Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Komaj čakam, da jo spet naskočim :worship:

Smo že 3je ... sam da se lpo asfalt segreje, pa da bo toplo, pol sm pa tk cele dneve zgora :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker so toti prazniki že predolgi, in ker imam pofarbanih jajci, šunke ter hrena preko glave....

sem jo mahnil čez Golico.

Vreme iz MB solidno +5, malo škropi - ranoprav za v hribe sn reko in grem...

Prva postaja na Činžatu (med Rušami in Lovrencom), blo mi je prevroče in sem vrgo zimske rokavice do pa letne gor. Potem pa dalje po Dravski dolini, sama žalost, nikjer nobeniga avta nič za prehitevat edino neko skalovje na cesti, te pač gasaaaa do konca kolko gre. V Radljah začne deževat, pa kaj saj nisn iz cukra, zavijem za Radl pass. Tu je pa že malo bolj dinamično, začne snežit, zadnjo gumo odnaša (če je gladka ko dojenčkova rit). Prehitim eniga začudeniga jodlarja, ki me gleda ko bik kobilo? Pridem čez, pa v dolino in na rondo pa gasssssa za Lavamund. Prazna cesta, nikjer nobeniga policaja (sploh se ne znajo igrat). Postaja pestro, cesta za začetku sicer spucana polj pa vedno manj. Začenja konkretno snežit, sneg se oprijema cestišča, postaja fajn... Prihajam na vrh, cesta zasnežena prava zimska pravljica. Pridem na vrh, hočem na pir, pa zaprto. Ne bom pisal besed ki sem jih izrekel, ker je danes krščanski praznik in se nebi spodobilo. Te pa geremo dalje, gasssaaaa...

Postaja že prav kičasto, vse belo.... pa gladko ko žabje jace. Mislim da sem danes absolviral tečaj umetnostnega drsanja in balet hkrati. Prihajam počasi na drugo polovico ko se začne cesta spuščati, pa vidi hudiča .... na cesti en kup nekih avtov vsepovprek ... panika... tace proč od bremz!!!! neke vijugam pa pol šaltam pa me začne zadna kola skoro prehitevati, pa na bankino pagremo v grabn pa fulll žlajf.... Vidi čudo vstavo sn se. Pa vprašam one reveže z avtami če rabijo pomoč, pa jim nič ni jasno. Te pa gremo dalje, samo kak, zaj je pa treba z grabna vun prit, pa probajmo. Ponavadi sn ga vsipo ko sn v grabn prleto, no dans je blo obratno, sn ga zložo ko sn htel vun, no pa mi je na koncu tudi ratalo prit na cesto nazaj. Potem pa prva pa štandgas pa tace bejk od bremz, noge pa na pod. Pa je šlo počasi, samo vsake dva kilometra sn si mogo sneg dol pucat, ker nisn nič vido. Potem se pa prpelajo jodlarji z plugom in od navdušenja veselo mahajo. Čez minuto so že nazaj in jaz lepo za njimi. Ko sem prišel v Dravograd na pumpo sem moral hitro en pir spit, potem pa nazaj proti MB, dež do Selnice naprej pa skoraj suho.

Lepa fura za praznično popoldne, enih 165Km se je nabralo. Čudi me da nisn nobeniga srečal po poti.

Slike in video pa v albumu tu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so toti prazniki že predolgi, in ker imam pofarbanih jajci, šunke ter hrena preko glave....

sem jo mahnil čez Golico.

Vreme iz MB solidno +5, malo škropi - ranoprav za v hribe sn reko in grem...

Prva postaja na Činžatu (med Rušami in Lovrencom), blo mi je prevroče in sem vrgo zimske rokavice do pa letne gor. Potem pa dalje po Dravski dolini, sama žalost, nikjer nobeniga avta nič za prehitevat edino neko skalovje na cesti, te pač gasaaaa do konca kolko gre. V Radljah začne deževat, pa kaj saj nisn iz cukra, zavijem za Radl pass. Tu je pa že malo bolj dinamično, začne snežit, zadnjo gumo odnaša (če je gladka ko dojenčkova rit). Prehitim eniga začudeniga jodlarja, ki me gleda ko bik kobilo? Pridem čez, pa v dolino in na rondo pa gasssssa za Lavamund. Prazna cesta, nikjer nobeniga policaja (sploh se ne znajo igrat). Postaja pestro, cesta za začetku sicer spucana polj pa vedno manj. Začenja konkretno snežit, sneg se oprijema cestišča, postaja fajn... Prihajam na vrh, cesta zasnežena prava zimska pravljica. Pridem na vrh, hočem na pir, pa zaprto. Ne bom pisal besed ki sem jih izrekel, ker je danes krščanski praznik in se nebi spodobilo. Te pa geremo dalje, gasssaaaa...

