Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

o MAMAAAAA! Jutr padeš tud pr men!!!!

NA ORNH :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :yes:

Kdo jaz.... :whistle: Kaj prideš k Logotu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani ataIBA, vas jaz lahko onikam in tudi kličem gospod ata? Veste gospod, cene naftnim derivatom se strmo dvigajo. Zato vam lahko povem kje ponavadi tankam svojega dvokolesnika, da se bova pogosteje lahko srečevala. Pa kokto mam tudi rad. Kaj pravite na ta predlog gospod? Če se vam zadeva zdi zanimiv, mi prosim javite. Gospod ataIBA, lep dan in prijetne praznike želim vam in vaši družini. :whistle:

To pa bo en moj star prijatelj - sklepam. Predlog podpiram 100 %. Danes sem prišel s potepanja z :wub: , avtom in pesi (Bosna, Makarska, Zadar...), sedaj grem na kavo z isto ekipo brez avta - na noge, potem delam plan kam in kako za vikend. LP,..pa nea rabiš onikat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo jaz.... :whistle: Kaj prideš k Logotu? :naughty:

.....koknila O MAMOOOO! YAHOOOOOOO :yea1: ! z veliko začetnico!!! okol 2 ure padla :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

je pa tale mama ZAKON!!!!! sm šla clo iz kontra smeri :naughty: (Radlje- , če bi SLUČAJN srečala kšno vrlo konjenico....pa nč od tega...srečala 3 gorvn.... pa sklepam, da ste bli vi že OD južne takrt (kt ste bli že ob 10h na terenu (hi,hi,hi, no ja moja malenkost tud, sam da je štartala u Jesenicama, hi,hi,hi)...

BTW a tisti logo je una osamljena črpalka od Celja proti Dravogradu (mal po Celju), kt je pol odcep za neko vas, Grmičevje, al Gozdič, al neki takega- prisrčnega (morm prow slikat naslednjič to tablo, hi,hi,hi), sam tolk, da za drugič vem...

Kt dons nism šla za temu, k je blo že okol pol 1h... Sm pa za, da se zmenmo....

....am......jutr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....koknila O MAMOOOO! YAHOOOOOOO :yea1: ! z veliko začetnico!!! okol 2 ure padla :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

je pa tale mama ZAKON!!!!! sm šla clo iz kontra smeri :naughty: (Radlje- , če bi SLUČAJN srečala kšno vrlo konjenico....pa nč od tega...srečala 3 gorvn.... pa sklepam, da ste bli vi že OD južne takrt (kt ste bli že ob 10h na terenu (hi,hi,hi, no ja moja malenkost tud, sam da je štartala u Jesenicama, hi,hi,hi)...

BTW a tisti logo je una osamljena črpalka od Celja proti Dravogradu (mal po Celju), kt je pol odcep za neko vas, Grmičevje, al Gozdič, al neki takega- prisrčnega (morm prow slikat naslednjič to tablo, hi,hi,hi), sam tolk, da za drugič vem...

Kt dons nism šla za temu, k je blo že okol pol 1h... Sm pa za, da se zmenmo....

....am......jutr?

Vidim, da so ti prsti zmrznali.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da so ti prsti zmrznali.... :lol1:

ne...so pa neučakani...da jutr spet poprimejo miškota za ušatke...

kje pa si biw ti, kt si spet tok korajžn zdej?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...so pa neučakani...da jutr spet poprimejo miškota za ušatke...

kje pa si biw ti, kt si spet tok korajžn zdej?

Tu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem sedel v službi, sem gledal skozi okno in sonce je sijalo. Golica me je prosila, da jo obiščem. Cesta čez Jezersko je bila presenetljivo suha. Tudi Golica po strmem delu tudi. Brez kamenčkov. Na vrhu ni bilo nikogar. Pravzaprav sem šele pod vrhom srečal prvega motorista. Hudo, kam so se vsi poskrili. Položen del Golice pa je bil na veliko mestih povsem moker, zato je šlo bolj počasi. Na vrhu Golice je bilo 3 stopnje, ko sem se vračal čez Jezersko pa le 2. Tako sem videl, kako na ekranu utripa nevarnost poledice. Skratka bil je lep dan.

Me prav zanima, ali je bilo letos zadnjič, ali bo še kaka priložnost...

post-13149-1194299278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav sem šele pod vrhom srečal prvega motorista.

ojla.

se mi je zdelo, da sem enega slovenca videl naskokovati to frigidno, mastno in spolzko prasico vceraj.

3°C je bilo zgoraj ? po prevozenem iz eibiswald-a se mi je zdelo "nekaj" manj (gor sem si par minut prste na bloku grel :xx: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla.

se mi je zdelo, da sem enega slovenca videl naskokovati to frigidno, mastno in spolzko prasico vceraj.

3°C je bilo zgoraj ? po prevozenem iz eibiswald-a se mi je zdelo "nekaj" manj (gor sem si par minut prste na bloku grel :xx: ).

Lepo prosim, pustite mi Goličko do spomladi nedolžno, da bo še za nas kaj ostalo :naughty: Jutri je odhod proti Zadru :slap: Se vidimo, morda s kom s sončne strani Alp? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, pustite mi Goličko do spomladi nedolžno, da bo še za nas kaj ostalo :naughty: Jutri je odhod proti Zadru :slap: Se vidimo, morda s kom s sončne strani Alp? :worship:

ko boš ti v Zadru... :worship: ti jo bomo nategnali... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to z ketnami,če drugač ne bo šlo! :yes: :D

Hallsi, nisem vedela, da imaš traktor!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallsi, nisem vedela, da imaš traktor!

:whistle:

Tut to se najde pri Hallsu doma! :D

post-14451-1194535602_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil KARAMBOLA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golička sameva, posuta s šodrom in mokra. Mraz za popi*dit a norci se vedno najdejo, da jo nadlegujejo tudi v času, ko si zasluži zimsko spanje.

post-5391-1194797988_thumb.jpg

Na poti do Golice, točno za mejo, se mu je obrnilo na okroglo :worship:

post-5391-1194797996_thumb.jpg

Posuta cesta pri cerkvi na višini cca 1000 m.n.m.

post-5391-1194798001_thumb.jpg

Biker tref

:worship:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja superca je bla danes tud gor na golici.

Jo je brat mal na sprehod peljal, da vidi, če bi tudi on nabavil kako veliko kravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je pa na Golici zgledalo danes pred približno eno uro!

Snega na cesti glih toliko,da so verige mirno tekle.

Srečal nisem nobenega motorista! :P

post-12013-1195385727_thumb.jpg

post-12013-1195385737_thumb.jpg

post-12013-1195385758_thumb.jpg

post-12013-1195385769_thumb.jpg

post-12013-1195385788_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Ti si norc, Hallsi.

No, vidiš, da ti je ratalo ketne sprobat. Odlično.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!