Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

jajca niso problem, je pa problem tista uboga oslovska vprega ki je pod nogami :D

Čaki da pade kak ktm, pol bos pa lahk rek kar bos hoto :P

(bols osel med nogami --- vzdržljiv, kot pa 2t kojn ki hitr crkne :D)

ka ne vejdiš da sou tou korouški dejčki :D

Točno tk, ka nam majnka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil.

bilo mzlo.

dva sta stala pri sanku.

BTW: cez praznike (09.05.-13.05.) bo poostren nadzor prometa v AUT. predvsem na raznih "bajkerskih" cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajna je teta Golica, asfalt je že tolk topol da gre na koleno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil.

bilo mzlo.

dva sta stala pri sanku.

BTW: cez praznike (09.05.-13.05.) bo poostren nadzor prometa v AUT. predvsem na raznih "bajkerskih" cestah.

Danes sem jo dvakrat prevozil, pa k sreči ni bilo policajev za cesto. Le dva sta se z motorjem peljala gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf se vedno pele od spodaj proti vrhu....drugače pa rdeč motor....... :naughty:

Rdeč, kot cota za bikce ... :rolleyes: :winkiss: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jo bom po dolgem času... :naughty:

js sn jo tut dans.

dva žandarja z mopedi sta se pred zadnjim s-om na kratki strani skrila v gozd in se probala izživljati nad nami-motoristi, pa sem vse opozoril kot je treba, njim sigurno nista pokasirala!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dans kdo okol 2h zgora?

@HOZI dans sm pa js tut bil prvič na Golici :winkiss:

...se mi kr dopade turca...samo ride so me malo matrale kr nism navajen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HOZI dans sm pa js tut bil prvič na Golici :winkiss:

...se mi kr dopade turca...samo ride so me malo matrale kr nism navajen :rolleyes:

A greš še 1x grta ??? Dei če boš, prit ob 2h na glavno avtobusno v Ravnah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A greš še 1x grta ??? Dei če boš, prit ob 2h na glavno avtobusno v Ravnah ;)

ma neda se mi dans več...

Sem dans že bil Ravne-Dravograd-(tam ko se zavije za golico sm se še malo naprej pelo)-potem nazaj pa na Golico-iz Golice v Ravne-pol iz Ravn čez Sele u SG-pa nazaj SG, Dravograd-Ravne .)

zj se pa najem pol grem pa motor prat ker sem v teh treh dneh kr nabral mušic gr pa še polno cvetnega praha, pa nekih pikic nevem od dreves(med) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fain je blo ... en posnetek ...

Hrvati so na osnovi posnetka na Youtube kaznovali motorista zaradi prehitre vožnje.

A zakaj to pišem? Fantje, če že dajete svoje posnetke na net,... -tablice, tablice se vam vidijo. Ne na tem posnetku, ampak na povezavah na ostale. Policaji niso tako neumni. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fain je blo ... en posnetek ...

l0l koga si pa nasral da te je snemo...

aja...pa zjutra je ful hladno blo zgoraj...tk da ni blo glih pa polagat...asfalt mrzel pa to :whistle:

drugače pa ja...lepo si odpelo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pogovarjal z dvema reketašema gor pri bifeju in lastnikom goldwinga okoli 17. ure, kdo iz M.S.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pogovarjal z dvema reketašema gor pri bifeju in lastnikom goldwinga okoli 17. ure, kdo iz M.S.?

če misliš na lastnika modre kawe in honde v belih poliestrih pol si naju ogovoril.

Vsekakor si me pa nasmejal, ko mi je kolega reku, da sta mela predavanje iz spoznavanja Avstrije, jst pa mislu, da sprašuješ za pot. No drugič pa spijemo kako kolo k dons je blo že mal hladno pa sva raj odrinla v dolino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš na lastnika modre kawe in honde v belih poliestrih pol si naju ogovoril.

Nista to ena dva šminkerja, bolj kafe rejserja? Sploh un z hondo, ki se ne zna prek petih bajt zadret: GOLICA- GREMOOO!?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nista to ena dva šminkerja, bolj kafe rejserja? Sploh un z hondo, ki se ne zna prek petih bajt zadret: GOLICA- GREMOOO!?! :hmm:

nehaj... :whistle:

Pridi naslednji vikend v svoj 2dom pa ti oblubim, da te primem za rokco in pelem na golico. [Purple] ti bo pa pokazal ostale lepote Avstrije, če boš pr volji.

btw: čist slučajno sva šla gor. Prvo sva misnla sam čez hudo lukno pa nazaj domov :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaj... :whistle:

Pridi naslednji vikend v svoj 2dom pa ti oblubim, da te primem za rokco in pelem na golico. [Purple] ti bo pa pokazal ostale lepote Avstrije, če boš pr volji.

btw: čist slučajno sva šla gor. Prvo sva misnla sam čez hudo lukno pa nazaj domov :rolleyes: :rolleyes:

Kake lepote avstrije! Saj pa veš, da se jaz tam z menjalnikom bojujem, kje mam cajt okrog gledat.. :grim

btw: saj vem čisto slučajno da se bojiš družbe 2 ninđ.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake lepote avstrije! Saj pa veš, da se jaz tam z menjalnikom bojujem, kje mam cajt okrog gledat.. :grim

mah vržeš ga v drugo pa do kafane ne rabš šlatat nič drzga k gas :evilgrin: :evilgrin: razen če ti je sila vmes

btw: saj vem čisto slučajno da se bojiš družbe 2 ninđ.. :naughty:

včasih je fajn se tud zadej pelat :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!