Postaja že prav kičasto, vse belo.... pa gladko ko žabje jace. Mislim da sem danes absolviral tečaj umetnostnega drsanja in balet hkrati. Prihajam počasi na drugo polovico ko se začne cesta spuščati, pa vidi hudiča .... na cesti en kup nekih avtov vsepovprek ... panika... tace proč od bremz!!!! neke vijugam pa pol šaltam pa me začne zadna kola skoro prehitevati, pa na bankino pagremo v grabn pa fulll žlajf.... Vidi čudo vstavo sn se. Pa vprašam one reveže z avtami če rabijo pomoč, pa jim nič ni jasno. Te pa gremo dalje, samo kak, zaj je pa treba z grabna vun prit, pa probajmo. Ponavadi sn ga vsipo ko sn v grabn prleto, no dans je blo obratno, sn ga zložo ko sn htel vun, no pa mi je na koncu tudi ratalo prit na cesto nazaj. Potem pa prva pa štandgas pa tace bejk od bremz, noge pa na pod. Pa je šlo počasi, samo vsake dva kilometra sn si mogo sneg dol pucat, ker nisn nič vido. Potem se pa prpelajo jodlarji z plugom in od navdušenja veselo mahajo. Čez minuto so že nazaj in jaz lepo za njimi. Ko sem prišel v Dravograd na pumpo sem moral hitro en pir spit, potem pa nazaj proti MB, dež do Selnice naprej pa skoraj suho.

Lepa fura za praznično popoldne, enih 165Km se je nabralo. Čudi me da nisn nobeniga srečal po poti.

Slike in video pa v albumu tu

vstrajen motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš oz vaš BremzPenzl dela vse v skrajnosti,tako kot vožnja z motorjem kot pitje :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so toti prazniki že predolgi, in ker imam pofarbanih jajci, šunke ter hrena preko glave....

sem jo mahnil čez Golico.

Vreme iz MB solidno +5, malo škropi - ranoprav za v hribe sn reko in grem...

Prva postaja na Činžatu (med Rušami in Lovrencom), blo mi je prevroče in sem vrgo zimske rokavice do pa letne gor. Potem pa dalje po Dravski dolini, sama žalost, nikjer nobeniga avta nič za prehitevat edino neko skalovje na cesti, te pač gasaaaa do konca kolko gre. V Radljah začne deževat, pa kaj saj nisn iz cukra, zavijem za Radl pass. Tu je pa že malo bolj dinamično, začne snežit, zadnjo gumo odnaša (če je gladka ko dojenčkova rit). Prehitim eniga začudeniga jodlarja, ki me gleda ko bik kobilo? Pridem čez, pa v dolino in na rondo pa gasssssa za Lavamund. Prazna cesta, nikjer nobeniga policaja (sploh se ne znajo igrat). Postaja pestro, cesta za začetku sicer spucana polj pa vedno manj. Začenja konkretno snežit, sneg se oprijema cestišča, postaja fajn... Prihajam na vrh, cesta zasnežena prava zimska pravljica. Pridem na vrh, hočem na pir, pa zaprto. Ne bom pisal besed ki sem jih izrekel, ker je danes krščanski praznik in se nebi spodobilo. Te pa geremo dalje, gasssaaaa...

Postaja že prav kičasto, vse belo.... pa gladko ko žabje jace. Mislim da sem danes absolviral tečaj umetnostnega drsanja in balet hkrati. Prihajam počasi na drugo polovico ko se začne cesta spuščati, pa vidi hudiča .... na cesti en kup nekih avtov vsepovprek ... panika... tace proč od bremz!!!! neke vijugam pa pol šaltam pa me začne zadna kola skoro prehitevati, pa na bankino pagremo v grabn pa fulll žlajf.... Vidi čudo vstavo sn se. Pa vprašam one reveže z avtami če rabijo pomoč, pa jim nič ni jasno. Te pa gremo dalje, samo kak, zaj je pa treba z grabna vun prit, pa probajmo. Ponavadi sn ga vsipo ko sn v grabn prleto, no dans je blo obratno, sn ga zložo ko sn htel vun, no pa mi je na koncu tudi ratalo prit na cesto nazaj. Potem pa prva pa štandgas pa tace bejk od bremz, noge pa na pod. Pa je šlo počasi, samo vsake dva kilometra sn si mogo sneg dol pucat, ker nisn nič vido. Potem se pa prpelajo jodlarji z plugom in od navdušenja veselo mahajo. Čez minuto so že nazaj in jaz lepo za njimi. Ko sem prišel v Dravograd na pumpo sem moral hitro en pir spit, potem pa nazaj proti MB, dež do Selnice naprej pa skoraj suho.

