Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Tudi mi smo včeraj ob 10h,napadli Golico,policajev pa ni bilo. :naughty:

Od 10 do pol 11 majo južno :naughty: ,

drugič malo počakaj pa bojo tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj razdevičena Golička! Tudi letos tako čudovita :worship: , vendar včeraj prazna! Se vidi, da je svetovje 02/03 v Toscani , Sardiniji, Korziki...(ohnePolizei) Zavite prvomajske vsem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj, cesta kot cesta, ketarih imajo jodleri na tone (samo poiskat jih moraš).......Tud jaz bil včeraj zgoraj...kot že tolikokrat...........lepo, ni pa bilo za svršavat...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj, cesta kot cesta, ketarih imajo jodleri na tone (samo poiskat jih moraš).......Tud jaz bil včeraj zgoraj...kot že tolikokrat...........lepo, ni pa bilo za svršavat...... :evilgrin:

Ne se bat, saj poznamo se Weinebene, Packsattel, Gaberl, Nockalmtrasse, Türacher Höhe itd.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se bat, saj poznamo se Weinebene, Packsattel, Gaberl, Nockalmtrasse, Türacher Höhe itd.......

...Predlitz-Turacher Hoehe, Grossglocknerhoehalpenstrasse, Bad St. Leonhard-Klippitztoerl, Troppolach-Pontebba, Železna Kapla-Jezersko, Krimml......... and so on, and so on.....in se sploh ne bojim.....samo izražat pretirana čustva na temo Golica, se mi pa tud ne da.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Predlitz-Turacher Hoehe, Grossglocknerhoehalpenstrasse, Bad St. Leonhard-Klippitztoerl, Troppolach-Pontebba, Železna Kapla-Jezersko, Krimml......... and so on, and so on.....in se sploh ne bojim.....samo izražat pretirana čustva na temo Golica, se mi pa tud ne da.....

Se eden,ki pozna lepote avstrijskih cest :worship: ;glih prejsnji vikend smo obdelali Zel. Kapla-Jezersko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Predlitz-Turacher Hoehe, Grossglocknerhoehalpenstrasse, Bad St. Leonhard-Klippitztoerl, Troppolach-Pontebba, Železna Kapla-Jezersko, Krimml......... and so on, and so on.....in se sploh ne bojim.....samo izražat pretirana čustva na temo Golica, se mi pa tud ne da.....

primerjat železno kaplo-jezersko z golico je po moje greh! kot da bi primerjal marof z grobnikom! za supermoto super, za cestake malo manj!

ostalih ne poznam, mi je golička dovolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjat železno kaplo-jezersko z golico je po moje greh! kot da bi primerjal marof z grobnikom! za supermoto super, za cestake malo manj!

ostalih ne poznam, mi je golička dovolj!

In kdo je kaj primerjal??? Ni bila poanta v primerjavi med tema dvema, ampak v pretiranem svršavanju in poetičnem izražanju (razdevičenja ipd. sranja) na temo Golice....je pač še dovolj drugih cest v okolici (v tem je bil catch) ......kolikor sem uspel slišat, pa je bilo v nedeljo zgoraj porazno stanje kar se tiče policije, tako da bo potrebno malo menjat destinacije pri sosedih......Imam nekaj popolnoma novih na lagerju......Širi si obzorja, zelo priporočam........

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Imam nekaj popolnoma novih na lagerju......Širi si obzorja, zelo priporočam........

Ne šenkuj! Kvečjemu prodajaj, če že moraš. Najbolje pa, da jih obdržiš zase in tiste, ki si jih znamo poiskati sami. :)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne šenkuj! Kvečjemu prodajaj, če že moraš. Najbolje pa, da jih obdržiš zase in tiste, ki si jih znamo poiskati sami. :)

In zakaj misliš, da jih nisel objavil na MS-u? Kjer je volja, je tudi pot.....Če pa hočejo nekateri delat 6000 km letno na relaciji 12 km, mi je pa tudi prav (smo malo bedasto se mi zdi vse skupaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... (smo malo bedasto se mi zdi vse skupaj)

Eh, takle imamo. Pa n'č ne kaže na boljše.

Pa prijetne furce izven "božjih poti" ti želim. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, enako želim tudi tebi.....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni od bifeja do bifeja al pa od bifeja do Goličke. Varianta na temo ride :whistle:

ja, eni res od bifeja do bifeja!

js pa od garaže do golice in nazaj, kadar pa je več časa pa tudi kam drugam! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, eni res od bifeja do bifeja!

js pa od garaže do golice in nazaj, kadar pa je več časa pa tudi kam drugam! :rolleyes:

Treba jo jebat... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme je danes super a je kdo za kako kavo v portorožu js bom šel okol 11 dol če gre še kdo se dobimo ob 11 na omv v dravogradu lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so so- samo ne kasirajo vec kot 35€ tako da :whistle: :whistle: aja avstrijce mislim. se splača bolj kakor pri nas po gasu tiščat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so so- samo ne kasirajo vec kot 35€ tako da :whistle: :whistle: aja avstrijce mislim. se splača bolj kakor pri nas po gasu tiščat

To si ti lahko samo misliš......sicer pa probaj, potem pa poročaj...Za dva z MB-ja se ni ravno končalo pri 35 e..Vsak po 400 e sta jih fasala, ti pa še kar dalje zavajaj......in se tolaži...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo zei spt gr ???

(js sm zasvojen)

:D

Golicoholik?

Zdej ti pa ni več pomoči!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo zei spt gr ???

(js sm zasvojen)

:D

enkrat prijem js tut ziher to pogledat da vidm kak zgleda to.. kr si morm vzet mal več cajta.. ko mam krneki km do tja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!