Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

norec

še večji norec

največji norec

halls

:worship: :worship:

Ok sej to ni blo mišljeno v neg. smislu. Samo pridružil se ti pa verjetno vseeno nebi :unsure: :unsure:

Se lahko nam v soboto, ko bomo organizirali piknik gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem jo. :naughty: Če je pa tak fajna! :worship:

Vlažnaaaaaa in sončna!!!

post-12013-1198763330_thumb.jpg

post-12013-1198763343_thumb.jpg

post-12013-1198763363_thumb.jpg

post-12013-1198763376_thumb.jpg

post-12013-1198763391_thumb.jpg

post-12013-1198763416_thumb.jpg

post-12013-1198763496_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko nam v soboto, ko bomo organizirali piknik gor :whistle:

Prepozno videl post, drugače bi prišel na piknik. Sam verjetno bi bol sameval gor :naughty: Bom prišel malo bolj na pomlad gledat kako se furate. Upam da se vam do konec prihajajoče sezone priključim kdaj še z svojim motorjem. Upam da bom nasparal do tej dovolj dnarja zej ko je kadrovska štipendija padla :kva2: . Pa če bo kje preveč mokra cesta se ne čudit. Verjetno se samo meni za kakšnim ovinkom cedijo sline :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno videl post, drugače bi prišel na piknik. Sam verjetno bi bol sameval gor :naughty: Bom prišel malo bolj na pomlad gledat kako se furate. Upam da se vam do konec prihajajoče sezone priključim kdaj še z svojim motorjem. Upam da bom nasparal do tej dovolj dnarja zej ko je kadrovska štipendija padla :kva2: . Pa če bo kje preveč mokra cesta se ne čudit. Verjetno se samo meni za kakšnim ovinkom cedijo sline :doze:

Nič ne bi sameval gor! Fantje s(m)o prišli in piknik je biv! Poglej v http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...4870&st=150

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREČNO 2008 Golici :worship: in pa seveda vsem, ki jo nameravajo letos obiskat :winkiss: Še posebej pa to velja tistim, ki ji nameravajo kot prvi letos razdevičit! BRRRRRRUUUMMMM! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREČNO 2008 Golici :worship: in pa seveda vsem, ki jo nameravajo letos obiskat :winkiss: Še posebej pa to velja tistim, ki ji nameravajo kot prvi letos razdevičit! BRRRRRRUUUMMMM! :yea1:

Hvala enako :OK:

Kkr se bo zacela sezona, me bos videl gor skor vsak dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako :OK:

Kkr se bo zacela sezona, me bos videl gor skor vsak dan :OK:

Jaz jo bom pa letos napadu 10x v enem dnevu. Se razume 1x pomeni Lawamund Eibiswald in nazaj. Kdo gre z mano?

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo bom pa letos napadu 10x v enem dnevu. Se razume 1x pomeni Lawamund Eibiswald in nazaj. Kdo gre z mano?

Tomaž

Js nardim glih 6 serij, medtem ko ti 10 (v klanc navzgor te ne morm dohajat :D, navzdol pa šiba:D) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nardim glih 6 serij, medtem ko ti 10 (v klanc navzgor te ne morm dohajat :D, navzdol pa šiba:D) :lol1:

Ah, sem že prevečkrat plačal kazen. Tko da ne bi testiral, kolk gre motor. Lansko leto sem šel 6* v obe smeri, skor 1 uro sem vozu eno rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Ta vikend imam namen napast Golico ob lepem vremenu, je še kakšen kandidat, da nebo vožnja monotona.

Meni ni treba rečt dva krat.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni treba rečt dva krat.... :naughty:

Ne, tudi en krat je ponavadi preveč, ker jo potem vsaj dva krat prevoziš. :whistle:

Mogoče bi šel pa tudi jaz jutri tja gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tudi en krat je ponavadi preveč, ker jo potem vsaj dva krat prevoziš. :whistle:

Mogoče bi šel pa tudi jaz jutri tja gor.

Povej kdaj krenema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planirate jutri,ob kolkih približno bote gor?

Jaz računam, da bi bil gor nekje okrog poldneva. Če bom sam bom torej startal ob cca 11.00 od doma.

Če se še kaj drugače zmenimo pa se še napiše.

P.S.

Za mene ni treba kuhanga računat, saj veš da ne pijem :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz računam, da bi bil gor nekje okrog poldneva. Če bom sam bom torej startal ob cca 11.00 od doma.

Če se še kaj drugače zmenimo pa se še napiše.

P.S.

Za mene ni treba kuhanga računat, saj veš da ne pijem :whistle:

:D sem si zapomno!

Mogoče vas pa pridem pogledat! Malo me zdravje jebe,mogoče bo pa jutri že bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sem si zapomno!

Mogoče vas pa pridem pogledat! Malo me zdravje jebe,mogoče bo pa jutri že bolše.

Liter kuhanga za mene... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!