Lepa fura za praznično popoldne, enih 165Km se je nabralo. Čudi me da nisn nobeniga srečal po poti.

Slike in video pa v albumu tu

evo pa še tu (neke me tehnika j...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te nisi poklical, mater sem mogo babo cel dan prenasat. bi hcoj sel :naughty:

Milsiš,da bi Triumph vlekel tja gor...saj ni Kawasaki ;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milsiš,da bi Triumph vlekel tja gor...saj ni Kawasaki ;) :whistle:

hja...... yamaha je tudi vprasljiva :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...... yamaha je tudi vprasljiva :naughty: :winkiss:

Moj glasbeni inštrument ziher pride gor. Če ne po dveh kolah,pa ziher po štririh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te nisi poklical, mater sem mogo babo cel dan prenasat. bi hcoj sel :naughty:

:lol1: Zdaj pa sem se nasmejal za celi vikend.Prenašat jo je mogo,bogi. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Zdaj pa sem se nasmejal za celi vikend.Prenašat jo je mogo,bogi. :friend1:

Ti bi moral 'malo' skrenit z svoje poti, pa prit gor splužit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi moral 'malo' skrenit z svoje poti, pa prit gor splužit :evilgrin:

Saj bi, pa je Bremzl napisal da ni blo odprto gori.Da bi pir spili mislim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi, pa je Bremzl napisal da ni blo odprto gori.Da bi pir spili mislim. :whistle:

Kurc...se bi by the way ustavil pri meni(splužil hof) pa vzel kakšno piksno ali pa flaško zraven. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milsiš,da bi Triumph vlekel tja gor...saj ni Kawasaki ;) :whistle:

samo takih nea delajo več, to gre samo z najmanj 20let starimi mašinami,

ker že same vozijo, vse ceste in grabne poznajo ter so dobro ajnfarane... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo takih nea delajo več, to gre samo z najmanj 20let starimi mašinami,

ker že same vozijo, vse ceste in grabne poznajo ter so dobro ajnfarane... :worship: :worship:

Bremzl, ... :slap: !

Ampak, ej stari, vsaka ti čast. :worship:

Dobro, da si celi domov prišo. S takimi gumami ... :slap: !

In še nekaj ... Golička jih ima sto! Strani, namreč. Prva 100-tica! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzl, ... :slap: !

Ampak, ej stari, vsaka ti čast. :worship:

Dobro, da si celi domov prišo. S takimi gumami ... :slap: !

In še nekaj ... Golička jih ima sto! Strani, namreč. Prva 100-tica! :yea1:

Saj zaj grejo Sahara3 gor, so boljše od BriĐstonk smo majn držijo.

za 200 - ko se bom pa po felgnah pelo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zaj grejo Sahara3 gor, so boljše od BriĐstonk smo majn držijo.

za 200 - ko se bom pa po felgnah pelo :evilgrin:

Se mi je zdelo, da sem te v ponedeljek videl...si ga peglal skozi Laznico...jaz pa v službi!! Vsaka ti čast v tem snegu in mrazu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da sem te v ponedeljek videl...si ga peglal skozi Laznico...jaz pa v službi!! Vsaka ti čast v tem snegu in mrazu! :worship:

Kakšna čast :evilgrin: totalno fukjen ta toti... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna čast :evilgrin: totalno fukjen ta toti... :yea1:

... in ti se z mano družiš :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da sem te v ponedeljek videl...si ga peglal skozi Laznico...jaz pa v službi!! Vsaka ti čast v tem snegu in mrazu! :worship:

mraz sploh ni problem, bolj me je skrbelo to, da sem se preveč šunke pa jajc najedo pa sn bil žejn..

gostilne pa vse zaprte :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!