Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Fain je blo ... en posnetek ...

Čisto dobronamerno.

Daj se probaj po svoji strani cel voziti.

Če ti bo taka vožnja po črti prišla v kri te bo prej ali slej nekdo snel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš na lastnika modre kawe in honde v belih poliestrih pol si naju ogovoril.

Vsekakor si me pa nasmejal, ko mi je kolega reku, da sta mela predavanje iz spoznavanja Avstrije, jst pa mislu, da sprašuješ za pot. No drugič pa spijemo kako kolo k dons je blo že mal hladno pa sva raj odrinla v dolino.

bedo is back... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaj... :whistle:

Pridi naslednji vikend v svoj 2dom pa ti oblubim, da te primem za rokco in pelem na golico. [Purple] ti bo pa pokazal ostale lepote Avstrije, če boš pr volji.

btw: čist slučajno sva šla gor. Prvo sva misnla sam čez hudo lukno pa nazaj domov :rolleyes: :rolleyes:

Bil tud jaz gor takrat kot ti.........sam se izgleda več ne poznava...... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tud jaz gor takrat kot ti.........sam se izgleda več ne poznava...... :closedeyes:

Priznam, tud če bi zraven mene stal te verjetno nebi spoznal. Je kr neki časa minil odkar smo nazadne bli skupaj gor.

Pa sej bo še prložnosti. Letos še sigurno pridem kej gor :whistle: pa se na novo spoznamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, tud če bi zraven mene stal te verjetno nebi spoznal. Je kr neki časa minil odkar smo nazadne bli skupaj gor.

Pa sej bo še prložnosti. Letos še sigurno pridem kej gor :whistle: pa se na novo spoznamo :naughty:

Trije ste sedeli desno od mene (drugače pa modra VFR-ka)........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe po dolgem času spet na golici. Brings back memories. Good and bad ones. :whistle:

Ampak se mi pa zdi, da se je na Lavamundski strani asfalt kar malo "pokvaril".

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sva včeraj prvič letos v dvoje in je bilo kar precej mrzlo. Šla sva iz smeri Radelj proti Viču.

Stali sta dve ekipi policajev z radarji v nasprotni smeri okoli 4 ure, tako, da je bilo namesto pozdravljanja opozarjanje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije ste sedeli desno od mene (drugače pa modra VFR-ka)........

aha smo se mal nasmejal (oz. cel parking), k nam je eden popestril dan z glazbenim vložkom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič.... matr,sm teral po tisih ovinkih....( :lol1: se tolažim :lol1: ).... Res nora izkušnja....bo treba še kak dan ponovit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po dolgem času sem tudi jaz včeraj napadel Golico.... :OK:

V turistični odpravi in turističnim motorjem, seveda.... lepo na izi, bi se reklo.... :grim Pa še Matic mi je družbo delal... pravzaprav me je on "zvlekel"... :naughty: /a teško terati ribu u vodu..../

Gregs v čudni opremi... :D

post-53-1210865628_thumb.jpg

Matic in Bombnik...;)

post-53-1210865639_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto dobronamerno.

Daj se probaj po svoji strani cel voziti.

Če ti bo taka vožnja po črti prišla v kri te bo prej ali slej nekdo snel.

:krneki: Točn tko, če ne morš odpelat po svojem pasu, pol nimaš kj po cest vozt, take bi sam :headbang: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa midva z Motoristekom danes :worship:

Prvič sem jo razrajcal :kva2: pol pa na polno naskočil... :yea1: fajn je bilo... :worship:

post-2154-1210875390_thumb.jpg

post-2154-1210875449_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, po dolgem času sem tudi jaz včeraj napadel Golico.... :OK:

E tak si ti !

Se potikaš po naših krajih pa se niti na pijačo ne oglasiš.

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kavbojke zna bit skoz celo leto hladno.

Se ne vidi krosističnih ščitnikov... ;) ... ki vedno spremljajo kavbojke, ko grem na turistično vožnjo s postanki, da mi ni prevroče... sploh ni hladno...

Primer ščitnikov za kavbojke... :)

post-53-1210887534_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E tak si ti !

Se potikaš po naših krajih pa se niti na pijačo ne oglasiš.

Alo, a zdaj boš pa kurošc ratu?! :P

Ma je bilo tako, na hitro... je bilo treba iti hitro nazaj... sem imel še postanek v Preddvoru na pici in enem sestanku za pesek... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič sem jo razrajcal :kva2: pol pa na polno naskočil... :yea1: fajn je bilo... :worship:

hm, :hmm: ne vem kak se jo da s takimi kravami na polno :eek: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!