pa sam nisem pravi motorist,vzgojen sem bil pa po stari šoli, in ker nobenega od teh motoristov ne poznam osebno (še), sem vas pač nagovoril z gospodi.

Ja,to o planinah in vikanju sem pa že večkrat doživel,še posebej na kočah,ko se čaka na ležišča. :D

Veš sine, dam ti vsa dovoljenja, da me kličeš "ti ata" pa še kokto bom často, ko se srečamo!!!! To je prava vzgoja! :yea1: :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar zajebavaj se :headbang: smo vaju čakali 45minut gori.... :rolleyes:

ps: moram povedat, da je bilo fenomenalno.... :worship:

Počasi boste morali "prešaltati" na motorne sanke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi boste morali "prešaltati" na motorne sanke ...

Me je tako razrajcala, da jo bom moral še enkrat naskočit.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš sine, dam ti vsa dovoljenja, da me kličeš "ti ata" pa še kokto bom často, ko se srečamo!!!! To je prava vzgoja! :yea1: :beer2: .

:D :OK:

Von Motoristek, a jo boš danes naskakoval? Golico mislim! Zaenkrat še ne dežuje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš sine, dam ti vsa dovoljenja, da me kličeš "ti ata" pa še kokto bom často, ko se srečamo!!!! To je prava vzgoja! :yea1: :beer2: .

Spoštovani ataIBA, vas jaz lahko onikam in tudi kličem gospod ata? Veste gospod, cene naftnim derivatom se strmo dvigajo. Zato vam lahko povem kje ponavadi tankam svojega dvokolesnika, da se bova pogosteje lahko srečevala. Pa kokto mam tudi rad. Kaj pravite na ta predlog gospod? Če se vam zadeva zdi zanimiv, mi prosim javite. Gospod ataIBA, lep dan in prijetne praznike želim vam in vaši družini. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je tako razrajcala, da jo bom moral še enkrat naskočit.... :naughty:

Motoristek, povej kdaj greš, da gremo skupaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halls, motoristi se načeloma med seboj tikamo.

Imam pa enega soseda, ki si je pred letom dni kupil motor, pa o tikanju niti slišati noče... O.K., malo starejši je že, samo to ne spremeni tega. Saj ni važno, a si študent ali direktor, na bajku si motorist, in.. Ah, časi se pač spreminjajo. Zdaj ima motor že vsak, pa motorizem ni več to, kar je bil pred leti. Mislim pa, da če si motorist že od malega, boš menda ja tudi kot malo starejši, pustil da te tikajo tudi mlajši motoristi.

Aja, govora je o gospodih. He-he, nismo gospodi. Odspodi že....

Motoristek, povej kdaj greš, da gremo skupaj. :whistle:

Spet nisi vse prečital :rolleyes: lahko ga onikaš ne ga klicati gospod.... :headbang:

Če bo vreme v soboto.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos faloti,vse to bi naskočil razen Šokcev predlog ,ki je enak samomoru.Uspešno naskakovanje vam želim in lepe praznike. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je bla pa samo moja!

Srečal samo enega skutrčka. Dokaj toplo in ful sončno.

Ob 12.00 je bila tudi moja .... na parkirišči sonce, brez motorjev in 5 C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!